Marcela Smékalová, zubař Brno

MUDr. Marcela Smékalová

Zubař Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

D
Ověřeny pacient

Paní doktorka má pravdu. Bez rtg se počínající kaz, zvlášť v mezizubním prostoru, nedá odhalit.Pokud ho díky rtg snímku odhalí včas, nemusí tolik vrtat a ošetření je méně invazivní, tedy pro nás pacienty méně nepříjemné i nákladné. Navíc také platí, že čistý zub se nikdy nezkazí a nikdy neonemocní parodontózou. Kdo chodí alespoň jedenkrát ročně k dentální hygienistce, tak to ví. Dělám to tak a funguje to na 100%. Je smutné, když nejvíc je slyšet ten, kdo o věci ví nejméně. Doporučuji přečíst pár odborných článků a studií.


R
Ověřeny pacient

Musím se paní doktorky zastat a reagovat na negativní názor. RTG se na tzv. skryté kazy, recidivující ( pod výplní ) nebo v mezizubních prostorech dělají naprosto běžně, jelikož nejsou vidět a standartně 1x ročně při prevenci.Postupující kazy, které lékaž nevidí pouhým okem, ale pouze na RTG, Vám mohou nadělat velkou paseku. Je vidět, že nevíte o čem mluvíte.


A

je velmi zodpovědná,trpělivá.Poctivá v práci.


Ověřeny pacient

Musím reagovat na předešlé hodnocení, protože již zmíněné rentgeny dělá při každé preventivní prohlídce s odpovědí, že jinak zubní kaz nepozná(co je to za nesmysl!!!). Já mám velmi dobré zuby (dle předešlého dětského stomatologa a nynější stomatoložky), ale paní doktorka mi při každé prohlídce vrtala a nechala jsem u ní vždy nejméně 500 Kč, to teda nevím kolik peněz u ní nechá člověk s nekvalitními zuby! Doporučuji odejít od této paní doktorky, budete koukat, že dostanete stejně kvalitní péči i bez rentgenů (samozřejmě pokud nejsou nutné) a i bez placení.


Ověřeny pacient

Kvalitní péče, dobře odvedená práce s dlouhou trvanlivostí. V této ordinace má člověk předpoklady, že mu zuby zůstanou co nejdéle.
Prvně jsem nevěřil na mezizubní kartáčky, ale opravdu to pomáhá.
Vyšší náklady díky nadstandarním materiálům, ale je to poznat.
Ordinace patří ke špičce, což je vidět i na vybavení, přístupu a s odstupem času i na zubech. Je velmi poznat, kdy lékař nechodí jen do zaměstnání, ale svou profesí žije.

Pouze možná by stálo za to trochu šetřit s rentgeny zubů.


J

Paní doktorka je naprosto nejlepší zubní lékař, nemá konkurenci!!!
Vždy perfektně odvede svou práci,spolupracuje s dalšími skvělými lidmi, jejichž společné dílo je již rok mou velkou chloubou.
Za celou rodinu, o kterou se vzorně stará, jí patří jen a jen dík.....


O

nemuzu si naprosto stezovat, nejlepsi zubar ktereho jsem kdy mel!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti