Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Jaroměř

Patrného 191, Jaroměř 551 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nemohu se smířit s negativním hodnocením pana doktora Kuny.Mrzí mě to .Je to užasný člověk,milý ,vstřícný a samozřejmě velice pečlivý.Pana doktore moc Vám děkujeme celá moje rodina.

     •  • 

  • Pan doktor umí podat ruku a psát do počítače pěkně barevně ale nepozná chřipku. Je to jeden z nejhorších doktorů tady. Dcera by se uplatnila jinde a nemusela by se stydět.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Je faktem, že už by pan doktor měl vážně přemýšlet o důchodu, nemít tam svoji dceru jako sestru, nevím, nevím. Ta ví o medicíně víc než otec. Dcera se snaží vše urovnávat za otce, pokud to jde.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem velice spokojená s panem doktorem,je velice vstřícný ,obětavý a pečlivý .Nikdy se nestalo,že by něco přehlédl či dokonce zanedbal. Přála bych každému ,aby poznal pana doktora osobně.Vřele všem doporučuji jeho lékařskou péči.

     •  • 

  • Komunikace a vstřícnost u tohoto tzv.doktora Kuny alias Pacičky je opravdu skvělá,ale to si zvolil špatné povolání,větší úspěch by měl v politice,tam by nemohl už nic pokazit.Pro mě je důležité aby doktor léčil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Takže Pacička na HRAD :) a počet uzdravených se zvýší :)

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Absolutně solidní.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • P

    Slušné vystupování, solidní přístup, kontakty na specialisty - prostě doporučuji.

     •  • 

  • D

    Velmi dobrá komunikace s pacientem, mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Léta hrozné bolesti,dal mi léky,které mě mohly zabít,nakonec prý jsem simulant.Že mám žaludeční vředy poznala moje pracovní kolegyně.Naprosto neschopný.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    vřele doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu