Pavel Fiala, neurolog Praha

MUDr. Pavel Fiala

Neurolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

V Benátkách 1750, Praha
HARMONIE Praha, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Michnova Bolest bederní páteře.

Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí.


Velmi pomohl mě i několika mým známým při "neléčitelných" obtížích. Děkuji


Pečlivý, vezme každý nový případ, pacienta i přes to, že má plný stav - nad rámec možností jiných doktorů. Považuji ho za výborného neurologa a člověka vůbec. Je to člověk na svém místě. Nikdy neni nepříjemný, vždy uklidní, působí positivně a tím je jeho léčba účinnější, díky psychické podpoře, kterou pacientovi dává. Moc mi pomohl a mé mamince také! Vím, že pomohl i spousty jiným lidem, se kterými jsem mluvila a kteří u něj jsou, nebo byli léčeni. Neznám nikoho, kdo by si stěžoval. Tímto mu tady také děkuji.


:)


Velmi dobrý odborník ve svém oboru.Vždy přívětivý v jednání s pacientem. Je velmi dobrý neurolog, ale psycholog. Nejlepší lékař, jakého jsem poznala.


T

Příjemné vystupování, klidný, se zájmem o pacienta, v navrhovaném postupu léčby se snaží maximálně vyhovět,myslím, že i výborný odborník.


Q

Vynikající odborník. Klidný, dobrý psycholog. Specialista na EMG.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Pěkný den,od 1.10.mám problém s bederní páteří,protruze 3L a 4LBEDERNÍ PÁTEŘE.Po prtech depomedrolem leden-únor mírně lepší.Cvičím mackenzie,ale už mě bolí i zdravá končetina u kotníku a v koleni,protože je přemáhána.Sportovala jsem a teď je pro mě 2 km hodně.Tak nevím ,co s tím??Jarka B.

  záleží na tom,jaký je Váš celkový CT nález L páteře.Konsultujte to .jak cvičíte s fysiotherapeutem,možná že děláte chyby.Rozhodně by to chtělo prozatím zátěž páteře omezit,pro nemocnou páteř jsou 2 km běhu docela dost.

  MUDr. Pavel Fiala

 • Dobrý den, mám již dlouho dobu (několik let) na hlavě bouli. Boule je tvrdá jako kost, nebolí jen je taková citlivější na dotek, ale polud na ni nesaham nevim o ní. Hlava mě nebolí. Je přímo nahoře na vrchu hlavy. Praktická lékařka mi před pár lety dělala rentgen a prý je v pořádku. Teď se ovšem boule změnila. Dříve byla taková plochá, ale teď více vystoupla. Mám strach, že se jedná o něco závažného.

  Děkuji.

  je třeba navštívit chirurgii a provést nový RTG snímek,při nejasnosti CT vyšetření.

  MUDr. Pavel Fiala

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti