Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

S bolestivým otokem zápěstí jsem do ordinace raději předem zavolala. Sestra mi ihned v úvodu vyndala, že přesně nevím, co mi je, neuvěřitelně arogantní a drzá k člověku, který se obrací o pomoc. Ordinaci se raději vyhnu.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Zkušenost otřesná. Nevím proč tento lékař má čekárnu plnou. To Vám to všem, nevadí? V 10 hod. už pacienty nové - příchozí nevezmou. Odmítli ošetřit i pacienta s úrazem se slovy sestry..., "Takových tu je". I když čekáte a nevejdete hned, vyhodí vás. Není ani snaha se domluvit, že tu čekáte od rána, a ač jste se vzdálili po 3,5 hod. na chvíli ode dveří, počkáte tedy až ošetří pacienty další a pak by Vás vzal. Jít na WC se nevyplácí, jak se vzdálené více jak 30 cm ode dveří, mate smůlu. Nezájem. Že máte také úraz nikoho nezajímá. Do dveří doktor křičí... nezajímá mě to, ať přijdou jindy. To jen pár postřehů ze 4 hod. čekání v čekárně. Pardon, ale pane doktore, chybí Vám empatie, záklopka a absolutně zpětná sebereflexe a vlastně úplně vše co by Vás dělalo lékařem a také hlavně člověkem. Snad se mi nepodaří potkat už horšího lékaře. Co jsem viděla byla neskutečná ostuda - Vaše, pane doktore. Děkuji za zkušenost, pro mě byla dostačující. Věřím, že se Vám vrátí co děláte druhým.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Syn si zlomil kotník,na pohotovosti nechodící sádra.Zde u pana doktora poté mu vynadali, že si nefixuje sádru při spánku a že jí musejí doplnit.Nic takového mu na pohotovosti neřekli.Po týdnu v úterý rtg a na kontrolu.O víkendu se mu sádra uvolnila,lehce se pohybovala pod nohou, nefixovala nohu,ta otekla a bolela.Poslala jsem syna k lékaři hned v pondělí.Udělali rtg.V úterý syn zaspal, na kontrolu jel den poté, ve středu.Sestra ho poslala domů, že tam lékař není a že má přijít ve čtvrtek.Ve čtvrtek mu vynadala, že šel na rentgen o den dříve, že oni jsou profesionální pracoviště a že nerespektuje práci lékařů.A jestli si myslí, že mu udělají novou sádru, když si starou zničil,tak se tedy mýlí.Syn byl celou dobu doma, sádra byla uvolněná, ale nezničená. Protože nepřišel v úterý, ale až o den později,lékař rozhodl, že ho nebudou již léčit pro porušení léčebného režimu a nespolupráci.Zavolala jsem tam pro vysvětlení,sestra mi to několikrát položila:" vypadává to". Telefon mi již nezvedla.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Měl jsem v nemocnici šitou citlivou ránu.

Při první kontrole po dvou hodinách v čekárně lékař hrubý, posměšky na provedená vyšetření, necitlivé prohlédnutí rány, stržení oschlé sliznice, celkově velmi nepříjemná zkušenost.

Při druhé kontrole čekání přes tři hodiny, následně provedla kontrolu sestra (výrazně citlivěji než pan doktor) a jen s dezinfekcí rány bez další konzultace propuštěn.

Třetí návštěva na vyjmutí stehů příchod chvíli před začátkem ordinační doby, v pořadí asi jako šestý. 45 minut po psaném začátku ordinační doby doktor nikde, sestra nikde, informace žádné. Ošetřen ve vedlejší chirurgické ambulanci bez čekání během pár minut výrazně příjemnějším panem doktorem a jeho sestrou.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Strašná zkušenost. Po 1,5 hodině čekání odmítl ošetřit 8mi letého syna, rozplakal jeho a pak i mě, sestra si ještě přisadila.
Důvody:
A) nestihli jsme vejít včas (seděli jsme v narvané čekárně mezi ordinacemi, další jméno píplo na obrazovce ve chvíli, kdy jsme vstoupili do ordinace)
B) místo bydliště mimo Prahu (obec 2 km za Prahou, na polikliniku Prosek chodíme po generace)
C) neošetřuje děti - ověřila jsem na chirurgii na Bulovce, takhle specializace není k požadovanému výkonu potřeba. Na dveřích tuto informaci uvedenou nemá.
Suma sumárum - naštvaný doktor, nezájem o pacienta, bez šperky snahy a empatie.
Nejdřív mi poradil, ať si stěžuji třeba na Ministerstvu a pak v půlce mé věty odešel bočními dveřmi z ordinace. A ještě doplňuji: na Prosek jsem předem volala a řekli mi, ať se synem přijdeme, že nás jeden ze tří chirurgů vyšetří, jen si budeme muset počkat. A poslední věc, abych sestře nekřivdila, ta byla arogantní jen na začátku, pak už se snažila situaci mírnit.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Hrozny pristup, dlouhe cekani ve fronte, zadna lecba, agresivni sestricka. Nedoporucuju tam chodit, zvazte si jit na Chirurgie Bulovka nebo jinam.