Karlovo náměstí 3/319, Praha
Urocentrum Praha s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. opakované záněty močového měchýře

Musím se přidat s negativním názorem. U paní doktorky jsem byla cca před 9 lety, ale nelze zapomenout.. První návštěva byla ok, přišla mi milá. Naplánovala další vyšetření. Když jsem na toto další vyšetření přišla, tak jeho součástí byla i cystoskopie - kamerka do močového měchýře. Měla jsem velký strach, protože mě na to nikdo nepřipravil.
Nejprve mi strčila do močové trubice nějakou tyčinku, aby změřila, jak je široká (zda není zúžená) - to už bylo samo o sobě celkem bolestivé.
Pak přešla k té cystoskopii, kdy mi surově a rychle do trubice strčila ten nástroj a na mé sténání, že mě to hrozně bolí (tekly mi i slzy a to vydržím opravdu hodně) nedbala a hrozně se se sestřičkou divily, co jako mám za problém, že nikdo si na bolest nestěžoval a že určitě přeháním.. Po tomhle vyšetření jsem nemohla bolestí ještě dva dny močit a už jsem k ní nikdy nešla.. Nemohla bych jí důvěřovat.. Myslím si, že trochu empatie by jí neuškodilo..

Paní asistentka je urolog a další specializací onkolog. Právě při onkologickém onemocnění jsem ocenil její profesionální rady, ale i lidský přístup. Problém je, že její pracoviště je přetížené, a někdy musíte déle čekat. Ale proti urologické ambulanci v Motole (při objednání na určitý čas přidejte 3 - 4 hodiny) je to ještě výborné...

Musím přidat také negativní hodnocení.Mudr.Matušková a Mudr.Verner jsou arogantní,neochotní a pacienti odcházejí se stejnými léky,které dostanete přímo v ordinaci.Neochoda v případě akutního stavu.Pokud máte dlouhodobé zdra.problémy,určitě vyhledejte jiné lékaře.Zde není zájem o pacienty.

V Urocentru se léčím mnoho let, na doporučení mojí p. dr. internistky.
Jsem velmi spokojená a jinam bych nešla.
Jsem po 10-ti gynekolog. operacích ..., kdy svaly už tolik nefungují ...
p. Mudr. Matoušková mě podrobně vyšetřila, poslala na další vyš. na Urologickou kliniku,
nasadila léčbu, po několika letech jsme snížili léky, jedny dokonce vypustili.
Nejprve jsem chodila na kontrolu 4x za rok, nyní 2x.
I kdybych měla čekat 1 - 3 hod. tak nebudu reptat. Mají tam tolik lidí a s vážnějšími nemocemi než mám já.
Díky paní doktorce nechodím s vložkou celý rok - pro únik moče,
nemusela jsem na operaci - po které by mě mohlo také potkat to, že budu nosit pytlík u pasu...
Jelikož má p. dr. Matoušková čím dál více pacientů s onkolog. onemocněním, souhlasila jsem k předání
k jejímu kolegovi p. dr. Vernerovi.
Jsem se všemi MAXIMÁLNĚ spokojená a všem jsem vděčná za jejich péči.
Lékařům i sestřičkám.
Všem moc děkuji a přeji hlavně hodně zdraví a profesních úspěchů.

Dobrý den je jen zarážející , že se při kontrolách / průběžných / se na urologii nevyšetřuje moč / moč sediment , bakteriologické vyšetření . Za to sono nebo uroflometrie to ano , nejlépe často . Poradit ani náhodou , v ordinaci jste jako ne VIP 5 až 10 minut .Chování závisí na náladě . Hájíčková

od detstvi trpim zanety mocoveho mechyre, které detsky lekar ani obvodní nikdy nedolecil. minimalne 5x do roka zanet. az tady jsem zazila cca 10 let bez problemu. jelikoz ma urocentrum nejen prahu ale i strední cechy, je tam proste naval. cekani 2 hodiny je bezne. ale vysetrení je komplexní, prestoze se tam lekari nezastaví, jsou milí a ochotní vše probrat. ze zasahuje do léčby lékařům je asi logické, kdyby jiní lékaři léčili uspesne, nedostal by se nemocny do urocentra. naopak jsem zazila pripad, kdy se mudr. matouskova spojila s mym jinym lekarem (gynekologem) a zvolili spolecný postup, který napomohl rychlemu a dlouhodobému uzdravení. Velice by mě zajímalo co paní Havelkové nastalo a kde se tak draze léčila. černý prehoz jsem nevidela, ani jsem nebyla pritomna u vysetreni ostatnich, takže si netroufám říct, zda jej mění či nemění. pravdepobodne znicení ceho? nepisete diagnozu a jeste uvadite, ze jste se lecila za vysoké finanční částky. To je i na uplatky a nadstandard prehnane. Vase hodnocení je neverohodné a zní zaujatě a pochybuji, že jste tuto svou domněnku sdělila i paní doktorce.

Jsem v péči paní doktorky od roku 2007. Po diagnóze karcinogenních části v prostatě mne dovedla k operaci. Od té doby mne každé 3 měsíce kontroluje. Jsem s její péčí naprosto spokojen. Jedině co se mi nelíbí, jsou nářky některých pacientů, resp. pacientek na její péči. Uvědomují si stěžovatelky podmínky, ve kterých paní doktorka pracuje? S čím se denně setkává a na co se kouká? Ani slunce se tam nepodívá. Nedivte se proto, že mnohdy nemá chuť se jen usmívat. Já jenom děkuji. Kubáněk, Praha 6

F

Velmi příjemná paní doktorka. Moc mi pomohla. Operovala mě a vše bez komplikací. Jen a jen vřele doporučuji.

Bohužel i já se musím připojit s negativním názorem. Před 8 lety jsem u ní byla na vyšetření. Pokud pominu bolest při vyšetření / u jiného lékaře bezbolestné/ , nejvíce mě nemile překvapilo, že pacienti byli vyšetřováni na stále stejném přehozu tmavé barvy. Proč asi? Aby nebylo poznat kolik tam je špíny? Pokud vím, všude u lékaře jsou přehozy bílé, eventuálně papírové výměnné. Zde se zřejmě šetří. Toto ušetření mě za tu řadu let stálo desítky snad možná i stovky tisíc korun na léčbě. Ještě tentýž den po vyšetření se mi rozjely potíže jaké jsem v životě neměla. Po mém následném telefonátu mi bylo nabídnuto vyšetření nad rámec za 1 500 Kč. Můžu jí poděkovat za pravděpodobně zničené zdraví do konce života. Irena H.

S pani doktorkou mam velice spatnou zkusenost. A to jak z hlediska lecby tak chovani. Kdyz nema naladu (coz je castejsi pripad) je na pacienty velmi nevrla. A zazil jsem i situaci, kdy se pred pacienty vysmivala sestrickam. Pokud jde o medicinskou peci: je az zarazejici, ze zasahuje svevolne do lecby ostatnim lekarum a to u pacientu, ktere k ni tak rikajic nepatri a nezna je !!
Rozhodne Urocentrum Praha pacientum nedoporucuji. Ne snad z odborneho hlediska, ale prave kvuli chovani pani dr. Matouskove.