Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Červený Kostelec

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

54963 Machov 119, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• „MUDr. Kunčarová je vynikající diagnostik, lékař a hlavně empatický člověk. I sestřička paní doktorky zaslouží velkou chválu za lidskost s jakou jedná s pacienty. Můj názor na paní doktorku vznikl na podkladě dvacetipěti let, kdy jsem její pacientku. Děkuji Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Ráda bych tímto poděkovala panu doktorovi za akutní ošetření. Byli jsme v jeho regionu na dovolené a já potřebovala lékařské ošetření. Ostatní dva praktičtí lékaři v Červeném Kostelci mě odmítli ošetřit. Pak doktor mě naopak přijal velmi vlídně, ošetřil mě, byl velmi milý a zajímal se. Proto ho touto cestou doporučuju jako dobrého člověka a ochotného lékaře!!! Děkuji moc, Tylová Více

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa

• Praktický lékař

„Velmi hodná vždy usměvavá ve všem precizní paní doktorka chodím k ní několik let a v žádném případě bych neměnila pečlivá ochotná nemám jedinou výtku a naše nová sestřička také moc hodná jen škoda, že tady není takových lékařů víc mnozí by si měli vzít z naší paní doktorky příklad.Jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mám takovou paní doktorku mohu jen všem doporučit takový přístup se málo kde vidí jaký má paní doktorka a naše milá sestřička p.Porcalová Více

Polská 9130, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Tak bezvadnou paní doktorku bych přál každému. Jsem moc rád, že k ní chodím. Předtím jsem měl jiné dvě a je to nesrovnatelné. Udělá si na vás čas, vyslechne, vysvětlí a poradí. Jako v americkém filmu nebo podle čítanky. Je tak 20 let dopředu. Jedinečná. Více

S. K. Neumanna 231/8, Trutnov Mapa

• Praktický lékař

„Je to výborný lékař.Jsem moc spokojeny že jsem u něho.Jeho sestra je moc milá a příjemná a vždy ochotná pomoci neb poradit. Více

třída Masarykova 30, Broumov Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím od doby, co převzal ordinaci po MUDr. Vítové, to bylo ještě ve staré poliklinice. Což je přes třicet let. Jsem s ním velice spokojen. Několikrát se mi stalo, že jsem přišel a on měl dovolenou. Pravda, mohu zavolat a informovat se, ale kdyby to dělal každý, sestřička by byla jak telefonistka. Nebylo by na škodu, kdyby někde na portálu internetu, měl informace o změnách ordinační doby. Jinak jak jesem uvedl, prima lékař. :)) Více

S. K. Neumanna 231/8, Trutnov Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor. Irena Theodora Auerová Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená. K pacientům má velice lidský přístup a po odborné stránce si rozhodně nemůžu na nic stěžovat. Někteří z těch, kteří přidali svůj názor, si stěžují na spousty důchodců v jeho čekárně. Mladí lidé samozřejmě doktora tak často nepotřebují. Ale to asi pochopí teprve tehdy, až zestárnou. Právě to, že dokáže své pacienty vyslechnout a snaží se jim pomoci, je významná součást léčení. Více

T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„MUDr. Hartman nemá na Trutnovsku a přilehlém okolí konkurenci Ať co se týče vybavení v kardiologii, fundovanosti a v péči o pacienta. Vždy navrhne komplexní vyšetření, zajistí specialisty, pomůže a sám navrhne a zařídí možnost požádat o ČID, pokud to zdravotní stav pacienta umožňuje. Můžu jen chválit a být vděčný a hrdý, že jsem jeho pacientem. Více

Náměstí horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi dobrá lékařka,ale zároveň člověk.Neměnila bych!!!

Němcové 738, Náchod Mapa

Poliklinika Náchod

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsme celá rodina velice spokojená,jeho přístup je naprosto profesionální a přitom i lidský.Na některé odkazy proto musím reagovat a konstatovat,že jenom lituji ty "ubožáky",kteří ho pomlouvají a očerňují.Jsou to u mně lidé,kteří v životě nikdy nic nedokázali,trpí "zakomplexovaností" a asi se i špatně učili:). Více

třída T. G. Masaryka 833, Česká Skalice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Je zkušený praktik,dokáže motivovat k úspěšné léčbě.

17. listopadu 291, Police nad Metují Mapa

• Praktický lékař

„Byla jsem u pana doktora zatím pouze dvakrát,poté co jsem se k němu přehlásila od svého původního obvodního lékaře, kde jsem byla velice nespokojena.Pan doktor Tichý je příjemný, vše vysvětlí, má zájem o pacienta,úžasná profesionalita. S něčím takovým jsem se zatím nikde nesetkala.Když jsem odcházela z jeho ordinace, nenesla jsem si jen lékařský předpis, ale také pocit že konečně někdo vyslechl a pochopil mé obtíže a udělal vše, aby mě jich zbavil. Děkuji Vám moc. Více

Komenského 48, Nové Město nad Metují Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„jedna z nejlepších lékařek se kterou jsem se kdy setkala ...empatická ,,lidská se snahou pomoci velký respekt paní Hynková .... sestřička s noblesou zvládá svůj nemalý objem práce obě mají úžasnou trpělivost...Mikysková....Jaroslava Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Doktor má léčit a pan Chvojka přesně to dělá, navíc skvěle. Hodnotit ho tu za to že není herec, aby se falešně přetvářel a hrál někoho kým není je smutné. Sestřička také bezchybná. Více

Němcové 738, Náchod Mapa

Poliklinika Náchod

• „Velmi vstřícná a ochotná , jen takových víc.

třída Masarykova 30, Broumov Mapa

• Praktický lékař

„Už 13 let docházím k této doktorce, nemohu jí vynachválit už tolikrát mi opravdu pomohla, je to velmi chápající moc hodná paní, které jde jen a jen o zdraví svých pacientů, její zkušenosti jsou velmi bohaté, opřené o několik desítek let dlohou praxi.Vřele doporučuji. Více

Žižkova 301/23, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „je fakt supr, u ní máte pocit, že je o vás skvěle postaráno a nic se nemůže stát, nic nezanedbá, prostě doktorka jakou už jen tak nepotkáte Více

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa