STUDIO ELITE SMILE s.r.o.
Horova 1657/59, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je mi moc líto, že k pozitivním zkušenostem s paní doktorkou přidávám jeden výrazně negativní. Mojí babičce je 86 let, stále má téměř kompletně svůj chrup. Vypadla jí plomba, kterou chtěla opravit. Paní doktorka babičku nejdříve objednala na dentální hygienu (skutečně???) za 1700,-. A také po zrentgenování chrupu chtěla spolu s opravou plomby babičce vytrhnout jednu stoličku ("je ošklivá") a vyoperovat zbytek kořene, který jí prý zůstal po trhání jiné stoličky před asi 20 lety. Protože babička nesouhlasila, řekla jí, že si v tom případě musí najít jiného zubaře. Věřím, že je paní doktorka schopná, šikovná a dokonce i krásná. Její chování vůči důchodkyni mi přijde absolutně necitlivé a trestuhodné a čistě účelné - zbavit se důchodců, kteří budou na svém chrupu šetřit. Pokud to je jinak, budu ráda, když se mi paní doktorka ozve a objasní mi to. Díky

Výborná zubařka. Zuby sem měl už dost hrozný, ale po několika navštěvách u paní doktorky je vše v pořádku. A navíc je fakt hezká a sympatická takže se někdy budete k zubaři i těšit :D

ze zubařů jsem měl velký strach,proto jsem aji zubní péči hodně zanedbal ale když mě chytil moudrák musel jsem hold to nějak řešit,od své známé jsem se dozvěděl o této skvělé paní doktorce,je usměvavá,hodná prostě doktorka s obrovským D. Mohu a vřele všem doporučuji :-)

U paní doktorky jsem byla s dětma a můžu jen a jen doporučit. Paní doktorka je super než začne něco dělat vše prve vysvětlí je velice hodná, jemná, pečlivá s dětmi to umí, sestřička také super, krásná ordinace i čekárna. Děti byli z paní doktorky i sestřičky nadšené. Můžu jen doporučit. Jarka-Brno

Perfektní paní doktorka, velice jemná, pečlivá, skvělé a nejmodernější zařízení, krásná ordinace. Vřele doporučuji i těm co se bojí doktorů..

Spokojenost nadevše,paní doktorka je šikovná vše vysvětlí, a pracuje bezbolestně.Příjemné prostředí a sympatická sestřička.

Tutto bene, Dottoressa e molto cara e tutto cosa ha fatto senza dolore. Sta aspetando prossima visita, perche e stata prima volta che sono andato da medico contento. Dottoressa anche infermiera parlano benne inglese. Raccomando a tutti.

před dvěma dny jsem absolvoval vyšetření u paní doktorky a musím říct, že po spoustu špatných zkušeností, jsem konečně narazil na příjemnou, milou paní zubařku. Při zákroku jsem nic necítil a bylo mě vše vysvětlene. Můžu jen doporučit. Václav Růžička, Brno

X

Paní doktorka i sestřička jsou usměvavé, velmi pečlivé a hodné. U lepší zubařky jsem zatím nebyl a proto ji vřele doporučuji všem ostatním.