Vaše gynekologie s.r.o.

• Dana Kubasová Jarešová

Gynekolog, MUDr.

• A
      Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.Služby: Bezne prohlidky + tehotenstvi

Chodím k pani Dr. Uz 4 roky a jsem velmi spokojena. Kdyz někdo hledá noveho Dr. Tak vsechny svoje přátelkyne posílám jenom k ní. Pani Dr. Je profesionalni a nic nepodceni a zároveň je velmi lidská.

• Příjemná, šetrná paní doktorka. Nějaké výhrady bych měla, například k tomu, že léčit chronický zánět děložního čípku je podle ní zbytečné, apod. Ale v téhle problematice co lékař, to jiný názor.
      Určitě u paní doktorky převládají klady, ať už se to týká komunikace, vyšetření, tak i jejího celkového přístupu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavlína Marešová

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.Služby: Prevence

V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.

• J
      Umístění: jiné místo

Výborná lékařka, moc mi pomohla, chodím k ní už dlouho, neměnila bych. Naprostá profesionálka, zvládla jsem s ní operaci, teď už jen chodím na prevenci, ale budu chodit dál. DOPORUČUJI!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře