Zubní lékař
Josefská 21, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pani doktorce se podarilo zachranit mi dva zuby se zanetem. Velmi lidske jednani, i pozorne oko. Jinymi slovy nemenil bych.

K této zubařce jsem chodila 7 let a to jen protože jsem neměla žádný problém. Dvouminutová prohlídka a bylo to. Hygienistka mi poradila rentgen kvůli skrytým mezizubním kazům. Paní doktorka ho nejdříve nechtěla udělat, potom z RTG nic nepoznala a volala mi až domů, že tam mám "malý kaz". Bez anestezie mi odvrtala půl zubu a dala bílou plombu. Při broušení mi pravidelně zajížděla do rtu a když jsem se na to snažila upozornit, pronesla, že takhle se nechovají ani malí zajíčci a kravičky.. V té chvíli už jsem toho měla dost a objednala se k jinému zubaři. Tam (cca po měsíci) jsem zjistila, že mi polovinu kazu nechala uvnitř, plomba se rozpadala a zčernala a celé to bylo na čištění kanálků. - Ano, vzala si za zničený zub "jen" cca 1000 kč. Moje sestra s ní má stejnou zkušenost, plomba nikdy nevydrží, rozpadá se už první týden. Už bych se nikdy nevracela..

Dlouhé čekací doby v čekárně i přes objednání. Bere přednostně lidi, kteří přijdou později a které zná, možná známá/kamarádka... Prodloužení ordinační doby by jistě pomohlo.
Mluví dost potichu, moc jí nerozumím. Jinak vcelku dobrý, průměr. Už ale chodím jinam, po 2 letech "léčení" nová zubařka objevila konečně neléčené kazy, které tato doktorka neobjevila.

Paní zubařka působí na první pohled velmi milým dojmem, ale po tom, co jsem si u ní zažila bych to - a teď se omlouvám, přirovnala k úsměvu Hanibala Lectera. Tolik naříkajících lidí, jako při čekání zde jsem ještě nikde nezažila a doufám, že ani nezažiju. Definitivně mě vyděsil pán kolem padesátky, od pohledu tvrďák, který byl odeslán na chvíli do čekárny a vážně už nezvládal zadržovat slzy bolesti.
Paní doktorka totiž - ač jinak jistě profesionálka každým coulem, nějak nehraje na analgetika. Před vrtáním zubu mi narovinu sdělila, že má u mě poznámku, že to vydržím (což je pravda, nicméně mě to trochu překvapilo) a při zánětu zubu mě při další návštěvě zpucovala, že jsem si vzala po minulém zákroku prášek dřív, než mi doporučila (v tomto případě ale byla bolest tak nesnesitelná, že jsem nevydržela ani sedět). Naopak na mě se sestřičkou nastoupily každá z jedné strany s tím, že určitě čtu hodně těch podivných článků na internetu a že jsem si bolest vsugerovala. To už bylo na mě trochu moc, takže jsem přešla jinam, kde mi nová paní doktorka druhý zánět doléčila prakticky bezbolestně a navíc mi i poradila co dělat, aby se neopakoval. Od té doby mám pokoj a k zubaři se málem i těším!!!

C

po předchozí neblahé zkušenosti s jiným stomatologem mi tato velice příjemná a přátelská doktora dala konečně kelcny do kupy. Mohu jen doporučit. Na přímluvu vzala do péče i přítelkyni, která též z neblahé zkušenosti nebyla u zubaře raději 6let! Můžeme oba doporučit.

Dlouho jsem byl u zubaře, který mi chtěl "ušetřit" peníze a tak mi některé zákroky odkládal. Na doporučení jsem navštívil paní zubařku a ta s hrůzou zjistila, že mám spouztu kazů, osmička musela ven na počkání (předchozí zubař otálel s oddůvodněním nepříjemného chirurgického zákroku).
Paní zubařka zákroky konzultuje a hledá ideální řešení v dané situaci, nejen finanční.

Individuální přístup, vše dobře vysvětlováno. Citlivý přístup opravdu dokáže posadit na křeslo i pacienta s velmi nepříjemnými předchozími zkušenostmi. Vřele doporučuji!

Paní doktorka je výborná, ochotná, vstřícná....Doporučuji!

NEJHODNĚJŠÍ PANÍ ZUBAŘKA CO ZNÁME..CHODÍME K NÍ CELÁ RODINA..SYN MĚL HODNĚ ŠPATNÉ ZUBY A PO OŠETŘĚNÍ NA POHOTOVOSTI JSME MYSLELI ,ŽE UŽ NIKDY PATRIK NEOTEVŘE U ZUBAŘE PUSU..PANÍ ZUBAŘKA PRO NÁS VŽDY MĚLA POCHOPENÍ A LASKAVÝM PŘÍSTUPEM NÁS OŠETŘOVALA A DOKÁZALA,ŽE SE PATRIK UŽ NEBOJÍ A SEDÍ NA KŘESLE SÁM!!!...DĚKUJEME ZEMÁNKOVI

Doporučuji, naše celá rodina k ní chodí již několik let a bez problémů.