Halasovo náměstí 1, Brno
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař

K paní doktorce jsem chodil od školních let až do cca 17ti. Kromě občasného kazu, který paní doktorka vždy spravila jsem od narození měl na jednom zadním zubu velmi tenkou sklovinu a zub se mi neustále kazil. Ve 13letech mi paní doktorka doporučila zlatou korunku, která nejspíš špatným zavedením několikrát spadla, zub se dokonce začal kazit pod korunkou a tak musel být dál obroušen až úplně umrtven. Náhodou jsem tenkrát narazil na známého co chodil na soukromou kliniku, kde mi poprvé byl udělán rentgen chrupu, bylo zjištěno že zaplnění i vyčištění kanálků po umrtvení zubu nebylo provedeno správně a celkově jsem tenkrát byl ohromen jaký diametrální rozdíl v péči to je oproti tomu na co jsem byl zvyklý. Je to už skoro 10 let co mám korunku od mého nového pana zubaře, nikdy jsme s ní neměl problémy, a každá návštěva zubaře se z hrůzy co mě zas čeká stala pohodovým poležením v křesle. ----aktuální stav chrubu 2výplňe a korunka

Jsem studentkou zubniho lekarstvi v brne a k pani doktorce chodim od malicka proto jsem si myslela jaka je skvela je moc prijemna atd ale jak jsme zacala studovat zubarinu zacala jsem zjistovat ze pani doktorka dela nektere veci jinak-spatne nez jak by se meli delat chapu je to stara skola a nehodla jit s novymi trendy ale mela by protoze zubarina se neustale vyviji a musite sledovat co se deje.
Poprve se mi ale otevrely oci kdyz jsem sla na letni praxi do jedne soukrome ordinace a povim vam byla jsem naprosto v soku obrovsky diametralni rozdil jak v lecbe tak k pristupu doktoru a sester. Vsude cisto vse sterilni vsichni maji RUKAVICE!!!!! I rousky vsichni museli mit sestry asistuji u zakroku povavaji veskere potrebne veci co chce doktor i drzi hadicku a ne ze si ji musite drzet sami.... No a nejvic me dostalo kdyz jsem si nechala udelat rentgen prototoze pani doktorka nema rtg coz je naprosto absurdni takhle nenajde treba i hluboke kazy co nejdou videt normalne okem... No zjistilo se ze mam pod vsema tema vyplnema kazy ktere nebyly spravne odstraneny a ktere pokracuji dal do drene :O doktor se me pta jestli pouziva doktorka rtg rikam ne a pouziva kofferdam? samozrejme ze ne a pouziva caries detektor? ne nic...no byla jsem v soku protoze zuby si cistim kazdy den pastou a mezizubnimi kartacky a pak zjistite ze vas doktor je ten co vam przni zuby ze si platite za nekvalitni praci no proste vyhozene penize... Nikdy me neposlala za hygienistkou ani me nenaucila si cistit zuby to jsme se naucila az na medicine vzdy jsem se ptala na duvod ze sjspu moje zuby tak nachylne ke kazivosti podle me ji to ani nezajima halvne ze udela praci a ja si zaplatim tu drahou kompozitni vypln. nemluve o pristupy jeji sestry jeji prace je jen objednavat vas na terminy a kdyz ji reknete ze ten den nemuzete zacne protacet panenkama sotva pomuze doktorce vubec nevim od ceho tam je hadicku sem si vzdy musela drzet sama a to je prace sestry ne pacienta co tam lezi
Ano vetsine z vas se muze zdat ze je pani doktrka uzasna a hodna a mila ale zkuste si zazadat o rtg nebo zajit na konzultaci k jinemu doktorovi a hned vas prejde smich.... Tahle doktorka me velice zklamala priserna pece ted abych si nechala znova udelat ty zuby co sem uz mela jednou zkazeny a vyhodit nevim kolik penez za to ze neni schopna si poridit rtg nebo dodrzovat nejake hygienicke zasady jako nosit rukavice a rousky protoze ikdyz si ruce umyje stejne prenese nejake bakterie z ust jenoho pacienta na druheho je to opravdu odporne a tohle je muj konstuktivni nazor a je od doufam budouci zubarky takze lidi nekazte si zuby a radsi vyhledejte profesionalniho doktora protoze ja uz si od ni nenecham sahnout do pusy!!!!!!

Milá a komunikativní zubařka, kterou mám již od dětských let. Pomohla mi jak v akutních případech, tak v dlouhodobých (korunka). Nikdy jsem neměla problém a čekací doba od objednané doby většinou do 20ti minut max.

Školní prohlídky v pojizdné zubařské ambulancí = tortuře ve mně silně zakořenily. I v dospělosti jsem při pomyšlení na zubaře bledla. Díky paní doktorce a její neskutečné trpělivosti stále absolvuji pravidelné prohlídky. Laskavý přístup, trpělivost, podrobné vysvětlení zákroků - doporučuji. Příspěvek jsem napsala, protože jsem netušila, že tato paní doktorka by někdy mohla dostat negativní hodnocení.

Paní doktorku mohu za dosavadní péči jen pochválit a rozhodně doporučit. Její péče ve srovnání s předcházejícím lékařem je výrazně lepší, zaměřuje se na prevenci, takže se mi nestává jako v minulosti, že jsem na zubní ošetření chodila s akutní bolestí, ačkoliv jsem absolvovala pravidelné preventivní prohlídky. Chodím k ní já i dcera, chování paní doktorky k dospělým pacientům i dětem je příjemné a profesionální, s dětmi má nesmírnou trpělivost. Negativní komentáře skutečně nechápu.

k paní doktorce chodím od 1.třídy,super úžasná,trpělivá,jsem u ní celkem 20letdoporučuji...

Velmi profesionální, trpělivá a pečlivá lékařka, s hezkým přístupem k dětem. Určitě doporučuji.

K paní doktorce Friedové chodím teprve několik měsíců, ale spravovala mi teď zánět v zubu, tak jsme se viděli, co 10 dnů 3x po sobě. Také k ní chodím se svým rok a půl starým synem.
---
Perfektní doktorka. Zkušená. Ochotná. Trpělivá.
---
Začíná ordinovat ještě před ordinačními hodinami.
---
Skvěle to umí s malými dětmi. Můj syn byl poprvé u zubaře. Vše trpělivě vysvětlila nejen nám rodičům, ale i jemu opatrně prohlédla zoubky, vše okomentovala.
---
Také mohu jen doporučit přístup sestřičky v ordinaci - milá, ochotná a vstřícná.

K téhle paní doktorce chodím už 10 let a nikdy se mi nestalo,že by na mě byla přísná,ne něco jiného.Je velmi pečlivá a hodná.

ODBORNÍK!!!!!!!