V Benátkách 1750, Praha
HARMONIE Praha, spol. s r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Michnova Bolest bederní páteře.

Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí.

Velmi pomohl mě i několika mým známým při "neléčitelných" obtížích. Děkuji

Pečlivý, vezme každý nový případ, pacienta i přes to, že má plný stav - nad rámec možností jiných doktorů. Považuji ho za výborného neurologa a člověka vůbec. Je to člověk na svém místě. Nikdy neni nepříjemný, vždy uklidní, působí positivně a tím je jeho léčba účinnější, díky psychické podpoře, kterou pacientovi dává. Moc mi pomohl a mé mamince také! Vím, že pomohl i spousty jiným lidem, se kterými jsem mluvila a kteří u něj jsou, nebo byli léčeni. Neznám nikoho, kdo by si stěžoval. Tímto mu tady také děkuji.

Velmi dobrý odborník ve svém oboru.Vždy přívětivý v jednání s pacientem. Je velmi dobrý neurolog, ale psycholog. Nejlepší lékař, jakého jsem poznala.

Příjemné vystupování, klidný, se zájmem o pacienta, v navrhovaném postupu léčby se snaží maximálně vyhovět,myslím, že i výborný odborník.

Q

Vynikající odborník. Klidný, dobrý psycholog. Specialista na EMG.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Pěkný den,od 1.10.mám problém s bederní páteří,protruze 3L a 4LBEDERNÍ PÁTEŘE.Po prtech depomedrolem leden-únor mírně lepší.Cvičím mackenzie,ale už mě bolí i zdravá končetina u kotníku a v koleni,protože je přemáhána.Sportovala jsem a teď je pro mě 2 km hodně.Tak nevím ,co s tím??Jarka B.

záleží na tom,jaký je Váš celkový CT nález L páteře.Konsultujte to .jak cvičíte s fysiotherapeutem,možná že děláte chyby.Rozhodně by to chtělo prozatím zátěž páteře omezit,pro nemocnou páteř jsou 2 km běhu docela dost.

MUDr. Pavel Fiala

• Dobrý den, mám již dlouho dobu (několik let) na hlavě bouli. Boule je tvrdá jako kost, nebolí jen je taková citlivější na dotek, ale polud na ni nesaham nevim o ní. Hlava mě nebolí. Je přímo nahoře na vrchu hlavy. Praktická lékařka mi před pár lety dělala rentgen a prý je v pořádku. Teď se ovšem boule změnila. Dříve byla taková plochá, ale teď více vystoupla. Mám strach, že se jedná o něco závažného.

Děkuji.

je třeba navštívit chirurgii a provést nový RTG snímek,při nejasnosti CT vyšetření.

MUDr. Pavel Fiala