Peter Kaplán, urolog Praha

MUDr. Peter Kaplán

Uložit

Urolog Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Urocentrum
Karlovo nám. 1, Praha 2, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Č
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Velká profesionalita při vyšetřování. Příjemná a srozumitelná rétorika. Sestřička vel.i ochotná a vstřícná, též velmi příjemná retorika.
S úctou
Eva a Čěněk Papežovi

A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi jsem chodila léta. Na jeho nové pracoviště se bohužel nedá dovolat. Pokud už se tam vypravíte osobně, sestra je neochotná a nepříjemná. Ordinaci nedoporučuji.

J
Umístění: Urocentrum Jiný

Pan doktor Kaplán je odborník na svém místě. Z letité zkušenosti mohu potvrdit, že je svědomitý, zajímá se o detaily a anamnézu pacienta, při vyšetřeních je pečlivý a profesionální. Lidsky výborný, sympatický. Doporučuji!

N
Umístění: Urocentrum Jiný

Pan doktor má velice příjemné vystupování a jak zde bylo již řečeno přede mnou, tak i poměrně nepříjemná vyšetření (nutná z podstaty věci) dokáže provést velice citlivě a fundovaně. Dostal jsem se k němu v podstatě náhodou a za tuto náhodu jsem velice rád. Prostě z mé strany dlouholetá MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ! Nechci nijak zlehčovat zde níže prezentované (v některých případech) poměrně negativní názory a postřehy některých přispivatelů, ale to, co zde oni popisují, si reálně vůbec nedokážu představit !!

P
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum

Výborný urolog, příjemný, pečlivý. Při vyšetření (cystoskopie) velmi citlivý. Přes mé obavy vše proběhlo bez bolesti.

J
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum

Při poslední návštěvě za účelem vyšetřen minulý měsíc ve zdravotnickém zařízení Urocentrum, Karlovo náměstí se mi stalo toto:
- Peterk Kaplán mě bolestivě pořezal.
- Mne začal urážet a zesměšňovat, že nic nevydržím, „ jste bačkora, vydržíte míň než ženská, neřvěte, nebo si budou myslet, že vás tu vraždím, no a co, že jste startoval na MS v ledním hokeji do 20 let, ženská vydrží víc“
- Při cestě do zaměstnání jsem měl na spodním prádle stopy krve
- Při tom na mně se chodily do ordinace dívat a s P.K. mluvily 2-3 ženy, když jsem se ohradil na povinnost soukromí dle kodexu pacienta ods.2, tak mi sdělili, že jako personál mohou chodit kam chtějí.

W
Ověřený profil

Příšerná zkušenost, po příjezdu na pohotovost a bolesti v oblasti ledvin vyloženě odflákl vyšetření které provedl jen UZ (bylo vidět že spěchá), neprovedl odběr krve, kde jak se později zjistilo u jiného lékaře by zjistil zánět. Antibiotika jsem tak začal brát až o 4 dny později. Silně tohoto lékaře nedoporučuji.

Ověřený profil

Nejlepší urolog!!! vyřešil můj problém, který měli řešit gynekologové!!! (vystřídáni za tu dobu 3 a nepřišel na to ani jeden!!!) absolutně doporučuji pana doktora!!

B
Ověřený profil

Pan doktor je svědomitý lékař. Rád k němu chodím. Při potížích vždy pomůže a stanový léčbu. Jsem velice spokojený.

T
Ověřený profil

Skvělý lékař! Vše vysvětlí, zajímá se o pacienta... i když samotné vyšetření není moc příjemné, s tímto panem doktorem se to zvládá snadno. Kéž by bylo více takových!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti