Michal Trnovský, ortoped Praha

MUDr. Michal Trnovský

Uložit

Ortoped Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lhotská 2071, Praha
Ortopedie - ambulantní péče

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes je tomu přesně šest týdnů, kdy mi byl panem doktorem Trnovským operován kyčelní kloub formou totální kloubní náhrady. Rád bych mu zde touto cestou srdečně poděkoval za provedený náročný úkon s přihlédnutím ke značnému degenerativnímu postižení kloubu. Po operaci jsem v oblasti kloubu nepociťoval žádnou bolest, což trvá i v současné době. Cítím se velice dobře a jsem velmi rád, že mě operoval právě pan doktor Trnovský. Je to profesionál na svém místě, který na mě působil velmi lidským a uklidňujícím dojmem. Děkuji za vše.


V
Umístění: Ortopedie - ambulantní péče Jiný

Doktor i sestra jsou perfektní ve své profesi i jako lidé. +péče +lidskost +porozumění. Rozhodně budu dále navštěvovat a doufám, že se můj dlouhodobý problém vyřeší.


P
Ověřeny pacient

Jsem 11 let od operace a docházím každý rok na kontroly. Jsem naprosto spokojený s provedenou operací, s profesionálním přístupem pana doktora a oceňuji jeho nevšední vstřícnost při komunikaci. Je to machr každým coulem, víc takových chirurgů!! Již jsem ho doporučil několika dalším lidem, které operoval se stejnou spokojeností!


J
Ověřeny pacient

...nemá chybu.Odoperoval mi postupně obě nefunkční kyčle a jsem přesvědčena,že by to žádný jiný ortoped neprovedl lépe :-)


F
Ověřeny pacient

Nevím, jaký pan doktor odborník, řešil u mého syna jen banální problém, ale je velmi arogatní a vměšuje se do soukromí pacienta.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor mě s dvouma vyhrezlými plotenkami namísto neurochirrgie poslal k psychologovi at to vyresí on a poslal do práce.Kdyby nebylo ochotných neurochirurgu v prazske nemocnici,kterí me hned museli operovat jinak bych zustala do konce života na invalidním vozičku. Tak takovej je vás vynikajíci doktor Trnovský.Radeji vás pošle k psychoši než aby vás léčil.


R
Ověřeny pacient

MUDr. Michal Trnovský mi na Pírkárně v Ml. Boleslavi operoval před pár lety totální endoprotézu kyčle a za 2 roky jsem šel právě k němu na totálku kolena. Všechno bylo bez problémů. Můj názor je jasný - je to machr na slovo vzatý a navíc jeho jednání - no nemám dostatečných slov obdivu !!! Doporučil jsem ho mnoha svým známým. Navíc v Pírkárně nic není problém.


P

Pan MuDr.Trnovský je opravdový profesionál.Co neobjevili lékaři na jiných dvou poliklinikách on odhalil po 5 minutách a Rtg jeho názor a závěr potvrdilo.


Jistý MUDr. Michal Trnovský mě operoval těžce zlomenou nohu v r. 1995 na ortopedické klinice na Bulovce, kde pracoval. Pak jsem k němu ještě asi 3 roky chodila na kontroly. Byl úžasný lékař, výtečný operatér a vstřícný k pacientům.
Je to ten samý pan doktor, který odešl z Bulovky nebo se jedná o shodu jmen ?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jdu na operaci.Totální výměna kolenního kloubu.Chci si zaplatit šablony asi 25000Kč. Potřebuji vědět jestli součástí dodávky jsou jenom šablony s D3tiskárny,nebo i kolenní protéza .Omlouvám se za neodborné názvy.Vacl Miroslav

Dobrý den, budou to jenom šablony.

MUDr. Michal Trnovský

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti