Praktický lékař Červený Kostelec

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

54963 Machov 119, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Dobrý doktor vřele doporučuji.

nám. K. Čapka 147, Malé Svatoňovice Mapa

Sportovní 508, Trutnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „paní doktorka mě překvapila svojí vstřícností, ochotou i profesionálním jednáním, mluví narovinu a dokáže pomoci, rozhodně doporučuji, rovněž její sestřička je velice vstřícná a pohodová.... Více

Kladská 128, Náchod Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Do ordinace k panu doktorovi Řehůřkovi, docházím jako pacientka již 22 let a jsem s panem doktorem velmi spokojená protože pan doktor má opravdu velmi empaticko - lidský i odborný přístup k pacientům také respektuje individualitu každého pacienta a ve svém jednání nikdy neuplatňuje žádné formy paternalismu což jiný doktoři na Trutnovsku Bohužel ano. Pan doktor Řehůřek je velmi dobrý člověk a je i velmi dobrý lékař a já jsem ráda že jsem osudově pacientka pana doktora. Honzina Maagová Diplomovaná ošetřovatelka dospělých pacientů Trutnov Více

Národní 171, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „MUDr. Kunčarová je vynikající diagnostik, lékař a hlavně empatický člověk. I sestřička paní doktorky zaslouží velkou chválu za lidskost s jakou jedná s pacienty. Můj názor na paní doktorku vznikl na podkladě dvacetipěti let, kdy jsem její pacientku. Děkuji Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jsem rád, že v ordinaci již nepracuje MUDr. Javorský. Zpočátku byl supr, ale později bylo vidět, že ho práce nebaví. Štvalo mě, když mi cpal ty své ,,zázračné" vitamíny. Velmi rozporuplný člověk. MUDr. Javorská má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům. Lepší lékařku jsem si nemohli v NM přát. Je to nejen skvělý odborník, ale i člověk. Více

T.G.M. 197, Nové Město nad Metují Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor je vstřícný, nesouhlasím s tím, že když je mladý, tak je nezkušený. Sestřička je také velmi milá, vždy ochotná, za sebe naprostá spokojenost a jakmile dcera bude plnoletá, tak budu ráda, když se stane také pacientkou této ordinace. Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice mne překvapil negativní názor prvního příspěvku. S lékařkou paní Michaelou Horákovou Peroutkovou mám pouze kladné zkušenosti. Vždy se velice pečlivě zajímala o můj "problém" a erudovaně a vysoce profesionálně jej vyřešila. Jsem rád, že je mojí obvodní lékařkou a tímto jí vyjadřuji svůj vděk. Petr Ehrenberger Úpice Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Poliklinika Úpice s.r.o

• „Jsem pacientem u paní doktorky již mnoho let a jsem s Tím,jak přistupuje k problémům nad míru spokojen. Je velmi precizní,vlídná a má skutečný zájem o své pacienty. Mimo to má vynikající sestřičku,se kterou tvoří neskutečně profesionální a vždy příjemný tým. Více

Jiřího z Poděbrad 221, Hronov Mapa

• Praktický lékař

„Profesionalita se zde spojuje s dalsi vyborniu vlastnosti a tou je empatie. Svym pacientum veri a chape je. Dobry diagnostik a skvely clovek. Nesla bych jinam. Více

Jiráskovo náměstí 209, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je moc milý a hodný člověk.Vždy příjemná,je to prostě sluníčko a lékařka na svém místě.H+M Richterovi

Horská 238, Trutnov Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Ráda bych tímto poděkovala panu doktorovi za akutní ošetření. Byli jsme v jeho regionu na dovolené a já potřebovala lékařské ošetření. Ostatní dva praktičtí lékaři v Červeném Kostelci mě odmítli ošetřit. Pak doktor mě naopak přijal velmi vlídně, ošetřil mě, byl velmi milý a zajímal se. Proto ho touto cestou doporučuju jako dobrého člověka a ochotného lékaře!!! Děkuji moc, Tylová Více

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa

• Praktický lékař

„velmi příjemný a spolehlivý lékař

Boženy Němcové 738, Náchod Mapa

• Praktický lékař

„Jsem moc ráda, že je to můj dlouholetý doktor. Umí svoji práci se vstřícností a přehledem profesionála. Mnohokrát mi pomohl a patří mu můj dík. Je vlídný a také toto o něm slýchávám. Jeho sestřička je velmi milá a odběry jí jdou skvěle a to mohu říci, protože ani v nemocnicích se s takovým bezproblémovým odběrem ne vždy setkala.Vždy je dobře naladěná a usměvavá, je to takové zdravotnické sluníčko. Moc bych touto cestou jim obou chtěla poděkovat a popřát hodně zdraví a štěstí a všem těm, kteří k němu chodí s vědomím, že jim pomůže, tak hodně let, aby nám ještě dlouho vydržel ve svém povolání. Více

a.s. Stavostroj, Nové Město nad Metují Mapa

• Praktický lékař

„Velmi hodná vždy usměvavá ve všem precizní paní doktorka chodím k ní několik let a v žádném případě bych neměnila pečlivá ochotná nemám jedinou výtku a naše nová sestřička také moc hodná jen škoda, že tady není takových lékařů víc mnozí by si měli vzít z naší paní doktorky příklad.Jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mám takovou paní doktorku mohu jen všem doporučit takový přístup se málo kde vidí jaký má paní doktorka a naše milá sestřička p.Porcalová Více

Polská 9130, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Tak bezvadnou paní doktorku bych přál každému. Jsem moc rád, že k ní chodím. Předtím jsem měl jiné dvě a je to nesrovnatelné. Udělá si na vás čas, vyslechne, vysvětlí a poradí. Jako v americkém filmu nebo podle čítanky. Je tak 20 let dopředu. Jedinečná. Více

S. K. Neumanna 231/8, Trutnov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„K panu doktorovi Valentovi chodil můj otec, i má maminka a i já stále dojiždím.profesionalni rychlý a stálý přístup léčení či rady zůstat stále zde u Valentů.za mě určitě ano Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Praktický lékař

„Je to výborný lékař.Jsem moc spokojeny že jsem u něho.Jeho sestra je moc milá a příjemná a vždy ochotná pomoci neb poradit. Více

třída Masarykova 30, Broumov Mapa