Urocentrum
Karlovo nám. 1, Praha 2, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Č

Velká profesionalita při vyšetřování. Příjemná a srozumitelná rétorika. Sestřička vel.i ochotná a vstřícná, též velmi příjemná retorika.
S úctou
Eva a Čěněk Papežovi

K panu doktorovi jsem chodila léta. Na jeho nové pracoviště se bohužel nedá dovolat. Pokud už se tam vypravíte osobně, sestra je neochotná a nepříjemná. Ordinaci nedoporučuji.

Umístění: Urocentrum Jiný

Pan doktor Kaplán je odborník na svém místě. Z letité zkušenosti mohu potvrdit, že je svědomitý, zajímá se o detaily a anamnézu pacienta, při vyšetřeních je pečlivý a profesionální. Lidsky výborný, sympatický. Doporučuji!

Umístění: Urocentrum Jiný

Pan doktor má velice příjemné vystupování a jak zde bylo již řečeno přede mnou, tak i poměrně nepříjemná vyšetření (nutná z podstaty věci) dokáže provést velice citlivě a fundovaně. Dostal jsem se k němu v podstatě náhodou a za tuto náhodu jsem velice rád. Prostě z mé strany dlouholetá MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ! Nechci nijak zlehčovat zde níže prezentované (v některých případech) poměrně negativní názory a postřehy některých přispivatelů, ale to, co zde oni popisují, si reálně vůbec nedokážu představit !!

Umístění: Urocentrum

Výborný urolog, příjemný, pečlivý. Při vyšetření (cystoskopie) velmi citlivý. Přes mé obavy vše proběhlo bez bolesti.

Umístění: Urocentrum

Při poslední návštěvě za účelem vyšetřen minulý měsíc ve zdravotnickém zařízení Urocentrum, Karlovo náměstí se mi stalo toto:
- Peterk Kaplán mě bolestivě pořezal.
- Mne začal urážet a zesměšňovat, že nic nevydržím, „ jste bačkora, vydržíte míň než ženská, neřvěte, nebo si budou myslet, že vás tu vraždím, no a co, že jste startoval na MS v ledním hokeji do 20 let, ženská vydrží víc“
- Při cestě do zaměstnání jsem měl na spodním prádle stopy krve
- Při tom na mně se chodily do ordinace dívat a s P.K. mluvily 2-3 ženy, když jsem se ohradil na povinnost soukromí dle kodexu pacienta ods.2, tak mi sdělili, že jako personál mohou chodit kam chtějí.

W

Příšerná zkušenost, po příjezdu na pohotovost a bolesti v oblasti ledvin vyloženě odflákl vyšetření které provedl jen UZ (bylo vidět že spěchá), neprovedl odběr krve, kde jak se později zjistilo u jiného lékaře by zjistil zánět. Antibiotika jsem tak začal brát až o 4 dny později. Silně tohoto lékaře nedoporučuji.

Nejlepší urolog!!! vyřešil můj problém, který měli řešit gynekologové!!! (vystřídáni za tu dobu 3 a nepřišel na to ani jeden!!!) absolutně doporučuji pana doktora!!

Pan doktor je svědomitý lékař. Rád k němu chodím. Při potížích vždy pomůže a stanový léčbu. Jsem velice spokojený.

Skvělý lékař! Vše vysvětlí, zajímá se o pacienta... i když samotné vyšetření není moc příjemné, s tímto panem doktorem se to zvládá snadno. Kéž by bylo více takových!