Vaše gynekologie s.r.o.

(13 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Soukromé gynekologicko-porodnické zařízení. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Vaše gynekologie s.r.o.

Stamicova 1968

162 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromé gynekologicko-porodnické zařízení.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Lékař: MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

  Moje zlatá paní doktorka !!! Léta, přes dvacet let.. , mám záruku vynikající péče o mé zdraví. Paní doktorka odhalila problém, který je minulostí. Pečovala o mě v době celého těhotenství. Byla se podívat i na prcka, který přišel na svět o malinko dřív a stále se zajímá. Je empatická, vstřícná, laskavá, naslouchá, je vtipná, je lidská!!! Je vynikajícím profesionálem! Holky, neměnila bych!

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

  Ze začátku vše bylo v pořádku.
  Poslední dobou se člověk nemůže dovolat.
  Buď je linka obsažená, což chápu nebo vyzváni a nebo nedostupná a to mají mít ordinační hodiny.

  Lékařka věci spíše neřeší.
  Řekne že tam nic nevidí a tím to končí.
  A nebo se to snaží zalečit něčím co působí na měsíc a pak jste v tom samém kruhu znovu.

  Nedoporučuji pokud máte vážnější problémy, které jsou potřebné řešit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

  Velmi profesionální, lidská, pečlivá, trpělivá, ale hlavně pragmatická. Vždy s úsměvem a pokaždé se za ní těším . Chodím k ní už více než 6 let a nikdy bych neměnila, nejlepší doktorka, co jsem kdy měla.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

  K paní doktorce chodím dlouhá léta. Je to skutečný profesionál s obrovskými zkušenostmi, velmi milá a lidská. Vždy jsem vše v této oblasti řešila s ní a nikdy mě neposlala s jakýmkoliv přidruženým problémem jinam. Je zároveň fantastický porodník, takže jsem s ní i rodila. Respektuje přání rodičky a je velmi empatická. Obrovskou výhodou je, že má ženu v péči až do porodu a není potřeba trávit dlouhé hodiny v čekárnách poradny v porodnici.

  L
  Lékař: MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

  Paní doktorka je moc hodná, pořád se usmívá, všechno vysvětlí a je profesionální. Určitě doporučuji.

  H
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

  Ordinace je snadno dostupná a vkusně vybavená. Paní doktorka byla vždy usměvavá, uvítala bych, kdyby byla více sdílná, pokud jsem se doptávala, dostala jsem vždy odpověď, ale často probíhala návštěva téměř mlčky. Ač jsem vždy byla objednána na konkrétní hodinu, nezřídka jsem čekala i 40 minut, bez vysvětlení. Moje těhotenství bylo bezproblémové (nemohu tedy posoudit kvalitu poskytované péče), ale docházela jsem na kontroly s obavami, protože mi vůbec nevyhovoval přístup sestřiček. Dvě ze tří nebyly ani vřelé, ale nepříjemné, ale z jedné jsem měla vyloženě strach. Nejprve se do mne obula když jsem si nechtěla připlatit nějaké vyšetření navíc, dostala jsem kázání jako malé dítě a odcházela jsem jako spráskaný pes. Když jsem se na něco zeptala, dostala jsem úsečnou odpověď s povytaženým obočím. Například jsem se ptala, zda mám příště sebou něco přinést. Odpověď byla ať si koupím v lékárně zkumavky na moč. Při další návštěvě jsem dostala vynadáno, že jsem nepřinesla moč. Asi jsem byla první prvorodička v téhle ordinaci. A tak asi první, která si chtěla určit sama nástup na MD. Sestřička neví, že matka si datum nástupu může sama zvolit. Takže vyplnila na počítači sekci s nadpisem : vyplní matka a nechala nevyplněnou tu část s nadpisem vyplní lékař. Opět nekompromisně bez diskuze. Ona má přece přes dvacet let praxe. Neměla jsem na to nervy, takže to musel jít řešit manžel. Jako bonus je poslouchat v čekárně když sestřičky komentují že jim lidé píší emaily nebo jim volají. Lze z toho usuzovat, nakolik je jejich práce baví. Jaká úleva pro mne bylo, když jsem přešla do péče vybrané porodnice a tam mi každý vše ochotně vysvětlil, no a na čekání už jsem byla zvyklá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

  K paní doktorce zatím chodím krátce, rozhodně však můžu jen doporučit. Mám zkušenost se dvěma jinými gynekoložkami a jsem vděčná, že jsem teď její pacientkou. Absolutně lidská, vše vysvětlí. Pokud máte nějaký zdravotní problém, snaží se odhalit příčinu, důkladně vás vyšetří a probere další možnosti.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavlína Marešová Prevence

  V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

  Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Dana Kubasová Jarešová Bezne prohlidky + tehotenstvi

  Chodím k pani Dr. Uz 4 roky a jsem velmi spokojena. Kdyz někdo hledá noveho Dr. Tak vsechny svoje přátelkyne posílám jenom k ní. Pani Dr. Je profesionalni a nic nepodceni a zároveň je velmi lidská.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavlína Marešová Pravidelná prevence

  K paní doktorce chodím již 10 let na pravidelnou prevenci. Díky ní nechápu jak někdo může být ve stresu z návštěvy gynekologie. Se sestřičkou mi vždy vyšly vstříc s termíny, žádanky, recepty. S paní doktorkou jsem řešila i jiné problémy které jsou spojené s ženským zdravím a i přitom mi dokázala skvěle poradit. Až nastane čas na rodinu, bude to ona koho budu chtít mít jako svého ošetřujícího lékaře během těhotenství. Doporučuji její ordinaci kudy chodím. Za mě odborník se skvělým týmem na správném místě.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání