Poliklinika Lípa, Seydlerova 2451/8, Praha
Chirurgické obory Praha (mapa)

2.5

Tak k tomuhle doktorovi už nikdy! Po vyšetření bolestivého břicha mi řekl, že to slepé střevo není a po mém upozornění, že již ho mám vyoperované 35 let mi řekl doslova, že v těch striích to nebylo vidět, jsem málem zkolabovala, protože jsem strie nikdy neměla a nemám !!! Samozřejmě jsem se výrokem doktora Píši pochlubila obvodní lékařce, která nevěřila vlastním uším. Jedním slovem katastrofa!

Velice arogantní přístup bez sebemenšího náznaku profesionality. Zhruba 4 roky mě v tomto zařízení léčili se zánětem šlach, po delším čase jsem se vrátil se stálou bolestí v ruce, pan "doktor" Píša mi prohmatal ruku, neposlal mě na rentgen ani na žádné jiné vyšetření a oznámil mi že jsem simulant. (Přitom v počítači musel vidět že tam nejsem prvně a že mi neléčí zánět šlach poprvé) Proto jsem se obrátil na jiného doktora v jiné poliklinice, byl jsem odeslán na EMG kde mi zjistily že mám problém s "karpálním tunelem". Takže děkuji pane Píšo za diagnózu simulant odvozenou z ničeho a opravdu už mě u Vás nikdo nikdy neuvidí...

Moje matka šla za tímto "chirurgem" s malíčkem u nohy, který si nakopla a bolest stále nepřecházela. V lékařské zprávě uvedl hematom DRUHÉHO a TŘETÍHO prstu a s tím, že zlomené nic není - nechal si udělat rentgen. Bolest však stále nepřecházela a tak šla za jiným chirurgem, který potvrdil zlomení díky novému rentgenu, naštěstí však malíček začal srůstat dobře, protože si ho mamka stále fixovala v pevné obuvi. V lékařské správě ještě z nepochopitelného důvodu zmiňoval, že se to stalo na Silvestra, jako by to mělo mít co do činění, byť k úrazu došlo odpoledne a datum byl uveden ve zprávě. Prostě neposkytl správnou péči a odbyl zlomeninu hematomem, takže nikdy víc. Nedoporučuji.

Velice arogantní přístup, ironické poznámky. Po poznámce pana doktora: "taky můžete jít někam jinam"- jsem se odmítla nechat vyšetřit a do lékařské zprávy napsal lživé informace (např. bez teplot...). Pravděpodobně, aby nebyl někde popotahován pro zanedbání péče. Jakmile jsem šla do kabinky, rozeběhl se samozřejmě hovor mezi sestrou, doktorem a nějakým dalším pánem, co tam celou dobu byl, a obsah by byl snad i k smíchu, kdyby mi bylo o něco lépe. Tím spíš, že museli vědět, že všechno slyším a že oblékání i obouvání nějaký čas zabere... Možná měl pan doktor špatný den, já rozhodně ano, resumé je jasné MUDr. Milan Píša nikdy víc!!!

Pan Píša je prostě borec! Velmi šikovný doktor, který Vám vše vysvětlí, odpoví na Vaše dotazy, seznámí Vás se všemi možnostmi, jedná na rovinu a velmi citlivě. Byla jsem u něj i na operaci a opravdu zlatý člověk! Takových doktorů by mělo být více.

Vřele doporučuji ,zkušený lékař,velice ochotný s empatickým přístupem k pacientům ,pokud mám jáký-koli zdravotní problém obracím se pouze na dr. Píšu .V Berouně nemá podle mě konkurenci.Doporučuji ho svým známým,protože vím,že se jim dostane té nejlepší odborné péče.

Velmi milý pan doktor, byli jsme u něj s tříletým synem, který měl vyhozenou ruku v lokti a jeho přístup k tak malému dítěti byl opravdu skvělý. Mohu vřele doporučit.