Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Sokolovská 304/810, Praha
CLINICUM a.s.

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Nejlepsi lekar, ktereho jsem kdy poznala. Ne jen po lekarske, ale lidske strance. Vice takovych lekaru, tak muzeme my pacienti byt spokojeni.

Nejlepší, kterého jsem poznal...ze 7 za poslední rok.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý. Důvod: Příliš stručné argumenty k udělení nižšího hodnocení.

Š

Výborný doktor , není co dodat , doporučuji

Kdybych měla vyjádřit jedním svěžím dechem, jaký pan doktor Krolupper je, tak bych řekla "Je prostě boží" :)

pan doktor je úžasný,byla jsem tam poprvé a díkybohu jsem v pořádku,ale jeho přístup,uklidnění mých obav apod se jen tak nevidí.Děkuji.

Je zkušený, pečlivý a ohleduplný. JT

Chodím k panu Mudr. Krolupperovi krátce ale jeho přístup k pacientovi je příkladný. Profesionální a zároveň lidský přístup,s pacientem si dokáže o problémech promluvit. I personál ordinace je dobrý a vše zatím funguje na jedničku.

Dle mehou soudu velmi kvalitni lekar s lidskym pristupem, ktery ma nadstandardne slusne chovani, coz se dnes ve statnim zarizeni vidi velmi zridkakdy. Sice, jak pise jiz nekdo v predchozim hodnoceni, musim potvrdit, ze je velmi casto ve spechu, nicmene si nemyslim, ze by to bylo na ukor kvality jeho pece - proste ma vysokou produktivitu. Ja si nekdy taky rad popovidam o svych problemech, to k tomu patri, nicmene na druhou stranu, kdyby si s kazdym povidal, tak se k nemu clovek uz vubec nedostane - potvrzuji, ze je u nej obvykle veflmi mnoho lidi.

díky pane doktore Balážová

Chodil jsem k panu doktoru Krolupperovi před dvěma lety. Má velice lidský přístup, co v urologii znamená velice hodně. S člověkem si dokáže o problémech promluvit, uklidnit ho a podpořit ho v době krize. Po odborné stránce je profesionál, má klidný profesionální přístup k pacientovi a rozsáhlé medicínské znalosti.
Já osobně jsem za dobu trvání své choroby poznal mnoho lékařů, z nich byl jednoznačně nejlepší. Mohu ho opravdu doporučit a pokud se mi moje zdravotní problémy obnoví, udělám vše, aby mne léčil.

P.S.
Je to doplnění mého předchozího kladného hodnocení.