Před třemi měsíci jsem u pana primáře Píchy podstoupila celkovou rejuvenaci jak laserovou, tak úpravu zadní poševní stěny a poševního vchodu. Kdybych se měla znovu rozhodovat o tomto zákroku, neváhala bych již ani minutu. Pan primář je opravdu velmi šikovný, znovu se mi vrátilo sebevědomí, chuť do života a i manžel, i když si nikdy nestěžoval, je také nadmíru spokojený.

Po svém první porodu v roce 2011 jsem se neustále trápila s různými vag. záněty a infekcemi. Zpočátku se vracely po měsíci, později se obtíže objevili hned po dobrání antibiotik. Téměr 2 roky jsem docházela k místním gynekologům, kteří vzájemně vyvraceli své diagnozy. Posílali mě na různá vyšetření k chirurgům a dokonce i na neurologii (prý si problémy přivolávám sama stresem). Ta šílená bolest mě budila ze spaní, nemohla jsem skoro chodit. Manželství se mi div nerozpadlo, kvůli mém celibátu. Až mi nakonec hromadně řekli: "Všechno jsme vyzkoušeli, už vám víc pomoci nedokážeme.". Vyhledala jsem si tedy GynCentrum a po mém dotazu pře web, mě okamžitě kontaktoval primář Pícha. Ve svém objednacím systému si na mě našel čas téměř hned. Po první prohlídce bylo jasno, měla jsem tak zdevastovaný děložní čípek, že operace byla nevyhnutelná. On mě vlastně zachránil. Na pobyt na Hloubětínském zámečku vzpomínám jako na dovolenou. Nic jsem necítila, žádné komplikace ani pooperační bolesti. Cítila jsem se jako znovuzrozený člověk. Tento doktor mi svým zákrokem vlastně zachránil i manželství.

U p. primáře jsem byla na jednorázový zákrok. Předem jsem se dívala na tyto stránky, což mě trochu znejistilo. Nicméně moje zkušenost byla velice dobrá - příjemné jednání, vše mi bylo předem vysvětleno, zákrok proběhl v pořádku. Proto bych zde ráda uvedla, abyste se nenechali/y zneklidnit negativními hodnoceními na těchto stránkách, protože sem podle mne většina pacientů/pacientek nepíše, když mají dobrou zkušenost, ale napíše sem pouze tehdy, když si chtějí postěžovat. Z toho důvodu si myslím, že celkové hodnocení lékaře může být dost zkreslující. Já měla zkušenost dobrou, proto tu chci skóre negativní-pozitivní hodnocení alespoň trochu vyrovnat.

U pana doktora jsem byla -našla jsem si ho na internetu - na plastické operaci, bohužel, nenastalo žádné zlepšení, které sliboval. Chování má bodré, žoviální, ale bohužel, stalo se, že k jedné a té samé věci tvrdil dvakrát pokaždé něco jiného - úplně odlišný názor, který popřel jeho předchozí. Nenechá nic na sobě, má tendenci trochu přetáčet. Něco jiného sliboval. Jako lékař s tolikaletou praxí by měl umět posoudit situaci lépe. Jinak, prostředí a přístup personálu na dobré úrovni.

K panu doktorovi Píchovi jsme přišla pouze na preventivní kontrolu, nemám žádné problémy,
ale pan doktor mě poměrně zneróznil údajným nálezem v mé děloze a pozval si mne za dva měsíce na kontrolu.
Z celé návštěvy jsem měla velice nepříjemmý pocit a to i ze zvláštně žoviálního chování pana doktora.
Mám to štěstí, že jsem mohla okamžitě konzultovat jeho názor s jedním z uznávaných pánů profesorů.
Ten se smál až se za břicho popadal a prestože, pan profesor je velice noblesní pán, nazval zprávu pana
doktora Píchy blbostí:-) Důkladně mě vyšetřil a řekl, že tak zdravou ženu už dlouho neviděl.
Kdybych tuto možnost neměla, dva měsíce bych se bála zbytečně a to ani netuším na co dalšího by pan doktor
Pícha ještě přišel. Zřejmě je to způsob, jak zajisti finanční prostředky od pojišťoven pro jeho podnikání.

S panem primářem jako s ošetřujícím lékařem jsem vždycky byla, jsem a doufám že budu velmi spokojena. Je to velmi vlídný člověk, který vždy zodpoví mé, někdy i hloupé, dotazy s porozuměním a trpělivostí. Profesionál na svém místě.

Byla jsem u pana Primáře na gynekologické plastice. Operace se velmi povedla, výsledek perfektní, očekávala jsem že budu spokojená, ale bylo to úplně nad moje očekávání.Před operací jsem se hodně trápila, TED JSEM ŠTASTNÁ. Z lůžkového oddělení na Hloubětínském zámečku mám moc hezké vzpomínky, velmi příjemné a klidné prostředí. Personál moc ochotný a hodný. DOPORUČUJI.

Je to skvělý lékař a člověk. Ujal se mne a pomohl lidsky a odborně. Jeho slova při přijetí, kdy jsem byla téměř zoufalá, hladila. Děkuji pane primáři. Vaše pacientka z urgentní urologické operace 23. 7. 2013.

Musím říct, že jsem k němu roky s důvěrou díky pozitivním ohlasům, jaký je to odborník chodila, a ač jsem si stěžovala na určité problémy, vždy nad tím bylo mávnutí rukou, že je vše v pořádku, že si mám vzít aspirin a nyní jsem po letech zjistila, že se jednalo o první příznaky závažného onemocnění, jehož prvním příznakům pan doktor vůbec nevěnoval pozornost, naopak ze mě div neudělal hypochondra a nyní je léčba již velmi komplikovaná s malou pravděpodobností pozitivního výsledku. Bohužel toho pana doktora, po tomto zjištění nemohu doporučit ani na napsání antikoncepce, jelikož opravdu nevěnuje dostatečnou pozornost všem faktorům a nenaslouchá pacientkám. Potvrzují, že ho vždy zajímá na prvním místě zda je zaplacená karta a cpe další karty dle možnosti za vyšší ceny (např. pro těhotné) i když to ve finále není vůbec potřeba. Ač dříve spokojená, nyní po zjištění jak moc pan dokror před lety zanedbal mé stížnosti a ignoroval první náznaky onemocnění, velmi nedoporučuji a zvláště mladá děvčata upzorňuji na to, že pan doktor píše antikoncepci skutečně bez řádného zvážení a neinformuje o všech možných následcích - pouze se zeptá na tlak, kouření, nadváhu a to je celé. Jinak jsem byla se servisem na klinice spokojená, ale bohužel když se dozvíte po letech, že mohl zabránit závažnému a již neléčitelnému onemocńění když mával rukou nad prvními příznaky a přesvědčil i mě i všechny okolo, že jsem hypochondr, je mi líto.... bohužel, na některé věci se příjde až s delším odstupem času, což konkrétně v mém případě má fatální následky.

Je to PAN DOKTOR, v České Lípě mi říkali, že mi nic není a měla jsem cistu jako grep. Dostala jsem se na operační sál v poslední chvilce, ještě mi pan doktor zjistil, vrozenou vadu dělohy, kterou nikdo jiný neviděl a to mi bylo 28 roků a měla jsem za sebou jeden porod. Na zámeček už chodím 8 let a mám v dr. Píchu 100% důvěru. Mezi tím jsem porodila dvě děti a péče o těhulky je úúúžasná.