MUDr.

Michal Trnovský

Ortoped

Kontaktní informace

• ...nemá chybu.Odoperoval mi postupně obě nefunkční kyčle a jsem přesvědčena,že by to žádný jiný ortoped neprovedl lépe :-)

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Nevím, jaký pan doktor odborník, řešil u mého syna jen banální problém, ale je velmi arogatní a vměšuje se do soukromí pacienta.

• Pan doktor mě s dvouma vyhrezlými plotenkami namísto neurochirrgie poslal k psychologovi at to vyresí on a poslal do práce.Kdyby nebylo ochotných neurochirurgu v prazske nemocnici,kterí me hned museli operovat jinak bych zustala do konce života na invalidním vozičku. Tak takovej je vás vynikajíci doktor Trnovský.Radeji vás pošle k psychoši než aby vás léčil.

• MUDr. Michal Trnovský mi na Pírkárně v Ml. Boleslavi operoval před pár lety totální endoprotézu kyčle a za 2 roky jsem šel právě k němu na totálku kolena. Všechno bylo bez problémů. Můj názor je jasný - je to machr na slovo vzatý a navíc jeho jednání - no nemám dostatečných slov obdivu !!! Doporučil jsem ho mnoha svým známým. Navíc v Pírkárně nic není problém.

• Pan MuDr.Trnovský je opravdový profesionál.Co neobjevili lékaři na jiných dvou poliklinikách on odhalil po 5 minutách a Rtg jeho názor a závěr potvrdilo.

• Jistý MUDr. Michal Trnovský mě operoval těžce zlomenou nohu v r. 1995 na ortopedické klinice na Bulovce, kde pracoval. Pak jsem k němu ještě asi 3 roky chodila na kontroly. Byl úžasný lékař, výtečný operatér a vstřícný k pacientům.
      Je to ten samý pan doktor, který odešl z Bulovky nebo se jedná o shodu jmen ?

• Mudr. Trnovsky is very good, I had a surgery on my elbow and the next day I could already see some improvements. I am very happy now and I will follow the doctor's advices.

• Pana doktora oceňuji nejen jako dobrého ortopeda, ale i operatéra. Jsem rok po TEP kyčle a jsem moc spokojen. Velmi přínosné je také přátelské chování k pacientům.
      Kéž by bylo více takových lékařů!

• Přišla jsem k panu doktorovi s velkými bolestmi v loktu.Udělal mi punkci loktu a odté doby mi loket nebolí.

Pan doktor naně udělal velký do jem.

• Machr, obětavý, spolehlivý.