Vranovská 40, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

K paní doktorce chodí celá naše rodina a jsme nad míru spokojeni, profesionální přístup je samozřejmostí, za což ji moc děkujeme.
Jarka, Petříček, Bára Sieglovi

Vynikající zubařka, odbornice každým coulem. Navíc s výborným smyslem pro humor. A lidsky příjemná, sympatická.

Poctivá a velmi fundovaná lékařka

Paní doktorka je jednoznačně nejlepší, mám s ní zkušenosti téměř 20 let vč. trhání osmiček atd.. Je výborná

Profesionálka každým coulem. A má sympatický přístup k pacientům, smysl pro humor. Ošetření u ní je bezbolestné nebo téměř bezbolestné i u větších zákroků.

s paní zubařkou jsem nad míru spokojená, chodíme k ní celá rodina a máme zuby v naprostém pořádku.

Doporučuju

Nějlepší zubařka co znám. Zkušená, šikovná, co víc chtít (krom zdravých zubů).

Možná umí, ale je to "klasik", dost drsná a tvrdá ženská, při spravování žádná anestetika, všechno pěkně zaživa, jak v 60. letech 20. století. A navíc donedávna měla i historické vybavení ze 60. let (souprava Chirastom, která se vyskytuje dneska snad jen v muzeu). Kdyby se jí to neporouchalo, má ho určitě dodnes. Tak nevím...

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Chodíme k ní celá odina a i přes občasné čekání se to rozhodně vyplatí