Odhadovaná doba odpovědi:

Medicinské a estetické centrum Markin

Paní doktorka se mi několikrát věnovala na Premier clinic a její přistup byl naprosto profesionální a přesto lidský.Vše velmi podrobně vysvětlila , ošetřila.Je velmi empatická , takže pacient není ve stresu.Výborná zkušenost.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Pani doktorka je skvela. Kratke objednaci casy a vyborny odbornik.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Souhlasím s pozitivním hodnocením, paní doktorka je opravdu milá a šikovná. Dobře vybavená ordinace, jenom je třeba počítat s ročním poplatkem.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin

Paní doktorka je skvělá. Milá, empatická. Vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Člověk se u ní nebojí na cokoli zeptat. Je jedna z mála doktorů, kam chodím ráda. :-)

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Skvělá paní doktorka) velice empatická a šetrná. ráda vše vysvětlí a pomůže s problémem. Doporučuji

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé.
V minulosti jsem měla docela špatné zkušenosti s lékaři, a tak jsem se docela první návštěvy u nového lékaře obávala. Musím, ale poděkovat paní doktorce za veškerou péči. Velmi profesionální a příjemné jednání, vše se snažila vysvětlit. Prostředí je hezké, vybavení moderní. Personál je také skvělý.
Paní doktorku mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Bola som u pani doktorky v centre Markin dnes prvy krat, no neviem si ju vynachvalit. Pozitivny pristup, jasne a zrozumitelne vysvetlenie a celkova odbornost. Som stastna ze som konecne nasla svoju gynekologicku

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Very nice and thorough doctor who speaks English also nurses speaks English which helps with paper work. I highly recommend.