Vaše gynekologie s.r.o.

• Pavlína Marešová

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.Služby: Prevence

V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.

• J
      Umístění: jiné místo

Výborná lékařka, moc mi pomohla, chodím k ní už dlouho, neměnila bych. Naprostá profesionálka, zvládla jsem s ní operaci, teď už jen chodím na prevenci, ale budu chodit dál. DOPORUČUJI!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Dana Kubasová Jarešová

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.Služby: Jiný

K paní doktorce zatím chodím krátce, rozhodně však můžu jen doporučit. Mám zkušenost se dvěma jinými gynekoložkami a jsem vděčná, že jsem teď její pacientkou. Absolutně lidská, vše vysvětlí. Pokud máte nějaký zdravotní problém, snaží se odhalit příčinu, důkladně vás vyšetří a probere další možnosti.

• A
      Umístění: Vaše gynekologie s.r.o.Služby: Bezne prohlidky + tehotenstvi

Chodím k pani Dr. Uz 4 roky a jsem velmi spokojena. Kdyz někdo hledá noveho Dr. Tak vsechny svoje přátelkyne posílám jenom k ní. Pani Dr. Je profesionalni a nic nepodceni a zároveň je velmi lidská.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře