Umístění: jiné místo

Vedoucí lékař Traumatologie 1. Ortopedické kliniky 1. LF FN Motol. Absolutní špička mezi ortopedy operujícími v ČR. Brilantně zvládá i ty nejtěžší případy, které jinde nedělají, a tak je pošlou do Motola. Pokud se ocitnete na Traumatologii v Motole a operuje Dr. Valcha, je to ten největší jackpot, který jste mohli v životě vyhrát.

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Umístění: jiné místo

Výborný lékař ,říká pravdu a díky jeho umu mám po těžkém úrazu nohu. Na nemocnici Motol mám jen dobré vzpomínky.