Gynekologické vyšetření

Návštěva lékaře po telefonickém objednání na určitou hodinu, komplexní gynekologická a porodnická péče, bližší informace na webu.

Gynekologické vyšetření

Stamicova 1968, Praha

Cena není uvedená

Vaše gynekologie s.r.o.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Pravidelná prevence

K paní doktorce chodím již 10 let na pravidelnou prevenci. Díky ní nechápu jak někdo může být ve stresu z návštěvy gynekologie. Se sestřičkou mi vždy vyšly vstříc s termíny, žádanky, recepty. S paní doktorkou jsem řešila i jiné problémy které jsou spojené s ženským zdravím a i přitom mi dokázala skvěle poradit. Až nastane čas na rodinu, bude to ona koho budu chtít mít jako svého ošetřujícího lékaře během těhotenství. Doporučuji její ordinaci kudy chodím. Za mě odborník se skvělým týmem na správném místě.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Preventivní vyšetření

Paní doktorka je nejen velice vstřícná ale za mě ten největší profik ve svém oboru.Měla jsem zdravotní problém,který dokázala vyřešit jako jedíná.Vidělo mě před ní x lékařů ale pomoci jsem se dočkala až od ní. Nová a moderní ordinace,perfektní vybavení,to vše splní nároky i té nejnáročnější pacientky.Sestřička též velice příjemná.Za mě rozhodně doporučuji!!!!

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Lidský a profesionální přístup na nejvyšší urovni. Problém konkrétně ihned řeší nejlepším možným postupem. Chodím k ní já i moje dospělá dcera. Doporučila jsem ji nejbližší kamarádce. Jednoznačně doporučuji

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je svkělá a velmi vstřícná. Šla jsem k ní na doporučení přátel a opravdu mi pomohla. Moc jí děkuji!

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství a rodila mě... Naprosto perfektní lidský přístup, totálně jsem jí důvěřovala a kdybych rodila znova, chci jedině jí :-)

Profesionálka ! Zkušená ! Věřím jí ! Ráda si připlatím, protože tady je to na místě ! A navíc nikdy nečekám !

K paní doktorce Marešové chodím už několik let. Je to skvělý profesionál a příjemný člověk v jednom. Letos jsem si ji zaplatila k porodu a vše proběhlo k mojí velké spokojenosti. Určitě doporučuji.

U pani doktorce jsem dost dlouho. Stejne jak ma mama, manzelka brachy a dalsi moji kamaradky. Je velice profesionalni. Pokud chcete profesionalni peci tak velice doporucuji. Pokecat muzete s kamaradkami. Take chci upozornit ze pani doktorka take operuje na rozdil od doktorek ktery asi uz zapomeli jak vypada operacni sal a vsechno nechavaji na posledni chvili, coz neni u pani doktorky, ktera umi rychle se rozhodnout ve chvili kdy je to za potrebi.
Velice doporucuji.

Skvělá a moc lidská lékařka. Zaplatila jsem si jí, jako porodníka, k porodu, jsem na to pyšná, nelituji a doporučuji. Přivedla mi na svět moji holčičku takovým způsobem, že na porod vzpomínám jako na úžasnou událost, i když samozřejmě s respektem.

Je velmi lidská, příjemná, i špatné zprávy dovede říci pozitivně, je s vámí na jedné vlně, má zájem o pacienta, není povrchní