Kozí 15, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Terapie Marie

Psychoterapeut, adiktolog, krizový intervent a pedagog. Jsem kandidátním členem České asociace pro psychoterapii a členem České asociace adiktologů. ...

• adiktolog
  • návykové nemoci
  • psychoterapie
Zobrazit více

Mám to štěstí, že jsem mohla zažít neuvěřitelně pozitivní zkušenost s psychoterapeutkou, která není jen odbornicí ve svém oboru, ale také skvělou posluchačkou a podporovatelkou. Její empatie a ochota naslouchat bez odsuzování mi umožnily otevřít se a sdílet své nejtěžší myšlenky a pocity. S její pomocí jsem získala hlubší porozumění svého vlastního nitra a naučila se lepšímu zvládání emocionálních výzev. Její přístup k terapii je komplexní a individuálně přizpůsobený mému osobnímu růstu a pohodě. S paní Hruškovou se cítím opravdu dobře je to terapeutka, která mi chce skutečně pomoci, a jsem jí za to velmi vděčná. Můžu ji s klidným srdcem doporučit každému, kdo hledá podporu a odbornou pomoc při zvládání životních obtíží.

Umístění: Terapie Marie Individuální psychoterapie (50 minut)

Výborný přístup, terapie mi hodně pomohly. Paní Hrušková je velmi empatická a ochotná, nepřijdete si jako u doktora a že něco musíte nuceně říkat. Prošel jsem řadou terapií a žádné se nerovnají té, kterou paní Marie nabízí. Pokud máte problémy v rodině, depresi, úzkost nebo procházíte špatným obdobím, můžu svoje doporučení odkazovat jedině sem. Nejste v tom sami!

Umístění: Terapie Marie individuální psychoterapie

Jsem velmi rad, ze jsem mohl u pani magistry Hruskove byt, hodne mi pomohla. Jsem cizinec a vse bylo dobre vysvetleno. Pomoc prisla rychle, diky moc