Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Víta Nejedlého 15, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí

Psychologické konzultace • 700 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Individuální terapie • 700 Kč +1 Více

Krizová intervence • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Konzultace online • 700 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Krizová intervence • 1 Kč +1 Více

Psychoterapie • 700 Kč

Přijímám: dospělí

Aktuálně nabízím online konzultace s využitím aplikací Skype nebo Zoom.
Prosím kontaktujte mě skrz portál Známý lékař, nebo na tel.: *** *** ***, případně na email: ****************** a můžeme spolu probrat Vaše možnosti.

Osobně mám se skype konzultacemi dobrou zkušenost, vyžaduje z Vaši strany jenom klidné místo, kde Vás hodinu nebude nikdo rušit a trochu času na otestování techniky před sezením (15 minut zpravidla stačí), případně doladění na začátku sezení. Po prvním sezení by už mělo být vše v pořádku. Z mé zkušenosti má pro systematickou spolupráci smysl video hovor.

Přes e-mail nebo telefonicky Vám před prvním sezením pošlu svoje Skype jméno nebo pozvánku k videokonferenci Zoom.

Po přidání do kontaktů a ověření si přes chat, že jsme se spojili správně, budu k dispozici v hodinu, která je předem domluvena. Zavolejte, až budete připraven/a. Na první schůzce věnujeme prvních pár minut případným technickým problémům, prosím Vás tedy o dřívější kontakt - 15 minut před domluveným sezením.

Jakékoliv dotazy rád zodpovím.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

***Aktuálně***
Poskytuji on-line konzultace a v době krize poskytuji krizovou intervenci zdarma.
kontaktujte mě přes portál Známý Lékař,...

• Trauma
  • Deprese
  • Emoční poruchy

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 Kč

Oleg Šuk, Po Poli s.r.o.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Oleg Šuk? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla jsem se zeptat když jsem v domácím násilí a moje dcera obtěžování sexuálně není plnoleta bude ji 11 roku jaký psycholog by byl pro nás lepší v Boleslavi a vzal nás co nejdřív dekuji

Dobrý den, v každém kraji je Intervenční centrum, které je specializované na pomoc lidem ohroženým domácím násilím. Intervenční centra nabízejí psychlogickou, právní a sociální podporu, všechno zdarma a často s Vámi můžou spolupracovat i dlouhodobě. V Mladé Boleslavi je IC, web zde - luma-mb.cz
Doufám, že Vám bude informace k užitku a přeji hodně sil,
Oleg Šuk

Mgr. Oleg Šuk

***Aktuálně***
kontaktujte mě přes portál Známý Lékař,...

• Trauma
  • Deprese