K-zubní ordinace s.r.o.
Absolonova 719/30, Brno

Umístění: K-zubní ordinace s.r.o. Jiný

Do ordinace jsem byla prijata hned, šla jsem tam se zánětem dásně, tu mi pan doktor vyčistil, ještě mi udělal prohlídku zubů, zda nemám kaz, nejdřív nic nenašel, ale potom mi udělal podrobnější rentgen, našel skrytý kaz. Vyvrtal, umrtvil mi dáseň a potom mi dal bílou výplň. Ale vůbec jsem netušila kolik to stojí. Spíš řekl, dáme bílou výplň. Nakonec jsem platila 1290 Kč. Jediné co bych vytknula, tak je, že mě doktor neinformuje, že budu platit takovou částku. Naštěstí jsem měla u sebe ten den velkou hotovost. Ale i tak to pro mě byl velký výdaj. Doporučuji všem, ať se nejdřív informují, kolik si doktor řekne za zákrok . Je to sice milý, pohledný a moc šikovný doktor, ale chybí mu ceny zákroků. Toto jediné bych vytkla. V dnešní době, kdy se vše zdražuje, tak zvláště ceny u zubařů s taková dentální hygiena jsou docela drahá záležitost.

Umístění: K-zubní ordinace s.r.o. Jiný

Pokazde maximalni spokojenost. Absolutne bezbolestne a rychle zakroky. Zadne cekani v cekarne, jdete na radu v cas jaky byl sjednan. Pan doktor komunikuje i po emailu. Muzu jen doporucit.

Umístění: K-zubní ordinace s.r.o. Preventivní prohlídka

S panem doktorem jsem maximálně spokojená , má profesionální přístup, milé chování . Vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí a navrhne nejlepší způsob řešení problému.Jsem velmi spokojená já i manžel.
Děkuji!

Umístění: K-zubní ordinace s.r.o.

Ceníme si odbornosti pana doktora a jeho lidského přístupu, šetrného zacházení a komunikace. Pan doktor má skvělý přístup také k dětem. Jsme moc rádi za takto šikovného lékaře :)

Umístění: K-zubní ordinace s.r.o. Prevence / můj zubař

Pan doktor je opravdu kapacita,jak co se týká přístupu tak vědomostí.
V životě jsem se nesetkal s tak fajn přístupem a doktorem.Opravdu tento doktor jeden z milionu!

Perfektní lékař, profesionální přístup. Vše vám ukáže a vysvětlí, ta práce ho baví. Zatím nejlepší stomatolog na kterého jsem narazil.

Neskutečně lidský a příjemný lékař.Nikdy jsem se s takovým lékařem nesetkala.Chodíme k němu celá rodina a zatím naprostá spokojenost. Zubní plomby u manžela k nerozeznání od zdravého zubu.

Díky pochybení sestry mi zrušil doktor registraci...doktor je naprosto výborný,jen sestru by měl vymenit...první omluvu nezaznamenala...druhá omluva opět potíž podívat se do zmeškaného volání...takže pan doktor je naprosto úžasný ale díky té sestře co tam má jsem přišla o jednoho z nejlepších zubařů v Brně!

Pan doktor, je naprosto úžasný, skvělí přístup, bezbolestný zákrok. Vše pěkně vysvětlí, do ničeho vás netlačí. Má pochopení, když se k smrti bojíte, máte špatné zážitky, třeba jako já z dětské ortodoncie. Má první plomba vypadá tak, jako by tam žádná nebyla. Prostě kvalitně a profesionálně odvedená práce. Mohu jen doporučit :)

Výborný lékař (má to na papíře- červený diplom), vysoce profesionální a zároveň lidský přístup. Můžu jenom doporučit!