Ortoped Bílina

• „Je velice příjemný a vždy pomůže chodíme k panu doktorovi se synem jsme spokojeni. Mohu doporučit stabinská

Trnovanská 1733, Teplice Mapa

ORTO K+T, s.r.o.

• „Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Jsem po operaci utrženého menisku. Operace provedena dr. Fadi Hamad. Péče jak predoperacni, pooperaci a samotná operace velice dobrá. Pana doktora mohu jen doporučit. Hepak Pavel Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

• „V roce 2016 první návštěva u p.doktora .Je jedinečný,vynikající a velice mi pomohl . Srdečně děkuji

Jaroslava Seiferta 40/212, Most Mapa

Ortopedie, rehabilitace, RDG

Masarikova tř. 124/124, Teplice Mapa

• Ortoped, Chirurg, Gynekolog,…  Kardiolog Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Bohužel pan doktor Knoblauch už není mezi námi .Byl to nejlepší ortoped a člověk .Zachránil mé dcerce nohu :-( Těžko ase nám bude hledat náhrada. Více

Mikoláše Alše 1517, Teplice Mapa

Ortopedická ambulance

• Ortoped, Praktický lékař, Fy… zioterapeut Více

„Dobrý den vůbec nechápu,co se to tady děje?!Myslela jsem,že to zde má být hodnocení lékaře a né řešení nějakých blbostí!!!!!!Jen bych chtěla napsat,že u Mudr Jiráska jsem spokojena,vždy co jsem potřebovala tak mi vyhověl.Je to hodný pan doktor a když si neví s něčím rady tak umí poslat pacienta ke specialistovi.Jsem spokojena a měnit nebudu!!!!Sestřičky má také hodné. Více

Tovární 168/19, Dubí Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „vybornej ,dokaze ,porozumet svim pacientum , je ochotnej vse dober ,vysvetli ,proste takovej, nas pan doktor,si zaslouzi srdecne podekovami ,uctu,lasku, a mnohem vice, moc si vas vazim a chci vam podekovat ,za me uzdraveni ,preju vam hodne zdravcka mnoho ,syl ,vse at se vam dari,z krasnim pozdravem eva vilcekova. mam vas moc rada ,a za vse vam moc z celeho srdce dekuji moc . Více

J.E.Purkyně 270, Most Mapa

Ortopedické oddělení, Nemocnice Most

• „Pan doktor je velice ochotný a jako jediný mi dokázal pomoct...bylo vidět, že mu záleží na zdraví pacientů.. měla jsem frakturu lokte.. v Mostěecké nemocnici na mě totálně kašlali...hlavně, že mám zlomený loket zjsitili až po 3 týdnech... po sundání sádry mi nechtěli napsat rehabilitace-prý je to moc brzy am usim si 14 dní počkat:)).. naštěstí jsem se dostala do péče pana Baiera... který se mi plně věnoval..a rehabilitace mi napsal! A čekání?? žádný problém... kvůli zdraví a velmi dobré odborné péči si i počkám! Více

Pražská 206, Bílina Mapa

Ortopedie

• „Já už chodím k panu doktorovi několik let a vždy mi pomohl vyřešit a vyléčit jakýkoliv problém.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem a nevyměnila bych ho za jiného specialistu. Tímto bych mu chtěla poděkovat i za jeho ochotu a vstřícnost. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

Nerudova 598/15, Lom Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Urolog, Pediatr Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• „Opravdu skvělý lékař Mudr.Žďansky!!! Jsem s jeho přístupem a s jeho péči před operací i po operaci velmi spokojená. Nemám co vytknout!! Více

Teplice Mapa

• „Velice dobrý lekař a odborník. Můžu vřele každému doporučit. Velice milý a ochotný vůči pacientovi a také sestřička je velice milá a ochotná. Více

Pražská 206/95, Bílina Mapa

Ortopedie, rehabilitace, RDG

• „Je to velmi citlivý lékař, když jdu na injekci do kolene, loktu nebo bederní části zad, tak se bojím, že to bude bolet, hlavně když vidím délku jehly. Pan doktor mi vše vysvětlí a ptá se během obstřiku jak se cítím a zda to bolí. Pana doktora byh neměnila. :) Více

most,purkyně 270, Most Mapa

most

• Ortoped, Chirurg, Dermatolog… , Gastroenterolog, Internista Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

• „Tento doktor je fakt super! Maximálně spokojená. Ještě jsem nezažila takové vřelé chování. Doporučuji.

Most Mapa