Centrum stomatologické péče
Palackého nám.,19a 62100 Brno-Řečkovice, Brno

K pani doktorce jsem presel na doporuceni. Za dobu co jsem k ni chodil mi udelal dve plomby, obe spatne, jedna vypadla asi po dvou tydnech. S otevrenym zubem jsem v hodinach pro akutni pripady prisel do ordinace, ale pani doktorka mne odmitla osetrit s tim ze nema cas.

Nedoporučuji, nechci pomlouvat, ale paní doktroka je ještě příliš mladá a nezkušená. Udělala mi 3 zuby a všechno špatně, když jsem s bolestí přišel v době akutních případů strašně se divily i se sestrou co tam dělám, potřela mi to něčím a poslala pryč... když to nepomohlo, objednat se? i s bolestí za 10 dní???

Navíc pokud nechcete bílou plombu, tak se na vás dívají jak na kret*na! A o sestře nemluvě, více nesympatickou jsem nikde neviděl, ta tomu dává korunu!

Nehorázné.... naštěstí jsem přešel a znovu zaplatil od ní dělané plomby...

Vcelku dobré při dnešních cenách.

Paní doktorka je mladá a velice příjemná, citlivá a pečlivá při všech zákrocích. Měla jsem svoje zuby v katastrofálním stavu, některé byli předchozí zubařkou udělané slušně řečeno nepoctivě. Paní doktorka Štěpánková i přes veškeré trable mi trpělivě všechna opravila, za což ji moc děkuji. Všem ostatním paní doktorku vřele doporučuji!!!!! Je prostě super a už se zubařů nebojím :-)