Marie Orlická, zubař Brno

MUDr. Marie Orlická

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Praktická zubní lékařka
Lomená 44, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

léčení jednoho zubu pres 2 měsíce čištění kanálků bez umrtvení a nakonec je zub stále živý a nedá se na něj kousat už asi paní doktorka není to co bývala

C
Ověřený profil

Návštěva zubaře byla pro mne vždy opravdovým utrpením již od dětství. Paní doktorka Orlická mi absolutně bezbolestně bez jakékoliv injekce vyvrtala a zaplombovala dvě stoličky během cca 10 minut, sestřička která jí asistovala mne s úsměvem uklidňovala, abych se nebála. Paní doktorka velmi milá, profesionální, je vidět, že má za sebou léta praxe. Více takových! Těm co se hrozí návštěvy zubaře mohu ROZHODNĚ DOPORUČIT! :)

Š
Ověřený profil

Vždy perfektní.Navštěvuji přes 25 roků.Nemám žádný problém.

Je mi téměř 80 let.K paní doktorce chodím víc než třicet let(omlouvám se za zveřejnění data) a pořád ještě koušu na vlastních(mám jich více než polovinu).To již samo o sobě o něčem vypovídá.Zvládá perfektně vše:trhá,plombuje,vyrábí můstky.Jezdím k ní z konečné na konečnou a vyplatí se mi to.Vždy má čas člověka vyslechnout a vysvětlit co s vámi udělá.Potom i to trhání je brnkačka.I její sestry byly vždy perfektní.U ní v ordinaci platí:Vždy s úsměvem.

Ověřený profil

Lékařka na svém místě. Milá, empatická. Stejně tak sestra. Jsou skvělý tým. Mají v péči celou naši rodinu a jsme moc spokojení. Dcerka se u ní na první kontrole v roce života nebála a ani nemusela. Tak příjemný přístup k dítěti jsem ani nečekala.

Já jsem spokojená. A také je paní dotorka je téměř vždy dobře naladěná, což určitě působí pozitivně i na pacienty.

Ověřený profil

Paní doktorka je velmi šikovná, milá není snad nic co by nezvládla. Nic od ní nebolí, zkrátka je to člověk na svém místě.

A

Pani doktorka snad vse umi,je mila usmevava ,sikovna mohu jen doporucit
.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti