Pekařská 53, Brno

Umístění: Ordinace Zánět zubu

Byla jsem se zánětem zubu u 3 zubařů. První (ve Švédsku) mně ošetřil úplně jiný zub. Druhá (taky ve Švédsku) mě zařadila do své studie a udělala ze mě pokusného králíka tím, že odebrala část nervů a pak to zaplombovala, takže se to ještě zhoršilo. Třetí (v Praze) mi bez umrtvení (to prý nefungovalo, kvůli tomu zánětu) hodinu čistil kanálky = nejhorší bolest v životě. Až nakonec jsem se dostala k Dr. Řezáči, který s tím udělal bezbolestný, rychlý proces, nařízl dáseň a hodil mi tam dren, čímž se dostavila neskutečná úleva. Stalo se to 5 let zpátky a pořád na to vzpomínám.

Velmi dobrý lékař, ochotný, milý, přátelský a především velmi citlivý, což u stomatologa ocení snad každý. Děkuji.

Pan doktor je velmi příjemný a při své práci jemný. Snaží se vždy najít nejlepší řešení. Nedám na něho dopustit!!

Dobrý den.Minulý týden měl tento doktor službu na pohotovosti v Brně-Karáskovo nám.11.Protože mně bolel zub a už se to nedalo vydržet,tak jsem musel vzít v práci volno a jet 60km do Brna na pohotovost.Když jsem vešel do ordinace,tak první co bylo placení poplatku.Po zaplacení poplatku se mně uvedený lékař začal vyptával co mi je atd.Když jsem mu zdělil,že mně bolí zub,tak mně začal obviňovat,že si zato můžu sám a jsem nezodpovědný atd.Po té co jsem vyslechl jeho kázání,jsem řekl že má pravdu aby už konečně začal něco dělat.Potom mně asi půl minuty ošetřoval a potom řekl že už mně to bolet nebude.Za dva dny jsem mněl hubu jako balon a musel jsem znovu k zubaři.Takže hodnocení na závěr:pokud bude sloužit tento doktor nedoporučuji návštěvu,pokud se mi tento doktor dostane pod ruce tak si to s ním náležitě vyříkám.Dle mého odhadu je tento lékař už v důchodě a nemá asi rád,když ho někdo v práci obtěžuje a tím musí něco dělat.Když ho to nebaví a obtěžuje,tak ať si koupí pěkné papuče a sedí doma na prdeli.Přeji hezký den bez bolestí zubů.