Ordinace specialisty - urologie
Kartouzská 6/204, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - urologie Jiný

Návštěvoval jsem tohoto Dr. několik let, ze začátku byl výborný.. když jsem pak měl dlouhodobější bolesti, byl jsem zde opakovaně na vyšetření.. po třetím vyšetření ( asi během roku a půl ), mne pan Dr. poslal domu s tím, že ho už obtěžuji, nic mi není, bolesti mám nejspíš od zad a mám si dojít na neurologii, nebo k psychiatrovi.. rok na to jsem už bolesti nevydržel a šel k jinému Dr. který mě akutně odeslal do FTN na operaci - kvůli již silně rozběhnuté rakovině varlete.. bylo to za vteřinu 12.. již sem rozhodně nepůjdu a jak tak koukám, nejsem jediný kdo má podobnou zkušenost..

Umístění: Ordinace specialisty - urologie Jiný

Naprosto katastrofální přístup. Přišel sem s bolestí levého varlete a tenhle doktor mi řekl že mi nic není!!! Prý ať si zajdu na chirurgii a neurologii?!!!!! Šel sem k jinému neurologovi a zjistil že mám zánět nadvarlete!!!! Rozhodně nedoporučuji!!!

Umístění: Ordinace specialisty - urologie zanet mocovych cest

Tento doktor je opravdu odstrašující případ. Sestřička nepříjemná, jakoby ji lidi obtezovali. Nemá tedy dělat takovou profesi. V čekárně byl starý pan, který vůbec nemohl popadnout dech. Prosil ji, at ho vezme na radu, ze je mu špatně a ona se vůbec neobtěžovala mu jakkoliv pomoci.
Když jsem vešla do ordinace, čekalo me jen uraženi, ze mi nic není a ze v podstatě simuluji. Bylo mu zatěžko odebrat mi i moc a datna rozbor. Začal mě slovně ponizovat, opovrhovat a ztrapnovat. Cítila jsem se jak menecenna.
Když si ze mě přestal dělat srandu, řekl, ze mě vyšetří. Přešli jsme vedle do místnosti. Tam me chtěl položit na nevydesinfikovanou podložku, která byla ještě k tomu pocurana od předešlého pacienta. Když jsem řekla, ze si na tohle nelehnu, ještě byl naštvaný, ze musí zavolat sestru aby lehátko připravila. Nevím proč, ale musela jsem se svlect celá do naha.
Tento doktor mi vůbec se zánětem moc.cest nepomohl. Daval mi jen dalsi a dalsi antibiotika. Když jsem přešla k jinemu urologovi, zjistil hned příčinu a vyléčil me.

Asi 15 let navštěvuji urologii v Kartouzské a byl jsem dosud s péčí vždy spokojen. Byl jsem vyslán na operaci prostaty do Motola před 12 lety a následně jsem absolvoval každoroční kontroly. Kontrola dřív znamenala dost dlouhé čekání, ale nyní se lze na UTZ objednat, takže zlepšení. Kontrola byla doplněna následným vyšetřením krve a moči, kterou jsem si vždy opatřil z polikliniky bližší mému bydlišti a výsledky jsem na urologii poslal.
V posledním období došlo ke změně - odběr krve a odevzdání moče probíhá přímo v ordinaci, ve vymezeném čase. Jaký to má přínos z lékařského hlediska nevím, ale budiž. Mám dojem, že tyto způsoby zavádí spíš sestra.
Poslední výsledek moči nebyl zcela v pořádku, byl jsem vyzván k opakování. A tady začaly zmatky. Dostal jsem jiné pokyny od sestry (přijít bez moči) a později od lékaře (moč osobně doručit). A tak stojím ve dveřích ordinace s močí v ruce. Sestra se na mne obořila, že to musím v úterý ráno a ať si to tedy projednám s lékařem. Z následné arogance dosud vždy empatického lékaře jsem byl konsternován. Nalézt a nechat si vysvětlit příčinu původního nedorozumění nebylo možné, v podstatě mě nepustil ke slovu. Vyzval mne abych si našel jiného urologa, což tedy udělám.
Závěr:
Za zmatečnou telefonickou komunikaci může asi časový pres lékaře, ale k takovému chování by se lékař neměl uchýlit nikdy.

Ani mě vůbec nenechal pořádně popsat svůj problém, skákal mi do řeči, chytal mě za slovo a měl narážky, jestli beru drogy. Možná je to jeho styl humoru, ale při prvním setkání dost nevhodný. Samotné vyšetření neodflákl, pocit jistoty jsem z toho neměl. Radši si zajdu pro jistotu jinam.

Příjemný, vtipný a důkladný. Protože je důkladný u všech, musíte si na vyšetření počkat. Někomu může dělat problém jeho místy špatná srozumitelnost, jelikož není rodilý mluvčí. Doporučuji.

1) arogance - opravdu se s ním nedá diskutovat, dotazy shazuje. Úplně normálně jsem mu chtěla něco říct nebo se ho na něco zeptat a místo normální odpovědi reagoval velmi spatra, jako bych se s ním snad chtěla hádat. Připadala jsem si jak bl.ec. Ani jsem mu nemohla stručně popsat svůj problém, jednal se mnou jak s méněcennou.
2) podivné UTZ vyšetření: musela jsem si lehnout na lehátko, svléknout se do podprsenky a kalhotek a lehnout si na lehátko. Ultrazvukem kontroloval všechny možné orgány v břiše vč žaludku. Přitom jsem k němu šla prvně (neléčil mě tedy dlouhodobě a neznal mě) a pouze s jednoduchým zánětem močové trubice. Před asi 8 lety jsem mívala tyto záněty chronicky 2 roky ve frekvenci 1 zánět za 3-4 týdny! Snědla jsem hory ATB, navštěvovala pravidelně urologa, ale byla jsem i u mnoha jiných urologů (ambulance v nemocnici) a žádný z nich mě takto nesvlékal! UTZ dělali samozřejmě taky, ale jen ledvin a močového měchýře, příp. dělohy. A stačilo si jen vyhrnout oblečení.
3) čekání 3 hodiny, pocity z čekárny jak za socialismu
4) Jediné plus je, že mi předepsal Macmiror (úč. látka nifuratel), který nelikviduje lactobacily, zato likviduje všechny možné ženské urovaginální bakterie. Proto mu nedám jednu *, ale dvě **.
Šla jsem k němu proto, že jsem se přestěhovala z jiného města a sháněla jsem urologa blízko svému novému bydlišti. Poprvé a naposled.

Lékař, který léčí a uzdravuje; výborný diagnostik.
Navštěvuji p. doktora více než 10 let. Zpočátku preventivní prohlídky,
potom diagnostikován karcinom s následnou operací (v nemocnici),
posléze sledování zdravotního stavu.
Jeho práce si velice vážím, má lidský přístup k pacientovi,
vše vysvětlí; vždy odcházím plný optimismu.
Doktor Chmaitilli je odborný lékař, urolog
s mezinárodní klientelou (pacienti nejen z ČR,
ale také občané z EU, východní Evropy a Severní Ameriky).
Mohu všem doporučit.

pan doktor Chmaitilli je velkym specialistou ve svem oboru. Je prijemny a udela si na vas cas

Takovy pristup k pacientum je naprosto dedictvi kommunismu. Volal jsem 2x a rekla sestricka ze muzu klidne navstivit doktora bez objednani. Prvni den jsem dorazil odpoledna a zajistil jsem ze to jde odpo jenom na objednani (proc nerekla?) a doporucili abych zase dorazil po 16h. Vratil jsem se a cekal hodinu abych pan doktor rekl ze dneska uz nestiha. Doporucil abych jel do Phy-6 k doktoru Kuncovi (tam je termin jenom koncem kvetna).
Druhy den zase jsem volal a rekla nova sestricka ze muzu navstivit. Zase 40min cekani aby ten pan Chmaitilli mi vysvetlil ze bere jenom pacienty z Phy-5!!! Asi, Hippokratova prisaha pana doktora se netyce-bydliste rozhodne vic. Proste je nesmysl je soukromy lekar muze tak se chovat!

Jestli taky potkate podobne ublizeni, muzete napsat na reviznikomise2@clkcr.cz (stiznosti Česka lékařska komora) kde pan ma evidencni cislo 1117060150. Pro kontrolu maji cislo 257 215 285 (Revizni oddeleni).