SL Dent s.r.o
Halasovo nám. 1, Brno

Trhání osmičky - vysvětlení na snímku, trhání bez bolesti (i teď několik hodin po výkonu), takže šetrně. Výborný a sympatický lékař. Moc děkuji a velice doporučuji.

Umístění: SL Dent s.r.o Jiný

Pan doktor Liberda je neskutečně empatický a v jeho podání byla i komplikovanější extrakce osmiček vlastně docela zábavná. Jeden z mála zubařů, kde bych z návštěvy neměl strach :)

Á

Operace .kterou dělal dceři Dr.Liberda.probehla úspěšně a bez komplikací.ocenuji lidsky vřelý přístup.preciznost a i důležitou kominukaci.. lékař -pacient. .díky panu Doktorovi Liberdovi .je vidět že kdo chce umí být i když pracovně vytížený, přesto příjemný a ochotný.Mnozi se mohou od něho co učit! Díky.

Zdravím, já se připojuji, a to nepatřím k těm, co se projevují přes internet.Ale teď mi to nedá. Naprostá spokojenost, 4 etrakce osmiček za 15 min.,klaním se, i doléčení probíhalo úplně v pořádku díky doporučení. Moc děkuji!!! únor 2021

Byla jsem u pana doktora na extrakci všech 4 osmiček. Pan doktor byl naprosto úžasný, profesionál a celá akce trvala 30 min a nic jsem necítila. Moc děkuji za tento zákrok, ze kterého jsem měla trochu strach. Všem mohu jen doporučit!

Solidní přístup, vynikající odborník. Strašně jsem se bála, šla jsem na extrakci všech osmiček současně.. z toho 3 nebyly prořezane vubec a dalo se to zvladnout, sestřičky zlate, drželi me za ruce jak podpora a zvladla jsem.

Pan doktor je opravdu kapacita v oboru! :-) Prováděl mi extrakci tři (dvě horní, jedna spodní) retinovaných osmiček a dvou horních dočasných trojek vše bez komplikací. Umrtvení v pořádku, nebylo nic cítit, pan doktor byl precizní a velice rychlý do 30min jsem odcházela domů. :-) K tomu všemu mě uprostřed zákroku pořád rozesmíval tím, že jsem určitě nic lepšího nezažila a že je škoda, že mám jen tři osmičky protože u té 4 se to většinou pacošům začne líbit :-D víc takových lékařů!!:-) Děkuji..:-)

Právě jsem se vrátila z ordinace MUDr. Liberdy. Původně jsem šla na vysekání dolní retinované osmičky a prý vadí i ta nahoře, šup a už byla venku. Pan doktor je opravdu, precizní a rychlý a hlavně sympaťák. Bála jsem se strašně, myslela jsem, že tam ani nepůjdu, ale nakonec to netrvalo déle než 15 minut i s kontrolním rentgenem. Všem pana doktora vřele doporučuji.
Petra

U pana doktora jsem podstoupila operaci horní i dolní čelisti a byla to jedna z nejlepších voleb v mém životě. Vše proběhlo podle plánu, bez komplikací a s úžasným výsledkem. Musím ocenit jak přístup pana doktora, tak i jednání celého personálu FN v Brně, které bylo velmi příjemné a lidské. Díky této operaci jsem mohla začít žít mnohem lepší, kvalitnější a šťastnější život. Vždy když se podívám do zrcadla nebo na své fotografie, vzpomenu si na pana doktora a nikdy nezapomenu.

Pan doktor je úžasný! Skvělý velmi pozitivní přístup, rychlost, velice dobře a bezbolestně odvedená práce. Opravdu jsem moc rád, že mi zákrok prováděl právě on a rozhodně jej mohu všem jen doporučit. 100% pozitivní hodnocení ;)