Ortopedie - ambulantní péče
Lhotská 2071, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dnes je tomu přesně šest týdnů, kdy mi byl panem doktorem Trnovským operován kyčelní kloub formou totální kloubní náhrady. Rád bych mu zde touto cestou srdečně poděkoval za provedený náročný úkon s přihlédnutím ke značnému degenerativnímu postižení kloubu. Po operaci jsem v oblasti kloubu nepociťoval žádnou bolest, což trvá i v současné době. Cítím se velice dobře a jsem velmi rád, že mě operoval právě pan doktor Trnovský. Je to profesionál na svém místě, který na mě působil velmi lidským a uklidňujícím dojmem. Děkuji za vše.

Umístění: Ortopedie - ambulantní péče Jiný

Doktor i sestra jsou perfektní ve své profesi i jako lidé. +péče +lidskost +porozumění. Rozhodně budu dále navštěvovat a doufám, že se můj dlouhodobý problém vyřeší.

Jsem 11 let od operace a docházím každý rok na kontroly. Jsem naprosto spokojený s provedenou operací, s profesionálním přístupem pana doktora a oceňuji jeho nevšední vstřícnost při komunikaci. Je to machr každým coulem, víc takových chirurgů!! Již jsem ho doporučil několika dalším lidem, které operoval se stejnou spokojeností!

...nemá chybu.Odoperoval mi postupně obě nefunkční kyčle a jsem přesvědčena,že by to žádný jiný ortoped neprovedl lépe :-)

Nevím, jaký pan doktor odborník, řešil u mého syna jen banální problém, ale je velmi arogatní a vměšuje se do soukromí pacienta.

Pan doktor mě s dvouma vyhrezlými plotenkami namísto neurochirrgie poslal k psychologovi at to vyresí on a poslal do práce.Kdyby nebylo ochotných neurochirurgu v prazske nemocnici,kterí me hned museli operovat jinak bych zustala do konce života na invalidním vozičku. Tak takovej je vás vynikajíci doktor Trnovský.Radeji vás pošle k psychoši než aby vás léčil.

MUDr. Michal Trnovský mi na Pírkárně v Ml. Boleslavi operoval před pár lety totální endoprotézu kyčle a za 2 roky jsem šel právě k němu na totálku kolena. Všechno bylo bez problémů. Můj názor je jasný - je to machr na slovo vzatý a navíc jeho jednání - no nemám dostatečných slov obdivu !!! Doporučil jsem ho mnoha svým známým. Navíc v Pírkárně nic není problém.

Pan MuDr.Trnovský je opravdový profesionál.Co neobjevili lékaři na jiných dvou poliklinikách on odhalil po 5 minutách a Rtg jeho názor a závěr potvrdilo.

Jistý MUDr. Michal Trnovský mě operoval těžce zlomenou nohu v r. 1995 na ortopedické klinice na Bulovce, kde pracoval. Pak jsem k němu ještě asi 3 roky chodila na kontroly. Byl úžasný lékař, výtečný operatér a vstřícný k pacientům.
Je to ten samý pan doktor, který odešl z Bulovky nebo se jedná o shodu jmen ?

Mudr. Trnovsky is very good, I had a surgery on my elbow and the next day I could already see some improvements. I am very happy now and I will follow the doctor's advices.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jdu na operaci.Totální výměna kolenního kloubu.Chci si zaplatit šablony asi 25000Kč. Potřebuji vědět jestli součástí dodávky jsou jenom šablony s D3tiskárny,nebo i kolenní protéza .Omlouvám se za neodborné názvy.Vacl Miroslav

Dobrý den, budou to jenom šablony.

MUDr. Michal Trnovský