praktický zubní lékař, stomatochirurg
Halasovo náměstí 1, Brno

Umístění: praktický zubní lékař, stomatochirurg Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina včetně dětí a i moje maminka už mnoho let. Pan doktor je velmi příjemný, jeho práce je kvalitní a bezbolestná, což je naprosto úžasné!!!! Objednací lhůty jsou naprosto adekvátní a v případě akutní bolesti nabídne vždy řešení. Co se týká cen je pan doktor v cenových relacích jako jiní zubaři. Na pana doktora pějeme chválu kdykoli přijde řeč na zubaře a já jsem moc ráda, že jsme si ho našli a děkuji za jeho vynikající práci.

Umístění: praktický zubní lékař, stomatochirurg Jiný

Pan Dr je velice milý opravdu mě zachránil zub, který jsem po roce bolesti chtěla vytrhnout.Nechala jsem si opravit celou pusu.Vrtani bez bolesti .. úžasné..Ale pak přišla chvíle implantátů, který jsem nechtěla a bylo po ošetřování...

Je z části moje chyba, že jsem se ještě nezvládla tak docela překlopit do nového tisíciletí a svou mentalitou zůstávám trčet v minulosti, kdy byly jednoduché věci jako vrtání zubů nebo seškrabání zubního kamene ještě relativně jednoduché, tudíž na ně ani nebylo potřeba takové té ohromující nové technologie. Návštěva moderního pana doktora pro mě tak byla docela konsternující. Začněme od začátku: neboť moje bývalá paní doktorka odchází do důchodu, začínám se poohlížet po novém zubaři. Na doporučení rodinného příslušníka jsem se tedy rozhodla vyzkoušet tohoto pana doktora, v internetových recenzích vystupujícího jako bezmála legendární bytost. Po zavolání mi byl přidělen termín za dva měsíce. "Ale já mám kazy," informovala jsem sestru, trochu vyděšena z představy, jak malá zrůda z dětského filmu o dentální péči požírá dva měsíce můj chrup. "Ale my dřívější termín nemáme. Kdyby vás to moc bolelo, zkuste přijít někdy ráno," řekla sestra podle mě dost chladně, což bylo ale popravdě způsobeno spíš mými rozjitřenými pocity, ve skutečnosti to patrně pronesla zcela neutrálně. Byl to docela nonšalantní způsob, jak se mě zbavit, neboť kazy většinou začnou bolet až ve finální fázi konané zkázy. Když nadešel smluvený den, pochopitelně jsem se již nemohla dočkat na setkání s tímto básněmi s pěti hvězdami opěvovaným odborníkem. Těžko říct, komu připsat chybu za první mé zklamání toho dne, ovšem stojím si za tím, že můj postup nebyl tak docela nelogický. Neboť mi výše vzpomenutý rodinný příslušník sdělil adresu na poliklinice Lesná, spokojila jsem se s kontrolou pouze přes google.com, otevřený přes mobilní telefon, kde mi v rychlých údajích s mapkou, které jsem se rozhodla držet, vyskočila totožná adresa. Pana doktora jsem na poliklinice samozřejmě hledala marně. "Vždyť už jsme tak čtvrt roku jinde," jak pravila po zavolání sestra. Jistě, já hloupá, již je to taková doba, jak mi to mohlo uniknout? K zubaři se přeci chodí každé druhé pondělí, pomyslela jsem si. Vlastně jsem možná nebyla tak daleko od vize moderních lékařů, jak jsem si původně myslela. K panu doktorovi jsem tedy po přesunu na provazníkovu dorazila alespoň o dobrých deset minut později. Na vyzvání paní recepční jsem se jala čekat, než mě zavolají. Čas plynul, pacienti od pana doktora přicházeli a odcházeli. A to dokonce i pacienti, kteří přišli po mně. Už to bylo přes hodinu, když jsem sestru zastavila na chodbě s dotazem, kdy přijdu na řadu. "Přišla jste pozdě, tak musíte čekat." "Jenže já jsem vám to vysvětlovala. Jak dlouho to zhruba bude?" "Dokud nenaženeme čas," řekla sestra pevně. "A nenahnali jste náhodou čas třeba tím, že jste místo mě zjevně hned vzali dalšího pacienta?" "Měla jste aspoň zavolat, že příjdete pozdě," nedala se sestra. "Ale já jsem vám volala," nechtěla jsem se dát taky. "Vždyť já vím, mluvila jsem s vámi," obhájila sestra svou vědomostí pozici. "Prostě musíte čekat, dokud ho nenaženem dost," ukončila rozmluvu. Nedalo se nic dělat, porušila jsem jízdní řád ordinace a bylo třeba, abych si odpykala svůj trest. To mám za to, že věřím takovým hloupostem jako jsou rodinní příslušníci a google. Nakonec na mě však přece přišla řada a byla jsem tedy také osvícena moudrostí pana doktora. Našel mi tři kazy. Provedl mi rentgen. A poslal mě domů. Nemohla jsem uvěřit. Celá návšteva i s rentgenem a objednáním tří dalších termínů trvala pět minut. Na to bylo zjevně třeba nabrat hodně času. Domů jsem cestovala oněmělá úžasem. Doktor, který mi dá termín za dva měsíce, na návštevě mi nevyvrtá jediný kaz a objedná mě na tři termíny za další více než dva měsíce? Tedy, vlastně vyjima dentální hygieny, ta mi bude dostupná už za měsíc a půl. Cena vrtání přitom dohromady bude 3400, hygiena tisíc. Když se mi opět vrátila řeč, neváhala jsem a domluvila si termín u své dosavadní paní doktorky (za měsíc). Je to stará škola, kapitalismus ji nestačil poučit o významu termínu 'dentální hygiena' a tak zubní kámen seškrabává na každé prohlídce zcela zadarmo a zuby vrtá na počkání za pár stovek. Kdyby ji potkali recenzenti, kteří této instituci udělili pět hvězd, kleplo by je blahem.
Závěrem tedy musím říct, že hodnocení bohužel neuděluji panu doktorovi za odvedenou práci - je možné, že zuby vrtá jako bůh, to já už jaksi nezjistím - nýbrž za něco, čemu by se mohlo říct 'zákaznický servis'. Když už nějakou dobu víte, že máte zkažené zuby, a jdete proto za doktorem, nejste zkrátka zvědaví na to, že by vám prve rád za tisíc korun oškrabal zanesné místečka u dásní. Pokud je zde i ten nejzákladnější úkon dentální péče otázkou pěti měsíců, není zřejmě tohle doktor pro mě, ať se usmívá, jak chce. Jak by řekli ostatní recenzenti zde, já prostě nemám dostatečnou inteligenci na to, abych tohle pochopila.

Umístění: praktický zubní lékař, stomatochirurg

mám zkušenost velmi čerstvou, neboť jsem byla u Mudr. Odstrčila právě dnes.
Po velkých obavách jsem dnes odcházela s obrovskou úlevou a .Měla jsem za to, že "u zubaře to vždy bolí". Po velmi velmi vlídném začátku opadla první nervozita a nedůvěra. Následně proběhla Anestezie a pak jen moje čekání na bolest.....která se ale nedostavila.Nikdy jsem žádnou podobnou recenzi nepsala.Já DĚKUJI! A pro toho, kdo váhá, můžu s klidným svědomím upřímně doporučit. I mnou obávané tahání osmičkyproběhlo tak, že jsem o tom neměla ponětí. Ještě jednou velké díky a klobouk Celý výkon trval max 5 minut klobouk dolů! A ještě abych nezapomněla, i sestřička byla velmi příjemná!

Umístění: praktický zubní lékař, stomatochirurg

musím se připojit k recenzi pana doktora Odstrčila a celého profesionálního týmu. Dřív jsem chodila k lékařce, která i přes to, že byla velmi milá, tak péči o moje zuby velmi zanedbala. Po přijetí k panu doktorovi jsem zjistila, kolik škody paní doktorka napáchala. Pan doktor se postaral o to, aby jsem měla zuby znovu v pořádku. I přes svůj velký strach z doktorů a ze zubařů obzvlášť jsem k panu doktorovi získala velkou důvěru a i když se k lékaři zrovna dvakrát nehrnu, když jsem u něj, cítím se bezpečně a strach opadá. Vždy vše pečlivě vysvětlí, pokud je to nutné podá umrtvení, aby mě nic nebolelo.
Velmi mě zaráží některé negativní názory, kterých zde naštěstí není moc a po přečtení mi přijde zbytečné se nad nimi pozastavovat. Z vlastní praxe vím, že se člověk může kolikrát stavět třeba na hlavu, ale když potká člověka jehož hloupost nezná mezí, je těžké se zavděčit. Je vždy lepší hledat chybu v druhých než sami v sobě....I já sama jsem zažila zákroky u pana doktora po nichž jsem probděla noc, jak jsem nemohla bolestí spát, ale nikdy jsem neviděla chybu právě v ošetření od tohoto pana doktora. Naopak zavolala jsem sestřičce a ta mi vždy ochotně nabídla opakovanou návštěvu ještě ten den. Což mi připomíná, že je nutno nejen upozornit na perfektní práci pana doktora ale také jeho strašně hodné paní sestřičky. Sestřička je velmi milá a opravdová pravá ruka pana doktora. Je vždy velkou psychickou oporou nejen mě, ale i mým dětem. Proto jí patří velký DÍK. Věřím, že sestřičky musí mnohdy snést více nepříjemného než všichni páni doktoři. Bohužel jsem byla v čekárně pana doktora i svědkem, kdy se pacient choval neuvěřitelně arogantně a sprostě vůči sestřičce, z důvodu, který sestřička nemohla jakkoli ovlivnit. Její zcela profesionální přístup a nadhled nad pro mě "totálním blbem" mě ujistil o tom, že je to žena na svém místě! Děkuji tímto panu doktorovi za jeho vždy perfektně odvedenou práci a sestřičce za to, že je vždy tak příjemná a milá i když se jí v čekárně sem tam objeví nějaký inteligent, jehož hloupost nadnáší :-) zdraví vaše věrná pacientka Tereza Malárová s rodinou

Umístění: praktický zubní lékař, stomatochirurg

pana doktora jsem taky navštěvovala a na první pohled, vše v pořádku. Moudráky vytrhal jako málo kdo... Bohužel však zapomněl informovat o kvalitě materiálu výplně, kterou používá... Po pěti letech se blomby štípou a jsou nutné převrtávat.... A o kvalitě provedené práce by se dalo také diskutovat. Byla jsem velmi nespokojena ....

Pan doktor mi krásně opravil zuby = úsměv :-). Od doby co k němu chodím i se svoji rodinou tak jsme velmi spokojení. Rychlé, bezbolestné a dokonalé ošetření. Pan doktor je také velmi milý a umí to i s dětmi. Děkujeme za jeho odbornou péči. R.Mokrá

Mám od dětsví strach se zubařu, zuby v hrozném stavu až bolest mě donutila dojít po letech k panu doktorovi, vybrala jsem si jej podle recenzí a udělala jsem moc dobře. Veškérého strachu mě zbavil.Pan doktor je hodnej, pečlivej, žádná bolest, vše vysvěttlí a hlavně dělá svou práci na jedničku. Ani nemusím říkat, automaticky mi vždy dá injekci a nejvíce si vážím toho, že přes to že má hodně lidí a tím pádem dlouhé objednávací doby, tak když někdo nedojde kontaktují mě telefonicky jestli bych chtěla dojít dřív než mám objednaný termín, abych měla zuby co nejdříve v pořádku. TÍmhle děkuji jak jemu tak hodné sestřičce.

Moc a moc spokojen.Jen tak dál.

Pan zubař Odstrčil je odborník. Je usměvavý, ochotný a hodný člověk. Má velmi hodnou a milou sestřičku věrušku. Mému synovci Martinovi opravil celý chrup a moc mu děkuji. Paní zubařka Petrová je velmi hodná a milá. Oběma děkuji za všechno.