Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Špičkový PAN DOKTOR. Po těžkém úrazu holenní kosti a poškozeném kolenním kloubu na Madeiře mi dal dohromady ""puzzle" vršku holenní kosti. Naštěstí mě na Madeiře neoperovali, otázka, jak by to dopadlo. Po téměř roce mohu normálně chodit, zda nebude potřeba endoprotéza kolenního kloubu, ještě nevíme. Pan doktor udělal vše, co mohl.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Komplikovana fraktura kotniku

Pan doktor Valcha mi operoval a nadale me leci po vazne frakture kotniku. Jeho um a pristup jsou k nezaplaceni. Za jeho sluzby a peci jsem mu extremne vdecny. I lidsky je mi sympaticky.

Umístění: jiné místo

Vedoucí lékař Traumatologie 1. Ortopedické kliniky 1. LF FN Motol. Absolutní špička mezi ortopedy operujícími v ČR. Brilantně zvládá i ty nejtěžší případy, které jinde nedělají, a tak je pošlou do Motola. Pokud se ocitnete na Traumatologii v Motole a operuje Dr. Valcha, je to ten největší jackpot, který jste mohli v životě vyhrát.

Výborný lékař ,říká pravdu a díky jeho umu mám po těžkém úrazu nohu. Na nemocnici Motol mám jen dobré vzpomínky.