Urologická ambulance
Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Veliká spokojenost s vyšetřením u pana doktora, Všechno pečlivě vysvětlil. Velice vstřícná sestřička. Zkrátka spokojenost.

Pan doktor Jánský je dle mého názoru velmi dobrý a zkušený lékař. Sídlí nyní na Hradčanská Office. Už ani nevím, kdy a kde jsem na něj přišla, jsem v jeho péči už od střední školy, trpívala jsem na záněty močového měchýře, až čtvery atb během roku, dlouho se nedařilo zjistit příčinu. Až pan doktor Jánský zjistil, po všech možných cévkách a kamerových vyšetřeních, že mám močovou trubici mírně zúženou, což vytváří trychtýřový efekt a snáze se tam zachycují bakterie. Chodím tedy každý rok na ošetření, které není zrovna úplně oblíbené, ale bohužel je to nutnost. Od té doby se můj stav o 99% zlepšil, zánět se objeví jen výjimečně. To jednodenní štípání kvůli tomu vydržím.
Přístup pana doktora i paní sestřičky je velmi lidský, mají můj obdiv. Jejich obor je velmi náročný na citlivost a takt k pacientovi. Jen tak dál!

Umístění: Urologická ambulance

Nejpříjemnější doktor a sestra, jaký jsem kdy potkal. Standardně velmi nepříjemný vyšetření bylo úplně v pohodě. Díky

Profesionální a citlivý přístup,hezká vybavená ordinace v pěkném postředí,příjemná sestřička.
Skvělý odborník.Nikdy nezapomenu,co pro mě udělal.

Petr Hermann

Profesionální přístup, zkušený lékař, moderně vybavená ordinace, lidsky příjemná sestřička. Problém úspěšně vyléčen.

Mám velice špatné zkušenosti.I když jsem byl objednán čekal jsem více jak hodinu to by mi tak nevadilo,když máte problém a potřebujete pomoc zkousnete hodně.Pan doktor mě poslal na odběr krve a moči,udělal základní vyšetření
výsledky i jeho vyšetření byli negativní i přes mé naléhání a vysvětlování mých problémů ,mě arogantně odsekl,že z jeho strany je vše vpořádku a mam přijít za rok na kontrolu.Šel jsem k jinému doktorovi ,který mě hned v nejbližším možném termínu provedl stěr močové trubice a zjistil zánět močové trubice hned mi nasadil antibiotika.Jediná rada od pana doktora Janského hodně pít to na zánět ,ale asi moc nezabírá,děkuji panu doktorovi a již nikdy více,ani vidět.Nedoporučuji ztráta času,peněz a nervů.Jediné plus je ochotná sestřička.

Pana doktora jsem si našla na internetu a musím říci, že jsem udělala dobře. Je velice příjemný, sice málomluvný, ale po odborné stránce vynikající. Před ním mi několikrát dělali vyšetření moč. měchýře - cystoskopii ve Slanám a byla to hrůza. U p. doktora Jánského jsem při tomto vyšetření ani nevěděla, že je již po něm. Vůbec nebolelo. Nyní má již novou krásnou ordinaci na Hradčanské, takže i prostředí, které bylo dříve ve staré poliklinice, nyní je na vysoké úrovni.
Takže doporučuji.

Ordinace již není ve sklepě, ale ve 4.patře (od srpna dokonce prý bude na Hradčanské). I přes objednání cca 30min. zpoždění, což byl údajně rekord (a to jen díky tomu že jsem byl objednaný mimo ordinační hodiny a pacient předemnou nepřišel). Pan doktor toho moc nenamluví, ale na konci vše vysvětlí a odpoví na dotazy. Sestřička příjemná. Doporučuju!

Lékař je to vynikající ale organizovat práci a návštěvy pacientů není schopen buď on nebo jeho sestřička Objednaný pacient čeká v naprosto nevyhovujících podmínkách déle než dvě hodiny než přijde na řadu.

Velmi dobry urolog, vykonny, precizni, ohleduplny. Lecim se na potize s mocenim (muz, 33 let, po operaci panve).