MDDr.

Nikola Šušková

Zubař

3 názory +přidat

„Když jsem se po absolvování gymnázia rozhodovala, kam dále směřovat, jednoznačnou volbou pro mne bylo studium medicíny. Z množství specializací jsem se nakonec rozhodla pro obor zubní… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice precizní a šikovná paní zubařka. S její kvalitní prací a profesionálním přístupem jsem byla naprosto spokojená! Je velice vstřícná a ochotná, vše srozumitelně vysvětlí, dokáže si poradit v každé situaci, proto ji mohu jedině doporučit!

• M
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla! Profesionální, milá, pečlivá, vše podrobně a srozumitelně vysvětlila, výkon byl zcela bezbolestný a nejde vůbec poznat, kde plomby jsou! Naprostá spokojenost, vřele doporučuji!

• K
    Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Velice milá a příjmená paní doktorka s přátelským přístupem. Dokáže postupy srozumitelně a trpělivě vysvětlit, snaží se vždy vyjít vstříc a najít nejvhodnější řešení. S výsledkem jsem byl pokaždé maximálně spokojen! Paní doktorku mohu rozhodně doporučit.

Zkušenosti a dovednosti

• „Když jsem se po absolvování gymnázia rozhodovala, kam dále směřovat, jednoznačnou volbou pro mne bylo studium medicíny. Z množství specializací jsem se nakonec rozhodla pro obor zubní lékařství. Že se jednalo o správnou volbu se potvrdilo už v prvním ročníku, kdy jsem chodila s nadšením na přednášky. Nadšení a snaha se dále vzdělávat mi přetrvávají dodnes. Svým pacientům chci poskytnout komplexní péči dle nejmodernějších postupů, citlivý lidský přístup, bezbolestné ošetření a v neposlední řadě kvalitní a estetický výsledek. Protože krásný úsměv je to nejhezčí co můžeme nosit.“

VZDĚLÁNÍ
    LF UK v Hradci Králové