Sídliště 1100, Praha
Urologická a andrologická péče

Zobrazit ostatní urologů v okolí

K panu doktorovi jsem poprvé šla asi před třemi lety. Moje praktická lékařka měla dovolenou, ale kvůli zánětu jsem bolestí pár dní nespala. Pan doktor se na mě mezi dveřmi podíval a říkal, že mě ihned vezme. Rovnou mě k němu zaregistroval a od té doby k němu chodím na pravidelné kontroly a nemohu si ho vynachválit. Pan doktor je velmi hodný, lidský a můžu ho jen doporučit!

Perfektní doktor. Neznám lepšího doktora než je pan doktor Pokuta. Byla jsem již navštívit spousty urologů, ale pan doktor Pokuta na mě udělal velký dojem. Pomohl mi od zánětů a dobře poradí také ne prevenci. Již jsem si myslela, že dobří urologové v České republice vymírají, ale pan doktor Pokuta mi změnil názor. Neznám kvalitnějšího doktora než je pan doktor. Jeho práce a ochota je vzor pro všechny doktory. Jsem moc ráda, že mě přijal do své ordinace. Děkuji

je pravda, že pokud jde o nějaké ty kontroly tak se nedá nic říct, ale jak člověk potřebuje akutní řešení situace tak Vás arogantně odkopne nebo předá jinému lékaři. Kdo ví co potom ten doktor vlastně umí. Zdrhnout je výhra.

spokojenost!!!!!!!

má vše co u dobrého lékaře preferuji - správný přístup, přímočarost, komunikativnost...

v součinnosti s mím praktickým lékaře je velmi dobrý dignostik a rozhodný doporučit tu nejlepší léčbu a zajistí potřebná vyšetření u svých kolegů.děkuji a všem doporučuji.merrell

Až odejde pan doktor do politiky, jdu s ním, do té doby budu rád chodit na jeho ambulanci, kde jsem spokojen. k

Od narození mám problémy s ledvinami a trpím na chronické záněty. V dospělosti jsem dostala doporučení na pana doktora a nelituji ani jedné návštěvy. Je velmi svědomitý, příjemný atd. prostě skvělý lékař. Mohu jen a jen doporučit. Marcela

Pan doktor je velmi hodný a šikovný. Už k němu chodím několik let. Vřele doporučuji....:)

Pan doktor je velmi hodný a šikovný, chodím k němu už několik let. Vřele doporučuji.