Umístění: Ordinace Byla jsem po zlomenine nohy a potrebovala jsem resit boles paty

Velice milá a lidská a hlavně odbornice, jsem šťastná že k ní mohu chodit. Pomohla mi a bolest přestala.

Maiselova 4, Praha
Ordinace (mapa)

Lékař s letitou praxí v oboru, držitel licence primař, ultrazvukové vyšetřování pohybového aparátu, certifikované kurzy z lymfologie, mobilizace a man...

Velmi dobra zkusenost, vse zadarmo pro pojistence VZP, vcetne ortopedickych pomucek. Lidsky a odborny pristup.

... nemá sice smlouvy s pojišťovnami, takže každou návštěvu platíte ze svého, ovšem mně osobně se to vyplatilo. Mám problémy s chodidly a kvůli bolestem jsem téměř nemohl chodit. Prozkoumala mě sonograficky, prošel jsem se po magnetické desce, dostal na míru vytvořené vložky do bot a po půl roce (ač jsem tomu zpočátku vůbec nevěřil) chodím a dokonce daleko a dlouho. Bolesti jsou už zanedbatelné...

velmi dobrý ortoped

velmi dobrý ortoped

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,v roce 2015 jsem byla na ASK kolene,kde byl odebrán kousek menisku,kousek ponechán a obroušen a přišité vazy,které byly přichyceny - samovolně úplně jinde než měly být.Předloni z venkovní stany kolene něco křuplo a od té doby pobolívá.Ozývá se i menisku.Nemohu dobíhat na tramvaj a ani si pořádně na koleno klenout - bolí.Tak se chci zeptat,zda mohlo dojít opětovně k utržení vazů?A zda by bylo vhodné zajít k ortopedovi.Musím jen podotknout,že při kontrole po ASK doktor nikterak nereagoval na oznámení o křupnutí z venkovní strany kolene.Děkuji za jaké koliv info a radu.

Dobrý den, vzhledem k obtížím,které uvádíte bych doporučovala magnetickou rezonanci problémového kolene.
    S pozdravem dr,Součková

MUDr. Marie Součková

• Dobrý den,
    potřebovala bych poradit. Co má člověk dělat, když má tak strašné bolesti kolene a kyčle v jedné noze, že nemůže chodit. Dobří ortopedi mě objednají až za 2 měsíce.
    Mohu jít na pohotovost?
    Jinak mám 42 let a situace je opravdu vážná.
    Děkuji předem za odpověď.
    Eva

Dobrý den, vzhledem k problémům,které uvádíte, bych vám doporučovala komplexní podiatrické vyšetření, které sice není hrazeno žádnou zdravotní pojišťovnou, ale lékař podiatr provede vyšetření celé pohybové soustavy, odkáže na souvislosti a doporučí opatření,která povedou k vymizení obtíží včetně poradenství v aktivitách, režimu a obouvání. S pozdravem
    dr.Součková

MUDr. Marie Součková