Zobrazit lékaře

547 01 , Náchod , královéhradecký

• Richard Erben

Diagnostik,

• N

Dnes jsem byla s mým pětiletým synem u pana doktora na ultrazvuku moč.měchýře a ledvin.Syn byl před rokem těžce nemocný,tak že se u nás vystřídalo spousta lékařů a lékařek.Kromě naší dětské doktorky,Mudr.Hornychové patří dle mého názoru Mudr.Erben k těm nejlepším.Jeho přístup k synovi i ke mě byl prostě super.A je to velký simpaťák.Třeba se díky jemu, syn konečně přestene bát doktorů.

• Hana Kalibánová

Diagnostik, MUDr.

• svědomitá lékařka

• Hana Müllerová

Diabetolog, MUDr.

• Skvělá paní doktorka!! Výborná lékařka a má "lidský přístup". Nezavděčí se všem, protože jsou i diabetici, kteří si neuvědomují, že dietními chybymi ubližují v první řadě sobě!! Paní doktorka se neustále vzdělává a své nové poznatky v léčbě diabetu předává pacientům. Jsem diabetik 37 let a jsem ráda, že paní doktorku mám!! Je to pro mně ANDĚL STRÁŽNÝ V LIDSKÉ KŮŽI!!!

• Dáma s velkým D. Milá , profesionální, umí pochválit i pokárat. Pokud je potřeba, má vždy profesionální radu. Jednička ve svém oboru. Na nic si nehraje, nikomu nemaže med kolem pusy. Pomoc je myslím to proč svoji práci dělá.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Helena Lebdušková

Praktický Lékař, MUDr.

• Velmi dobrá lékařka,ale zároveň člověk.Neměnila bych!!!

• doporučuji, má velmi dobrý přístup k lidem.vždy dobře vyšetří.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Irena Klimková

Logoped, Mgr.

• H

Absolutně žádný přístup k dětem, dril pro dítě, stres pro rodiče, nehledá a neřeší podstatu a příčinu problému, v minulosti jsme tak díky ní zbytečně ztratili spoustu času. Nespokojenost, nedoporučujeme.

• J

K PANÍ MAGISTŘE KLIMKOVÉ CHODÍM SE SYNEM ,UŽ 12 LET . NE JEN, ŽE JE VYNIKAJÍCÍ LOGOPED, ALE JE TO I NÁŠ PSYCHOLOG A HLAVNĚ ČLOVĚK S VELKÝM SRDCEM. S ČÍMKOLI JSEM SE NA NI OBRÁTILA VŽDY MI PERFEKTNĚ PORADILA A POVZBUDILA. VŠEM JI VŘELE DOPORUČUJI. A TOUTO CESTOU JI DĚKUJI. A PŘEJI JI PEVNÉ ZDRAVÍ A MNOHO ÚSPĚCHŮ V DALŠÍ PRÁCI.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Grau

• V

Pan doktor je typem lékaře, který udělá, o co si řeknete, takže pokud budete chtít nedej Bože, aby stanovil diagnózu, či se snad k něčemu vyjádřil, to od něho neočekávejte! K dnešnímu dni nepoužívá ke své práci ani počítač, takže nemá propojený přehled o svých pacientech a úcta k pacientovi mu asi nic neříká, neboť se nestydí přivítat pacienta v kostkované košili. Mého otce zachránil před jistou smrtí MUDr. Valášek , moje matka bohužel takové štěstí neměla a přitom mu tolik věřila.

• M

Pan Mudr. Petr Grau je velmi ochotny , leci naprosto odborne a me zachranil zivot ,kdyz jsem v jeden den dostal ruzi ,zanet zil, trombozu a nasldovala embolie, tento pan doktor ihned vedel co ma delat a jako poctivi lekar u me do rana cekal u luzka ,jelikoz jsem dostal 41 stupnove horecky . Dekuji za jeho prikladny pristup.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Antonín Špáta

Gynekolog, MUDr.

• J

Nejlepší lékař, profesionalita, skvělé jednání, lidskost. Vyzkoušela jsem už tři lékaře v oblasti gynekologie a pan doktor Špáta mi opravdu pomohl, je trpělivý a jeho snahou je skutečně pomoci a naplno vyhovět pacientce. Nemůžu si ho vynachválit!!!Díky němu se nám podařilo po dvou letém boji počít miminko:-)

• V

Jsem s panem doktorem absolutně spokojená. Mám k němu důvěru. přestoupila jsem k němu od jiného gynekologa, u kterého jsem měla strach z každého vyšetření. ale pan doktor ŠPáta, mě strachu zbavil.. doufám, že se mi podaří ho mít k porodu :-)

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Jiří Tříska

• N

Naštěstí s tímto "doktorem" nemám vlastní zkušenosti, ale moje prababička (93 let) u něj byla do nedávna zapsána a "ošetřována" když voláme o léky, protože si pro ně dojít nemůže, musíme nadiktovat, které přesně napsat, protože v dnešní době je asi hrozně složité podívat se do počítače. Nedávno svědivou vyrážku, kterou babička měla, doporučil mazat Měsíčkovou mastí. (Po domácí návštěvě, pro kterou ho musíme skoro prosit, aby vůbec přijel se podívat).
      Chápu, že měl hodně práce s vybíráním 30,- ale vždycky jsem si myslela, že doktoři jsou od toho, aby léčili a své pacienty pořádně prohlídli předtím, než napíšou recept na léky, po kterých pacient skončí v nemocnici, ale nevím, co ho zaměstnává teď, že se nemůže ani podívat do té karty na předepsání léků.

• A

Tohoto lékaře neznám ani já, ani můj otec, který si u něj dal v červenci napsat recept na léky (jeho lékař měl dovolenou), za tuto službu - napsání receptu, si pan doktor řekl o poplatek 30 Kč. Otec se nijak nebránil a zaplatil, doma mi řekl, co měl dělat, když mu doktor řekl: "Dostanu od Vás 30 Kč." Staří lidé se nedokáží bránit, proto to sem píšu já. Uvítala bych zde i hodnocení na lékárny, protože v některých "vnucují" lidem jiné léky, než které jsou na receptu.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marie Semeráková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika NáchodSlužby: Nedoslýchavost otce

Diletantství, nic jiného si p. Semeráková nezaslouží. Přidělila mému otci (78 roků) před 3. Roky naslouchadlo. Stálo ho to 3.000,- + 4.000,-Kč od pojišťovny a nefungují ani po seřízení. Nepoužívá je a má velké problémy se sluchem. Zažil neochotu a laxní přístup. Prodala mu malé sluchadla, které svými hrubými prsty nezvládá ovládat. A sluchadla měla jen tovární nastavení. Baterie vydrží Teď už máme srovnání v HK. Zde jsme zažili velice rozdílný způsob. Prý tam chodí mnoho pacientů z Náchodska. Zažili jsme ochotu, profesionální přístup. Přívětivé chování. Do 14. dnů má za 6.000,-Kč naslouchadlo za ucho, s kterým slyší a které hravě ovládá. Baterie vydrží asi týden. Žádné vnucování drahých naslouchadel. tec prostě po 6 rocích opět slyší. A je spokojený.
      Luboš B. Č. Skalice

• J

dobry den ja mam s pani doktorkou SEMERAKOVOU velice dobre skušenosti,jak v chovani tak k profesionalnimu přistupu lečby. JA jsem mela hrozny zanet dutin nekolik mesicu a lečili me v RYCHNOVE NAD KNEZNOU neustalimi antibiotikyPAN DOKTOR HRDLICKA aniz by mi udelal vy\setrni nebo RTG tak jsem si nasla pani dooktorku kter ME ZE VSEHO DOSTALA I MOJI DCERU 11LET A DOKONCE S PERFEKTNIM, PRISTUPEM MI VYSETRILA 1.5LETOU DCERKU. PROTO JSEM SE ROZHODLA PRIDAR KOMENTAR AZ BUDOU TAKOVY DOKTORI JAKO JE ONA PAK SNAD BUDEME VSICHNI ZDRAVI!!!!!!!!!!JAROSCAKOVA LENKA

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Věra Kejdanová

Logoped, Mgr.

• B
      Umístění: Poliklinika NáchodSlužby: Jiný

Velmi milá a příjemná paní logopedka. Opravdu zkušená, ví co dělá a proč. Velice nám pomohla s řečí dcery. Je hodná na děti, bez problémů. Má opravdu lidský přístup. Dcera ji má ráda. Mohu jen doporučit, jinam už bych nešla.

• L

pomohla dceři s koktáním a zbavila ji změn nálad, strachu...... příjemná, hodná na děti, vstřícná, skvělá s lidským přístupem, doporučuji všem!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře