MUDr.

Michal Trnovský

Ortoped

19 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ortopedie - ambulantní péče

Lhotská 2071
    19300 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

• velmi dobrý

...nemá chybu.Odoperoval mi postupně obě nefunkční kyčle a jsem přesvědčena,že by to žádný jiný ortoped neprovedl lépe :-)

• slabý

Nevím, jaký pan doktor odborník, řešil u mého syna jen banální problém, ale je velmi arogatní a vměšuje se do soukromí pacienta.

• velmi slabý

Pan doktor mě s dvouma vyhrezlými plotenkami namísto neurochirrgie poslal k psychologovi at to vyresí on a poslal do práce.Kdyby nebylo ochotných neurochirurgu v prazske nemocnici,kterí me hned museli operovat jinak bych zustala do konce života na invalidním vozičku. Tak takovej je vás vynikajíci doktor Trnovský.Radeji vás pošle k psychoši než aby vás léčil.

• velmi dobrý

MUDr. Michal Trnovský mi na Pírkárně v Ml. Boleslavi operoval před pár lety totální endoprotézu kyčle a za 2 roky jsem šel právě k němu na totálku kolena. Všechno bylo bez problémů. Můj názor je jasný - je to machr na slovo vzatý a navíc jeho jednání - no nemám dostatečných slov obdivu !!! Doporučil jsem ho mnoha svým známým. Navíc v Pírkárně nic není problém.

• velmi dobrý

Pan MuDr.Trnovský je opravdový profesionál.Co neobjevili lékaři na jiných dvou poliklinikách on odhalil po 5 minutách a Rtg jeho názor a závěr potvrdilo.

• velmi dobrý

Jistý MUDr. Michal Trnovský mě operoval těžce zlomenou nohu v r. 1995 na ortopedické klinice na Bulovce, kde pracoval. Pak jsem k němu ještě asi 3 roky chodila na kontroly. Byl úžasný lékař, výtečný operatér a vstřícný k pacientům. Je to ten samý pan doktor, který odešl z Bulovky nebo se jedná o shodu jmen ?

• velmi dobrý

Mudr. Trnovsky is very good, I had a surgery on my elbow and the next day I could already see some improvements. I am very happy now and I will follow the doctor's advices.

• velmi dobrý

Pana doktora oceňuji nejen jako dobrého ortopeda, ale i operatéra. Jsem rok po TEP kyčle a jsem moc spokojen. Velmi přínosné je také přátelské chování k pacientům. Kéž by bylo více takových lékařů!

• velmi dobrý

Přišla jsem k panu doktorovi s velkými bolestmi v loktu.Udělal mi punkci loktu a odté doby mi loket nebolí. Pan doktor naně udělal velký do jem.

Machr, obětavý, spolehlivý.