Adresa

Urocentrum Praha s.r.o.
Karlovo náměstí 3/319, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. Jiný

Paní doktorka Matoušková je obdivuhodný člověk a profesionál. Obdivuhodně zvládá stresové situace způsobené odchodem lékaře jehož agendu převzala.

T
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. Jiný

Přidávám i já velice negativní hodnocení pro Mudr.Matuškovou, která léčí mého otce a po necelém roku je na pokraji sil života. Vždy je velice arogantní, neochotná a s pacientům stále předepisuje stejné léky, které již nemají účinek nebo se po nich vždy zhorší zdravotní stav. Menší neochota jen v případě akutního stavu, ale ochota naslouchat je minimální. Pokud máte dlouhodobé zdra. problémy, určitě vyhledejte jiné lékaře. I my s rodinou nyní hledáme jiného lékaře. Zde je zájem o pacienty téměř NULOVÝ!!!

M
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. Jiný

Neakceptovatelné až urážející zacházení s pacienty, které mne přinutilo obrátit se na jiného urologa. Paní doktorka má většinou špatnou náladu, kterou projevuje mj. tím, že nechá pacienty čekat několik hodin (já čekala 3,5 hodiny)!!!


J
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem byl velice spokojen. Vyšetření bylo perfektní, vysvětlení odborné, a přitom srozumitelné. Přístup velice vlídný a decentní. Problém je dlouhé čekání - značný časový skluz i pro objednaného pacienta; nevím, zda by toto nešlo organizačně zajistit lépe.


Z
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. Fimóza

Bude mi 68 let, leccos jsem si prožil a zažil, s Mudr.Matouškovou jsem se setkal včetně operace celkem 8 x, na setkání s ní se dá se říci těším, jsem v pohodě, bez zábran, dle mne je to odborník i člověk na pravém místě. Když poslouchám v čekárně její pacienty, tak se divím, že vydrží všechny vyslechnout a ještě k tomu hlavně léčit...jsem s jejím chováním i prací naprosto spokojen...


K
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Praha s.r.o. opakované záněty močového měchýře

Musím se přidat s negativním názorem. U paní doktorky jsem byla cca před 9 lety, ale nelze zapomenout.. První návštěva byla ok, přišla mi milá. Naplánovala další vyšetření. Když jsem na toto další vyšetření přišla, tak jeho součástí byla i cystoskopie - kamerka do močového měchýře. Měla jsem velký strach, protože mě na to nikdo nepřipravil.
Nejprve mi strčila do močové trubice nějakou tyčinku, aby změřila, jak je široká (zda není zúžená) - to už bylo samo o sobě celkem bolestivé.
Pak přešla k té cystoskopii, kdy mi surově a rychle do trubice strčila ten nástroj a na mé sténání, že mě to hrozně bolí (tekly mi i slzy a to vydržím opravdu hodně) nedbala a hrozně se se sestřičkou divily, co jako mám za problém, že nikdo si na bolest nestěžoval a že určitě přeháním.. Po tomhle vyšetření jsem nemohla bolestí ještě dva dny močit a už jsem k ní nikdy nešla.. Nemohla bych jí důvěřovat.. Myslím si, že trochu empatie by jí neuškodilo..


B
Ověřený profil

Paní asistentka je urolog a další specializací onkolog. Právě při onkologickém onemocnění jsem ocenil její profesionální rady, ale i lidský přístup. Problém je, že její pracoviště je přetížené, a někdy musíte déle čekat. Ale proti urologické ambulanci v Motole (při objednání na určitý čas přidejte 3 - 4 hodiny) je to ještě výborné...


Ověřený profil

Musím přidat také negativní hodnocení.Mudr.Matušková a Mudr.Verner jsou arogantní,neochotní a pacienti odcházejí se stejnými léky,které dostanete přímo v ordinaci.Neochoda v případě akutního stavu.Pokud máte dlouhodobé zdra.problémy,určitě vyhledejte jiné lékaře.Zde není zájem o pacienty.


Ověřený profil

V Urocentru se léčím mnoho let, na doporučení mojí p. dr. internistky.
Jsem velmi spokojená a jinam bych nešla.
Jsem po 10-ti gynekolog. operacích ..., kdy svaly už tolik nefungují ...
p. Mudr. Matoušková mě podrobně vyšetřila, poslala na další vyš. na Urologickou kliniku,
nasadila léčbu, po několika letech jsme snížili léky, jedny dokonce vypustili.
Nejprve jsem chodila na kontrolu 4x za rok, nyní 2x.
I kdybych měla čekat 1 - 3 hod. tak nebudu reptat. Mají tam tolik lidí a s vážnějšími nemocemi než mám já.
Díky paní doktorce nechodím s vložkou celý rok - pro únik moče,
nemusela jsem na operaci - po které by mě mohlo také potkat to, že budu nosit pytlík u pasu...
Jelikož má p. dr. Matoušková čím dál více pacientů s onkolog. onemocněním, souhlasila jsem k předání
k jejímu kolegovi p. dr. Vernerovi.
Jsem se všemi MAXIMÁLNĚ spokojená a všem jsem vděčná za jejich péči.
Lékařům i sestřičkám.
Všem moc děkuji a přeji hlavně hodně zdraví a profesních úspěchů.


H
Ověřený profil

Dobrý den je jen zarážející , že se při kontrolách / průběžných / se na urologii nevyšetřuje moč / moč sediment , bakteriologické vyšetření . Za to sono nebo uroflometrie to ano , nejlépe často . Poradit ani náhodou , v ordinaci jste jako ne VIP 5 až 10 minut .Chování závisí na náladě . Hájíčková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti