Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Návštěva lékaře po telefonickém objednání na určitou hodinu, komplexní gynekologická a porodnická péče, bližší informace na webu.


Služby a ceník služeb

Gynekologické vyšetření


Stamicova 1968, Praha

Vaše gynekologie s.r.o.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Prevence

V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Výborná lékařka, moc mi pomohla, chodím k ní už dlouho, neměnila bych. Naprostá profesionálka, zvládla jsem s ní operaci, teď už jen chodím na prevenci, ale budu chodit dál. DOPORUČUJI!


V
Ověřeny pacient
Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Pravidelná prevence

K paní doktorce chodím již 10 let na pravidelnou prevenci. Díky ní nechápu jak někdo může být ve stresu z návštěvy gynekologie. Se sestřičkou mi vždy vyšly vstříc s termíny, žádanky, recepty. S paní doktorkou jsem řešila i jiné problémy které jsou spojené s ženským zdravím a i přitom mi dokázala skvěle poradit. Až nastane čas na rodinu, bude to ona koho budu chtít mít jako svého ošetřujícího lékaře během těhotenství. Doporučuji její ordinaci kudy chodím. Za mě odborník se skvělým týmem na správném místě.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Paní doktorka je nejen velice vstřícná ale za mě ten největší profik ve svém oboru.Měla jsem zdravotní problém,který dokázala vyřešit jako jedíná.Vidělo mě před ní x lékařů ale pomoci jsem se dočkala až od ní. Nová a moderní ordinace,perfektní vybavení,to vše splní nároky i té nejnáročnější pacientky.Sestřička též velice příjemná.Za mě rozhodně doporučuji!!!!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Lidský a profesionální přístup na nejvyšší urovni. Problém konkrétně ihned řeší nejlepším možným postupem. Chodím k ní já i moje dospělá dcera. Doporučila jsem ji nejbližší kamarádce. Jednoznačně doporučuji


M
Ověřeny pacient
Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je svkělá a velmi vstřícná. Šla jsem k ní na doporučení přátel a opravdu mi pomohla. Moc jí děkuji!


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a rodila mě... Naprosto perfektní lidský přístup, totálně jsem jí důvěřovala a kdybych rodila znova, chci jedině jí :-)


J
Ověřeny pacient

Profesionálka ! Zkušená ! Věřím jí ! Ráda si připlatím, protože tady je to na místě ! A navíc nikdy nečekám !


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce Marešové chodím už několik let. Je to skvělý profesionál a příjemný člověk v jednom. Letos jsem si ji zaplatila k porodu a vše proběhlo k mojí velké spokojenosti. Určitě doporučuji.


K
Ověřeny pacient

U pani doktorce jsem dost dlouho. Stejne jak ma mama, manzelka brachy a dalsi moji kamaradky. Je velice profesionalni. Pokud chcete profesionalni peci tak velice doporucuji. Pokecat muzete s kamaradkami. Take chci upozornit ze pani doktorka take operuje na rozdil od doktorek ktery asi uz zapomeli jak vypada operacni sal a vsechno nechavaji na posledni chvili, coz neni u pani doktorky, ktera umi rychle se rozhodnout ve chvili kdy je to za potrebi.
Velice doporucuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Návštěva lékaře po telefonickém objednání na určitou hodinu, komplexní gynekologická a porodnická péče, bližší informace na webu.