Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Paní doktorka je nejen velice vstřícná ale za mě ten největší profik ve svém oboru.Měla jsem zdravotní problém,který dokázala vyřešit jako jedíná.Vidělo mě před ní x lékařů ale pomoci jsem se dočkala až od ní. Nová a moderní ordinace,perfektní vybavení,to vše splní nároky i té nejnáročnější pacientky.Sestřička též velice příjemná.Za mě rozhodně doporučuji!!!!

Gynekologické vyšetření

Návštěva lékaře po telefonickém objednání na určitou hodinu, komplexní gynekologická a porodnická péče, bližší informace na webu.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Lidský a profesionální přístup na nejvyšší urovni. Problém konkrétně ihned řeší nejlepším možným postupem. Chodím k ní já i moje dospělá dcera. Doporučila jsem ji nejbližší kamarádce. Jednoznačně doporučuji

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je svkělá a velmi vstřícná. Šla jsem k ní na doporučení přátel a opravdu mi pomohla. Moc jí děkuji!

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a rodila mě... Naprosto perfektní lidský přístup, totálně jsem jí důvěřovala a kdybych rodila znova, chci jedině jí :-)

Profesionálka ! Zkušená ! Věřím jí ! Ráda si připlatím, protože tady je to na místě ! A navíc nikdy nečekám !

K paní doktorce Marešové chodím už několik let. Je to skvělý profesionál a příjemný člověk v jednom. Letos jsem si ji zaplatila k porodu a vše proběhlo k mojí velké spokojenosti. Určitě doporučuji.

U pani doktorce jsem dost dlouho. Stejne jak ma mama, manzelka brachy a dalsi moji kamaradky. Je velice profesionalni. Pokud chcete profesionalni peci tak velice doporucuji. Pokecat muzete s kamaradkami. Take chci upozornit ze pani doktorka take operuje na rozdil od doktorek ktery asi uz zapomeli jak vypada operacni sal a vsechno nechavaji na posledni chvili, coz neni u pani doktorky, ktera umi rychle se rozhodnout ve chvili kdy je to za potrebi.
Velice doporucuji.

Skvělá a moc lidská lékařka. Zaplatila jsem si jí, jako porodníka, k porodu, jsem na to pyšná, nelituji a doporučuji. Přivedla mi na svět moji holčičku takovým způsobem, že na porod vzpomínám jako na úžasnou událost, i když samozřejmě s respektem.

Je velmi lidská, příjemná, i špatné zprávy dovede říci pozitivně, je s vámí na jedné vlně, má zájem o pacienta, není povrchní

je prostě dobrááá...

Gynekologické vyšetření

Stamicova 1968, Praha

Cena není uvedená

Vaše gynekologie s.r.o.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Velice doporucuji.