Halasovo nám. 1, Brno
SL Dent s.r.o (mapa)

Pan doktor je opravdu kapacita v oboru! :-) Prováděl mi extrakci tři (dvě horní, jedna spodní) retinovaných osmiček a dvou horních dočasných trojek vše bez komplikací. Umrtvení v pořádku, nebylo nic cítit, pan doktor byl precizní a velice rychlý do 30min jsem odcházela domů. :-) K tomu všemu mě uprostřed zákroku pořád rozesmíval tím, že jsem určitě nic lepšího nezažila a že je škoda, že mám jen tři osmičky protože u té 4 se to většinou pacošům začne líbit :-D víc takových lékařů!!:-) Děkuji..:-)

Právě jsem se vrátila z ordinace MUDr. Liberdy. Původně jsem šla na vysekání dolní retinované osmičky a prý vadí i ta nahoře, šup a už byla venku. Pan doktor je opravdu, precizní a rychlý a hlavně sympaťák. Bála jsem se strašně, myslela jsem, že tam ani nepůjdu, ale nakonec to netrvalo déle než 15 minut i s kontrolním rentgenem. Všem pana doktora vřele doporučuji.
Petra

U pana doktora jsem podstoupila operaci horní i dolní čelisti a byla to jedna z nejlepších voleb v mém životě. Vše proběhlo podle plánu, bez komplikací a s úžasným výsledkem. Musím ocenit jak přístup pana doktora, tak i jednání celého personálu FN v Brně, které bylo velmi příjemné a lidské. Díky této operaci jsem mohla začít žít mnohem lepší, kvalitnější a šťastnější život. Vždy když se podívám do zrcadla nebo na své fotografie, vzpomenu si na pana doktora a nikdy nezapomenu.

Pan doktor je úžasný! Skvělý velmi pozitivní přístup, rychlost, velice dobře a bezbolestně odvedená práce. Opravdu jsem moc rád, že mi zákrok prováděl právě on a rozhodně jej mohu všem jen doporučit. 100% pozitivní hodnocení ;)

Nejlepší lékař, co jsem zažil. Za 8 minut měl vytržené 3 osmičky a jednu vysekanou osmičku. Opravdu specialista!

MUDr. Liberda je naprosto spickovym specialistou a mohu naprosto bez nadsazky prohlasit, ze je jednim z nejlepsich lekaru s jakymi jsem mel tu cest se ve svem zivote setkat a to mam moznost hodnotit kvalitu lekarskych sluzeb na obou stranach Atlantiku. Sluzby Dr. Liberdy jsem vyhledal ze zahranici, kde ziji od roku 1980. Hledal jsem spickoveho specialistu za rozumne penize a Dr. Liberda a jeho team splnil i daleko predcil veskera ma ocekavani.
Samotna operace horni i dolni celisti (maxilomandibular advancement) byla provedena v soukromem klinice Surgal v Brne. I tam jsem se az na jednu vyjimku setkal s naprosto profesionalnim pristupem a velmi dobrym vybavenim samotne kliniky a pokoju pacientu. Operace problehla bez jakychkoliv komplikaci a to v rekordnim case pouhych 2 hodin (bezne se tento typ operace provadi 3 a vice hodin). Dr. Liberda se mi plne venoval jak pred, tak po samotne operaci, udelal si vzdy cas pro zodpovezeni mych mnoha otazek a jeho pristup byl vysoce profesionalni, ale zaroven i velmi lidsky a pratelsky.
Konecny vysledek operace naprosto predcil ma ocekavani. Jako pacient s tim nejtezsim stupnem spankove apnoe jsem ode dne operace naprosto bez obtizi, dycham volne, mohu opet po mnoha letech provozovat sporty bez omezeni, spim kvalitnim spankem a nepocituji jiz zadnou extremni ani zvysenou denni unavu tak jako tomu bylo po vice jak 25 let.
Dr. Liberda je specialistou na svem miste a pral bych si, aby vice lekaru dosahovalo takovehoto stupne profesnich a lidsckych kvalit.

U MUDr. O. Liberdy je profesionalita spojena s příjemným vystupováním a empatií. Mohl by být vzorovým příkladem pro mnohé lékaře. Děkujeme za úspěšnou operaci našeho syna. V. Volná

Byla mi od pana Liberdy provedena operace horní čelisti, vše zvládl perfektně, naprosto bez sebeměnších komplikací, tímto bych mu moc chtěl poděkovat a maximálně jej doporučit. Díky :-)

Doctor Liberda performed an orthognathic surgery on September, to correct my crossbite and mandibular anomaly ,with BSSO and rotation of the mandible. 5 months after i am more than happy that i was in this doctor's hands and very gratefull to my orthodontist Dr Filipi that introduced me to him. He is very passionate about the results of the patient and loves to admire his work at the end and be proud of it. A very kind man, simple and effective at his job , i can not thank him enough for how he treated my situation. He and his team at the hospital were very helpful (especially to a foreigner that does not understand czech).

Pan doktor Liberta ukazuje jednoznačně, jak by měl vypadat každý lékař v této zemi. Asi by měl založit nový předmět výuky na lékařské fakultě a to je empatie. Ještě nikdy jsem se nesetkala u žádného lékaře s takovou profesionalitou a ochotou pacientovi pomoci, jako u něj. Pomohl mě i celé rodině s problematickými osmičkami a to špičkově.Děkuji náhodě, která mi ho kdysi přivedla do cesty. Takoví lékaři jako on by měli brát stotisícové platy jako naši poslanci a věřím, že by se nikdo nezlobil.Pět hvězdiček je , jak zde již někdo psal, pro tohoto lékaře opravdu hodně málo. Díky pane doktore.