HARMONIE Praha, spol. s r.o.
V Benátkách 1750, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Ještě jsem nenarazila na tak arogantního člověka, způsob komunikace absolutně postrádal důstojné zacházení, ohleduplnost i respektování přání pacienta. Doprovázela jsem špatně pohyblivého manžela již do mnoho ordinací, nikde nebyl s mým doprovodem problém. Mudr. Fiala mohl můj doprovod při vyšetření odmítnou slušně, nikoli hrubým a neomaleným jednáním. Ať je to jaký chce specialista, v tomto případě lidsky naprosto selhal.

Umístění: Poliklinika Michnova Bolest bederní páteře.

Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí.

Velmi pomohl mě i několika mým známým při "neléčitelných" obtížích. Děkuji

Pečlivý, vezme každý nový případ, pacienta i přes to, že má plný stav - nad rámec možností jiných doktorů. Považuji ho za výborného neurologa a člověka vůbec. Je to člověk na svém místě. Nikdy neni nepříjemný, vždy uklidní, působí positivně a tím je jeho léčba účinnější, díky psychické podpoře, kterou pacientovi dává. Moc mi pomohl a mé mamince také! Vím, že pomohl i spousty jiným lidem, se kterými jsem mluvila a kteří u něj jsou, nebo byli léčeni. Neznám nikoho, kdo by si stěžoval. Tímto mu tady také děkuji.

Velmi dobrý odborník ve svém oboru.Vždy přívětivý v jednání s pacientem. Je velmi dobrý neurolog, ale psycholog. Nejlepší lékař, jakého jsem poznala.

Příjemné vystupování, klidný, se zájmem o pacienta, v navrhovaném postupu léčby se snaží maximálně vyhovět,myslím, že i výborný odborník.

Q

Vynikající odborník. Klidný, dobrý psycholog. Specialista na EMG.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Pěkný den,od 1.10.mám problém s bederní páteří,protruze 3L a 4LBEDERNÍ PÁTEŘE.Po prtech depomedrolem leden-únor mírně lepší.Cvičím mackenzie,ale už mě bolí i zdravá končetina u kotníku a v koleni,protože je přemáhána.Sportovala jsem a teď je pro mě 2 km hodně.Tak nevím ,co s tím??Jarka B.

záleží na tom,jaký je Váš celkový CT nález L páteře.Konsultujte to .jak cvičíte s fysiotherapeutem,možná že děláte chyby.Rozhodně by to chtělo prozatím zátěž páteře omezit,pro nemocnou páteř jsou 2 km běhu docela dost.

MUDr. Pavel Fiala

Dobrý den, mám již dlouho dobu (několik let) na hlavě bouli. Boule je tvrdá jako kost, nebolí jen je taková citlivější na dotek, ale polud na ni nesaham nevim o ní. Hlava mě nebolí. Je přímo nahoře na vrchu hlavy. Praktická lékařka mi před pár lety dělala rentgen a prý je v pořádku. Teď se ovšem boule změnila. Dříve byla taková plochá, ale teď více vystoupla. Mám strach, že se jedná o něco závažného.

Děkuji.

je třeba navštívit chirurgii a provést nový RTG snímek,při nejasnosti CT vyšetření.

MUDr. Pavel Fiala