Chirurgické obory Praha
Poliklinika Lípa, Seydlerova 2451/8, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgické obory Praha Jiný

Připojuji se k negativnímu hodnocení pana doktora. Přišli jsme na kontrolu se synem 8 let - tržná rána na čele. Několik pečlivých stehů od jiného pana doktora, rána sešitá necelé 4 dny. Pan doktor bez jakéhokoliv vysvětlení nebo upozornění začal stehy odstraňovat, bohužel jako laik jsem nestihla vůbec zareagovat. Na několik mých dotazů, jestli to není moc brzo (čekala jsem, že stehy budou ponechány zhruba týden, a jdeme pouze na kontrolu / převaz), mě jen odbyl rádoby vtipnými poznámkami. Teď je trnu, že se rána opět otevře (syn je osmiletý kluk, těžko ho o prázdninách udržím v klidu).

Umístění: Chirurgické obory Praha Jiný

Od MUDr. Píšy z polikliniky Lípa jsem odcházela nadšená. Ještě se mi nestalo, abych odcházela od lékaře tak nadšená. Nejen účinností jeho zákroku ale i nadstandardním přístupem k pacientovi. Zejména jsem ocenila, že mne srozumitelně informoval o postupu během zákroku. Jednal velmi ohleduplně a empaticky. Velmi milá byla i sestra.

Umístění: Chirurgické obory Praha Jiný

Doktor a jeho tym nam pomohli pri zlomenine ruky maleho syna, ktery prilis nespolupracoval.. mela jsem z toho obavy, ale setkali jsme se s empatii a ochotou. Syn je jiz fit a za nas mohu nyni tuto ordinaci doporucit.

Umístění: Chirurgické obory Praha

Nejspíš se zde jedná o 2 různé doktory. My jsme byly s dcerou v poliklinice Lípa a bohužel jsme dvakrát narazily na tohoto člověka. Poprvé bylo dceři 13 let a přišly jsme na kontrolu (poprvé jsme byly na pohotovosti) po ošklivém zranění lokte (nateklý, fialový, velice bolestivý). Pan doktor byl velice necitlivý a dceři s tím kroutil tak, že následně v čekárně málem omdlela. Bohužel jsme na tuto příhodu zapomněly a dnes jsme na něj narazily opět - obě nejspíš zánět šlach na ruce, nemohly jsme s nimi vůbec hýbat. Opět velice surový a arogantní. Nešetrně nám kroutil zápěstím a když jsme úpěly, že to bolí, ještě nám vynadal, co se kroutíme, když s tím nic nemáme. O dceři prohlásil, že si vymýšlí, mně to nechal zavázat, že se ještě uvidí. Nás rozhodně víckrát neuvidí. Vůbec nechápu, že může takový člověk ještě někde ordinovat, dělá celé poliklinice jenom špatné jméno.

Tak k tomuhle doktorovi už nikdy! Po vyšetření bolestivého břicha mi řekl, že to slepé střevo není a po mém upozornění, že již ho mám vyoperované 35 let mi řekl doslova, že v těch striích to nebylo vidět, jsem málem zkolabovala, protože jsem strie nikdy neměla a nemám !!! Samozřejmě jsem se výrokem doktora Píši pochlubila obvodní lékařce, která nevěřila vlastním uším. Jedním slovem katastrofa!

Velice arogantní přístup bez sebemenšího náznaku profesionality. Zhruba 4 roky mě v tomto zařízení léčili se zánětem šlach, po delším čase jsem se vrátil se stálou bolestí v ruce, pan "doktor" Píša mi prohmatal ruku, neposlal mě na rentgen ani na žádné jiné vyšetření a oznámil mi že jsem simulant. (Přitom v počítači musel vidět že tam nejsem prvně a že mi neléčí zánět šlach poprvé) Proto jsem se obrátil na jiného doktora v jiné poliklinice, byl jsem odeslán na EMG kde mi zjistily že mám problém s "karpálním tunelem". Takže děkuji pane Píšo za diagnózu simulant odvozenou z ničeho a opravdu už mě u Vás nikdo nikdy neuvidí...

Moje matka šla za tímto "chirurgem" s malíčkem u nohy, který si nakopla a bolest stále nepřecházela. V lékařské zprávě uvedl hematom DRUHÉHO a TŘETÍHO prstu a s tím, že zlomené nic není - nechal si udělat rentgen. Bolest však stále nepřecházela a tak šla za jiným chirurgem, který potvrdil zlomení díky novému rentgenu, naštěstí však malíček začal srůstat dobře, protože si ho mamka stále fixovala v pevné obuvi. V lékařské správě ještě z nepochopitelného důvodu zmiňoval, že se to stalo na Silvestra, jako by to mělo mít co do činění, byť k úrazu došlo odpoledne a datum byl uveden ve zprávě. Prostě neposkytl správnou péči a odbyl zlomeninu hematomem, takže nikdy víc. Nedoporučuji.

Velice arogantní přístup, ironické poznámky. Po poznámce pana doktora: "taky můžete jít někam jinam"- jsem se odmítla nechat vyšetřit a do lékařské zprávy napsal lživé informace (např. bez teplot...). Pravděpodobně, aby nebyl někde popotahován pro zanedbání péče. Jakmile jsem šla do kabinky, rozeběhl se samozřejmě hovor mezi sestrou, doktorem a nějakým dalším pánem, co tam celou dobu byl, a obsah by byl snad i k smíchu, kdyby mi bylo o něco lépe. Tím spíš, že museli vědět, že všechno slyším a že oblékání i obouvání nějaký čas zabere... Možná měl pan doktor špatný den, já rozhodně ano, resumé je jasné MUDr. Milan Píša nikdy víc!!!

Pan Píša je prostě borec! Velmi šikovný doktor, který Vám vše vysvětlí, odpoví na Vaše dotazy, seznámí Vás se všemi možnostmi, jedná na rovinu a velmi citlivě. Byla jsem u něj i na operaci a opravdu zlatý člověk! Takových doktorů by mělo být více.

Vřele doporučuji ,zkušený lékař,velice ochotný s empatickým přístupem k pacientům ,pokud mám jáký-koli zdravotní problém obracím se pouze na dr. Píšu .V Berouně nemá podle mě konkurenci.Doporučuji ho svým známým,protože vím,že se jim dostane té nejlepší odborné péče.