Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Komplikovana fraktura kotniku

Pan doktor Valcha mi operoval a nadale me leci po vazne frakture kotniku. Jeho um a pristup jsou k nezaplaceni. Za jeho sluzby a peci jsem mu extremne vdecny. I lidsky je mi sympaticky.

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Umístění: jiné místo

Vedoucí lékař Traumatologie 1. Ortopedické kliniky 1. LF FN Motol. Absolutní špička mezi ortopedy operujícími v ČR. Brilantně zvládá i ty nejtěžší případy, které jinde nedělají, a tak je pošlou do Motola. Pokud se ocitnete na Traumatologii v Motole a operuje Dr. Valcha, je to ten největší jackpot, který jste mohli v životě vyhrát.

Výborný lékař ,říká pravdu a díky jeho umu mám po těžkém úrazu nohu. Na nemocnici Motol mám jen dobré vzpomínky.

Umístění: jiné místo