Chirurgie
Rodopská 6/3154, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie Jiný

Po první návštěvě se zlomeným kotníkem, hovoří lékař téměř v holých větách, můj dojem, že lékaře asi práce nebaví, se zlomeným kotníkem mi strčil do ruky papír, ať si dojdu do zdravotních potřeb pro pomůcku kdy před tím se podivoval, že jsem přišla po týdnu. Uvidíme dále, zatím se můj názor ztotožňuje v negativním smyslu s většinovými názory na tohoto lékaře.

Umístění: Chirurgie Jiný

Pan doktor je velmi arogantní a zcela postrádá propacientský přístup. Šla jsem k němu jen proto, že jsem problém potřebovala řešit rychle a on bere pacienty bez objednání (když vám nebaví čekání v přeplněné čekárně). Až později jsem pochopila, proč vlastně bere bez objednání, už bych k němu nešla.

Umístění: Chirurgie Jiný

Pan doktor na poliklinice Medicon vas bude chtit mit co nejrychleji z krku. Po sundani sadry (zlomeny kotnik) mi rekl, ze na nohu muzu normalne slapat, coz samozrejme neni pravda a ani to neslo. Nastesti jsem si nechala vytisknout lekarskou zpravu, ve ktere tedy psal, postupne zatezovat do bolesti. Vubec nic mi nevysvetlil a nechtel mi hned napsat rehabilitace, pry kdyby to nebylo za 14 dni dobre at se stavim. Stavila jsem se, napsala mi rehabilitace, ale ne klasicky poukaz, ale doporuceni na rehabilitace v budove, kde me ma prohlednout jiny lekar, ktery mi pry pak poukaz vyda. Tam lekar muze zas za dalsich 14 dni, takze mozna se dockam mesic po sundani. Bezne lekar napise poukaz a pak uz si vyberete kam chcete jit vy. Je take velmi arogantni a je videt, ze ho prace nebavi a pacienti nezajimaji.

Nerozumím záporným recenzím. Pan doktor mi léčil zánět na ruce, byl rázný, ale moc milý a léčba byla účinná. Když mi musel zranění otevřít, pořád se ujišťoval, že mě nic nebolí a komunikoval se mnou. Jsem velmi spokojená s jeho péčí a v případě jakýchkoliv problémů se za ním budu vracet

Arogantni pristup, naprosta neochota komunikovat prubeh a pripadne dusledky operace. Po predoperacnim vysetreni timto lekarem jsem podekoval a objednal se radeji k jinemu chirurgovi.

K lékaři jsem se “dovlekla” pro radu a pomoc s intenzivní ostrou bolestí v oblasti třísla, boku, kyčle. Sdělila jsem, že to nebylo po pádu, že to je bolest měkké tkáně. Lékař mě nevyšetřil, rovnou agresivně,s naprosto neempatickým přístupem,povýšeně odeslal na evidentně zbytečný RTG, sono prý nemožné-není to akutní situace. Na RTG jsem se měla dobelhat sama.S neochotou mi nakonec zajistili asistenta na odvoz.Po RTG bez chirurgického nálezu krátké, hrubé, bolestivé vyšetření a přeposlání na ortopedii.

Umístění: Chirurgie

Mudr. Petr Brož- nejhorší doktor kterého jsem kdy potkala. Agresivní , konfliktní člověk. Vyšetření mě stálo 1100kc a defakto to byla jen dezinfekce a výměna náplastí. Pak jsem zjistila, že v lékařské zprávě bylo napsáno že mám zranění 10-30 cm2. Přitom bylo veliké 3x7mm. Cena vyšetření se pak určuje podle velikosti zranění. Řešila jsem situaci přes právní oddělení a vrátili mi zpátky 600 Kč. ALE! Nevrátili mi zpátky původní lékařskou zprávu, ani nedali kopii, ujistili mě že už jí nepotřebuju. Ztratila jsem tam 4 hodiny, peníze a se zraněním mi nikdo nepomohl.

Umístění: Chirurgie

V ordinaci chirurga Brože jsme se bohužel setkali až s nezvykle konfliktním a agresivním přístupem lékaře, který zřejmě už nějaký ten pátek nesnáší svojí práci. Nepomohl, urazil, naúčtoval co neudělal a poslal pryč. Ještě stále jsme poměrně v šoku z toho co se právě stalo. Právní oddělení kliniky, kde tento doktor působí, se naštěstí postavilo na naší stranu a věc napravilo, nicméně pan doktor by měl asi začít přemýšlet o změně profese.