MDDr.

Nikola Šušková

Zubař

„Když jsem se po absolvování gymnázia rozhodovala, kam dále směřovat, jednoznačnou volbou pro mne bylo studium medicíny. Z množství specializací jsem se nakonec rozhodla pro obor zubní… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

• „Když jsem se po absolvování gymnázia rozhodovala, kam dále směřovat, jednoznačnou volbou pro mne bylo studium medicíny. Z množství specializací jsem se nakonec rozhodla pro obor zubní lékařství. Že se jednalo o správnou volbu se potvrdilo už v prvním ročníku, kdy jsem chodila s nadšením na přednášky. Nadšení a snaha se dále vzdělávat mi přetrvávají dodnes. Svým pacientům chci poskytnout komplexní péči dle nejmodernějších postupů, citlivý lidský přístup, bezbolestné ošetření a v neposlední řadě kvalitní a estetický výsledek. Protože krásný úsměv je to nejhezčí co můžeme nosit.“

VZDĚLÁNÍ

• pohyblivost zubů

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla! Profesionální, milá, pečlivá, vše podrobně a srozumitelně vysvětlila, výkon byl zcela bezbolestný a nejde vůbec poznat, kde plomby jsou! Naprostá spokojenost, vřele doporučuji!

• Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice milá a příjmená paní doktorka s přátelským přístupem. Dokáže postupy srozumitelně a trpělivě vysvětlit, snaží se vždy vyjít vstříc a najít nejvhodnější řešení. S výsledkem jsem byl pokaždé maximálně spokojen! Paní doktorku mohu rozhodně doporučit.