Zobrazit lékaře

Němcové 738

547 01 , Náchod , královéhradecký

• J
    Lékař: MUDr. Barbora Tesařová Reichertová Jiný

Moc doktory nemusím, ale tady je to vždy perfektní a s úsměvem , jak od paní MUDr. tak i příjemné sestřičky. Díky

• K
    Lékař: MUDr. Vladimír Chvojka Jiný

Katastrofa. Babičku z ordinace téměř vyhodil, co tam dělá, přitom byla objednaná a ještě ji i objednali sanitku na dopravu do ordinace. Ve výsledcích jí řekli že má anémii, žádný lék ji nedal, jenJi nadával a vyčítal. Poprosila o vyplnění papírů do duchodaku. Na to že nemá čas. Babička dva dny plakala. Za mě katastrofa, vůbec ne neumí chovat a ještě ji ani nepředepíše potřebné léky!!!!

• B
    Lékař: Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Velmi milá a příjemná paní logopedka. Opravdu zkušená, ví co dělá a proč. Velice nám pomohla s řečí dcery. Je hodná na děti, bez problémů. Má opravdu lidský přístup. Dcera ji má ráda. Mohu jen doporučit, jinam už bych nešla.

• R
    Lékař: MUDr. Vladimír Chvojka

Doktor má léčit a pan Chvojka přesně to dělá, navíc skvěle. Hodnotit ho tu za to že není herec, aby se falešně přetvářel a hrál někoho kým není je smutné. Sestřička také bezchybná.

• T
    Lékař: MUDr. Vladimír Chvojka

Velice dobrý lékař s bohatými zkušenostmi. On i sestřička mi vždy vyjdou vstříc. Pro Náchoďáky a z okolí velice doporučuji.
    Tom Z.

• L
    Lékař: MUDr. Marie Semeráková Nedoslýchavost otce

Diletantství, nic jiného si p. Semeráková nezaslouží. Přidělila mému otci (78 roků) před 3. Roky naslouchadlo. Stálo ho to 3.000,- + 4.000,-Kč od pojišťovny a nefungují ani po seřízení. Nepoužívá je a má velké problémy se sluchem. Zažil neochotu a laxní přístup. Prodala mu malé sluchadla, které svými hrubými prsty nezvládá ovládat. A sluchadla měla jen tovární nastavení. Baterie vydrží Teď už máme srovnání v HK. Zde jsme zažili velice rozdílný způsob. Prý tam chodí mnoho pacientů z Náchodska. Zažili jsme ochotu, profesionální přístup. Přívětivé chování. Do 14. dnů má za 6.000,-Kč naslouchadlo za ucho, s kterým slyší a které hravě ovládá. Baterie vydrží asi týden. Žádné vnucování drahých naslouchadel. tec prostě po 6 rocích opět slyší. A je spokojený.
    Luboš B. Č. Skalice

• Došlo k chybě, zkuste to znovu