Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Terapie Marie
Kozí 15, Praha 1, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Kozí 15, Praha

1 200 Kč

Terapie Marie

Ostatní služby


Kozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie MarieKozí 15, Praha

1 500 Kč

Terapie Marie

Zkušenosti

O mně

Psychoterapeut, adiktolog, krizový intervent a pedagog. Jsem kandidátním členem České asociace pro psychoterapii a členem České asociace adiktologů. ...

Více


Specializace

  • adiktolog
  • návykové nemoci
  • psychoterapie
Zobrazit více

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Mám to štěstí, že jsem mohla zažít neuvěřitelně pozitivní zkušenost s psychoterapeutkou, která není jen odbornicí ve svém oboru, ale také skvělou posluchačkou a podporovatelkou. Její empatie a ochota naslouchat bez odsuzování mi umožnily otevřít se a sdílet své nejtěžší myšlenky a pocity. S její pomocí jsem získala hlubší porozumění svého vlastního nitra a naučila se lepšímu zvládání emocionálních výzev. Její přístup k terapii je komplexní a individuálně přizpůsobený mému osobnímu růstu a pohodě. S paní Hruškovou se cítím opravdu dobře je to terapeutka, která mi chce skutečně pomoci, a jsem jí za to velmi vděčná. Můžu ji s klidným srdcem doporučit každému, kdo hledá podporu a odbornou pomoc při zvládání životních obtíží.

R
Umístění: Terapie Marie Individuální psychoterapie (50 minut)

Výborný přístup, terapie mi hodně pomohly. Paní Hrušková je velmi empatická a ochotná, nepřijdete si jako u doktora a že něco musíte nuceně říkat. Prošel jsem řadou terapií a žádné se nerovnají té, kterou paní Marie nabízí. Pokud máte problémy v rodině, depresi, úzkost nebo procházíte špatným obdobím, můžu svoje doporučení odkazovat jedině sem. Nejste v tom sami!

Z
Umístění: Terapie Marie individuální psychoterapie

Jsem velmi rad, ze jsem mohl u pani magistry Hruskove byt, hodne mi pomohla. Jsem cizinec a vse bylo dobre vysvetleno. Pomoc prisla rychle, diky moc


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání