Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Psychoterapie • 700 Kč

Přijímám: dospělí
799 52.....

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Aktuálně nabízím online konzultace s využitím aplikací Skype nebo Zoom.
Prosím kontaktujte mě skrz portál Známý lékař, nebo na tel.: *** *** ***, případně na email: ****************** a můžeme spolu probrat Vaše možnosti.

Osobně mám se skype konzultacemi dobrou zkušenost, vyžaduje z Vaši strany jenom klidné místo, kde Vás hodinu nebude nikdo rušit a trochu času na otestování techniky před sezením (15 minut zpravidla stačí), případně doladění na začátku sezení. Po prvním sezení by už mělo být vše v pořádku. Z mé zkušenosti má pro systematickou spolupráci smysl video hovor.

Přes e-mail nebo telefonicky Vám před prvním sezením pošlu svoje Skype jméno nebo pozvánku k videokonferenci Zoom.

Po přidání do kontaktů a ověření si přes chat, že jsme se spojili správně, budu k dispozici v hodinu, která je předem domluvena. Zavolejte, až budete připraven/a. Na první schůzce věnujeme prvních pár minut případným technickým problémům, prosím Vás tedy o dřívější kontakt - 15 minut před domluveným sezením.

Jakékoliv dotazy rád zodpovím.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

***Aktuálně*** Poskytuji on-line konzultace a v době krize poskytuji krizovou intervenci zdarma. kontaktujte mě přes portál Známý Lékař, e-mailem: n...

• trauma

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Oleg Šuk, Po Poli s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Chtěla jsem se zeptat když jsem v domácím násilí a moje dcera obtěžování sexuálně není plnoleta bude ji 11 roku jaký psycholog by byl pro nás lepší v Boleslavi a vzal nás co nejdřív dekuji

Dobrý den, v každém kraji je Intervenční centrum, které je specializované na pomoc lidem ohroženým domácím násilím. Intervenční centra nabízejí psychlogickou, právní a sociální podporu, všechno zdarma a často s Vámi můžou spolupracovat i dlouhodobě. V Mladé Boleslavi je IC, web zde - luma-mb.cz
    Doufám, že Vám bude informace k užitku a přeji hodně sil,
    Oleg Šuk

Mgr. Oleg Šuk