Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Antonín Špáta Jiný

Vybírala jsem před lety svého prvního gynekologa dle recenzí zde. Pamatuji si paní, která zde psala, že za panem doktorem dojíždí až z Hradce. Nedivím se. I když jsem většinu času v Praze, rozhodně neplánuji gynekologa měnit. Recenze se nemýlí, pan doktor je jistě člověk na svém místě, výborný lékař s milým přístupem k pacientkám.

MUDr. Antonín Špáta Jiný

Naprosto lidský a profesionální přístup, odborník , super jednání , trpělivost .... za mě 100 bodů ze 100!!! Jak se říka do třetice všeho dobrého - 2 předchozí mi opravdu nevyhovovali a pan doktor mi byl seslán z nebe !!!! Doporučuji !!!!

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Před lety jsem byla u paní Kejdanové se synem - cca 6.třída, stále jakoby odkašlával, bylo to dost nepříjemné, hlavně pro něho mezi dětmi, paní magistra zjistila příčinu (problém s učitelkou na výtvarku) a do 2 měsíců bylo postupně po problému.

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Paní magistra je svérázná a otevřená - chvilku dceři trvalo si zvyknout na její jednání, ale po pár sezeních si ji oblíbila a chodila k ní moc ráda. Umí jednat s dětmi, rodičům a hlavně dětem vše náležitě vysvětlí. Své práci rozumí, dceru naučila během jednoho roku písmena L, R, Ř. Chystám se k ní i s mladším synem, mohu ji jen doporučovat a chválit :-)

MUDr. Barbora Tesařová Reichertová Jiný

Moc doktory nemusím, ale tady je to vždy perfektní a s úsměvem , jak od paní MUDr. tak i příjemné sestřičky. Díky

MUDr. Vladimír Chvojka Jiný

Katastrofa. Babičku z ordinace téměř vyhodil, co tam dělá, přitom byla objednaná a ještě ji i objednali sanitku na dopravu do ordinace. Ve výsledcích jí řekli že má anémii, žádný lék ji nedal, jenJi nadával a vyčítal. Poprosila o vyplnění papírů do duchodaku. Na to že nemá čas. Babička dva dny plakala. Za mě katastrofa, vůbec ne neumí chovat a ještě ji ani nepředepíše potřebné léky!!!!

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Velmi milá a příjemná paní logopedka. Opravdu zkušená, ví co dělá a proč. Velice nám pomohla s řečí dcery. Je hodná na děti, bez problémů. Má opravdu lidský přístup. Dcera ji má ráda. Mohu jen doporučit, jinam už bych nešla.

MUDr. Vladimír Chvojka

Doktor má léčit a pan Chvojka přesně to dělá, navíc skvěle. Hodnotit ho tu za to že není herec, aby se falešně přetvářel a hrál někoho kým není je smutné. Sestřička také bezchybná.

MUDr. Vladimír Chvojka

Velice dobrý lékař s bohatými zkušenostmi. On i sestřička mi vždy vyjdou vstříc. Pro Náchoďáky a z okolí velice doporučuji.
    Tom Z.

MUDr. Marie Semeráková Nedoslýchavost otce

Diletantství, nic jiného si p. Semeráková nezaslouží. Přidělila mému otci (78 roků) před 3. Roky naslouchadlo. Stálo ho to 3.000,- + 4.000,-Kč od pojišťovny a nefungují ani po seřízení. Nepoužívá je a má velké problémy se sluchem. Zažil neochotu a laxní přístup. Prodala mu malé sluchadla, které svými hrubými prsty nezvládá ovládat. A sluchadla měla jen tovární nastavení. Baterie vydrží Teď už máme srovnání v HK. Zde jsme zažili velice rozdílný způsob. Prý tam chodí mnoho pacientů z Náchodska. Zažili jsme ochotu, profesionální přístup. Přívětivé chování. Do 14. dnů má za 6.000,-Kč naslouchadlo za ucho, s kterým slyší a které hravě ovládá. Baterie vydrží asi týden. Žádné vnucování drahých naslouchadel. tec prostě po 6 rocích opět slyší. A je spokojený.
    Luboš B. Č. Skalice

Kontakt

Němcové 738, Náchod 547 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna