Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

K panu doktorovi chodím přes 20 let, a za tu dobu a přestože se mi symptomy zhoršují, mě přesto testuje pouze ne jeden jediný hormon. Odpověď na jakýkoliv problém, který mám je "to je u nemocné štítné žlázy normální". Lítala jsem po všech secilistech, vše ostatní mám v pořádku a doktoři mě odkazují na mého endokrinologa. Kterému zřejmě přijde normální, že kvůli chronické únavě nejsem schopná normálně fungovat, podpora dochází a úspory také. Přestože žiju zdravě a snažím si pomoci i jinak, symptomy se mi zhoršují. Jinak na dotaz, co mohu udělat, jak si mohu pomoci ke zdravější štítné žláze odpověděl "nijak". A tedy co se stane, když se to nezlepší " vezmeme vám štítnou žlázu", řekl jako by to byla zbytečná hračka. Za mě je to lékař, kterému je jedno jak se jeho pacienti mají a co dělá. Má rád svoje teplé místčko a výplatu, zbytek mu je úplně jedno.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

I když já nepatřím ke vzorným pacientům, tak pan doktor patří ke vzorným lékařům po všech stránkách!!

Nepíšu moc často kladné hodnocení,protože prostě nemám u jiných lékařů moc dobré zkušenosti.. Ale pan doktor mě mile překvapil. Díky němu..i jeho léčbě jsem opět začala věřit v "normální" život. Jeden z mála lékařů,který mi udělal podrobné vyšetření..Dokonce mě posla na MR nadledvinek..,mám alergii na kontrastní látka..a CT nativně by bylo zbytečný.. Kdykoliv mu zavolám..,poradí..vyslechne.. A jednou se mi omylem stalo,že jsem přišla o den dříve..bez problémů mě vzal.. Nikdy jsem nemusela čekat v čekárně déle než 5 minut..,což je v dnešní době také zázrak.. Vřele pana doktora doporučuji a chválím.. Kéž by bylo více takových profesionálních..ochotných a empatických lékařů...

Pan doktor je velmi milý, pečlivý a i přes moje počáteční obavy mě ihned uklidnil :) Sestřička milá, nečekala jsem v čekárně ani 5 minut, takže jsem byla velmi spokojená.

Pan doktor Fryček je skvělý lékař. Chodím k němu hodně let a rozhodně bych ho neměnila! Je klidný pečlivý, komunikativní.

Pan doktor je velmi pečlivý, trpělivý a milý člověk. I když nejsem právě vzorný pacient, vždy se ke mě chová profesionálně a s lidským přístupem. Chodím k němu už několik let a neměnila bych.

Vynikající a vstřícný lékař se zájmem o pacienta.