Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Doktor nebyl na objednanou dobu v ordinaci. přišel půl hodiny později, bez jakékoli omluvy. ať se raději věnuje politice, když se mu nechce pracovat a na pacientech mu nezáleží. již nikdy více!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Arogantní lékař , který nemá zájem o pacienta. Proč tuto práci vykonává, když ho to obtěžuje.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

chtěl bych jenom napsat,že MUDr. Milan Kubek je nejhorší lékář u kterého jsem kdy byl!!Velice arogantní člověk,který reaguje na všechny otázky podrážděně a věnuje se při Vaší návštěvě všemu jinému kromě Vás.V životě už se stímto člověkem nechci setkat natož se od něj nechat léčit!Za mou osobu rozhodně nedoporučuji!!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor vůbec neřešil můj problém, na mé otázky reagoval podrážděně a arogantně, v podstatě jeho vyšetření nevedlo k ničemu a to jsem celoživotní nekuřák, tak jsem změnil ordinaci a hned se dali věci ohledně mého zdraví do pohybu. Bohužel, jako odborníka, cévaře nemohu doporučit!!!

Evidentní nezájem o pacienta,i když mé informace o svém zdr.problému,asi nevyžádaná,ale velmi stručná,ho nezajímala.Hleděl si svého počítače..POPRVÉ U
NĚJ A URČITĚ NAPOSLED. Věra

Schopný, pracovitý,inteligentní a charakterní lékař.
Doporučuji Novák

Jsem opravdu spokojena M.Šromová

U pana doktora jsem byla 2x. Přesně platí co tu píšou lidi. Vždy, když jsem tam byla, tak se věnoval buď novinám nebo počítači. Vyšetřovala mě pouze sestřička. Pan doktor mi ani neřekl závěr vyšetření a jen mi dal papír. Musela jsem se ho zeptat. Už k němu nikdy nepřijdu. Arogantní.

Dobrý den

Pana doktora znám již z jeho působení v nemocnici ve Vysočanech. A musím potvrdit, že se jedná o člověka, který jde po penězích a pod pláštěm ČSSD šplhá nahoru. Jeho zájem o pacienta byl vždy, jako druhořadý. Naobjedná pacienty a potom se nedostaví, nebo přijde velmi pozdě a pacienty odbyde. Při vyšetření neustále telefonuje a věnuje se jiným věcem než pacientovi. Je pravda, že často člověka uráží a vystupuje nadřazeně až urážlívě. Jako lékaře jej nikomu nedoporučuji.

nedokázal stanovit diagnozu, jiný lékař okamžitě rozeznal příznaky a nasadil léčbu. Tento lékař zkoušel různé varianty, všechny byly špatné. Přesto, že byl pacient v ordinaci lékař stále telefonoval mobilem s nějakými lidmi v soukromých záležitostech , nevnímal pacienta, choval se poněkud zmateně.