Marcela Sedláčková, zubař Brno

Zubař

Sochorova 3221/1, Brno
Praktická zubní lékařka

Umístění: Praktická zubní lékařka

Paní doktorka je nekompromisně nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl.
Svoji práci vždy odvede perfektně a jsem po každé návštěvě spokojen.
Velice se mi líbí, že paní doktorka popisuje co, jak a proč bude dělat.
Hned u druhé návštěvy paní doktorky jsem necítil ani nervozitu z "návštěvy zubaře." Právě naopak. Musím přiznat, že mě samotného překvapilo, že se naopak na návštěvu její ordinace těším.

Umístění: Praktická zubní lékařka odstranění kazů a kontroly

Nejlepší zubařka která existuje! Opravdu u ní je "strach" ze zubaře naprosto zbytečný a po první návštěvě již dále nemáte strach přijít znovu. A to i přes to že mi toho již opravila dost..

K paní doktorce chodím již od svého dospívání, tedy více než 20 let, a všechny zkušenosti mám jenom dobré. V poslední době jsem ji doporučila dvěma známým, kteří k ní přešli od jiných zubařů a nestačili se divit rozdílu v péči (samozřejmě v dobrém). Navíc má paní doktorka krátké objednací lhůty (oproti jiným zubařům).

Paní doktorka Sedláčková je velmi příjemná, naslouchavá a je velký odborník ve svém oboru. Rozsáhlý kaz se kterým jsem u paní doktorky byl, byl bezbolestně, pečlivě a úspěšně odstraněn. Určitě doporučuji všem.

Výborná paní zubařka!! Jsem u ní 15 let. Když mě přijímala, musela mi překopat veškeré plomby a nešvary, co jiný "odborník" na mě napáchal. Za plombu na 2 předních zubech jsem u ní zaplatila tehdy 800Kč. Rozhodně to byly velice dobře investované peníze. Plomba drží stále na svém místě a po těch 15letech není rozeznatelná, paní doktorka si opravdu vyhrála. Dokonce přežila i pád na přední zuby. U bývalého "odborníka" jsem chodila po půl roce s dírou mezi zubama, protože mi plomby neustále vypadávaly. Je velice milá, laskavá, pečlivá a opravdu odborník! Komu jsem ji doporučila, chválou nešetřili. Sestřička je také milá, když měli hodně plno, tak mi i zavolala, abych zbytečně nechodila a nečekala hodiny v čekárně. Chápu, že si v čekárně musím počkat, jednak má paní doktorka plno a jednak, pokud ji přijdou bolestivé případy, tak se holt objednané časy posunou. Lepšího stomatologa si nedovedu představit.

Paní doktorka je moc příjemná i sestřička. Nic nedělá zbytečně, je velice pečlivá. Čekárna je hromadná pro všechny tamní zubaře, tak bych podle toho nesoudila paní doktorku. K nám se paní recepční chodila dívat do kočárku a na synka se smála! Asi holt záleží, na koho člověk natrefí.

Paní doktorka je nejspíš odborník, avšak nedostala jsem možnost si to ověřit. Dlouhá čekací doba a nepřátelská atmosféra v čekárně, mě donutily k předčasnému odchodu po 45min čekání. Byla jsem objednaná s dítětem a v čekárně nás paní recepční neustále napomínala a to i při sebemenším posunutí židle či hlasitějším hovoru. Po tak dlouhé době už jsem opravdu nevěděla, jak synovi vysvětlit, že musí mlčky sedět. Pro děti tato ordinace opravdu není vhodná.

pečlivá, nikdy zásah nebolí, zachránila mně hodně zubů, nejlepší zubařka v mém životě (a už hodně pamatuji)

Po dlouhém hledání a zkoušení jednoznačně nejlepší zubařka v Brně - s jedinou vadou: už nepřijímá nové pacienty. Možná ale budete mít štěstí.

Příjemná, s ubezpečujícím chováním, vládne klidem a sebejistotou, které přenese i na pacienta. Zubařů jsem se dřív bála jak čerta a u ní pohoda, a svou práci umí; osmičku mi vytáhla za třicet sekund a obešlo se to bez šití; opravila mi všechny plomby po bývalých zubařích a co chodím na kontroly k ní, nemám už několik let ani jeden kaz.

Má k dispozici i zubní rentgen, což je výhoda, že nemusíte běhat po specializovaných pracovištích.

mohu vrele doporucit, byl jsem u pani Dr. na jare skoro denne,ale byla velmi mila a ochotna,i kdyz moje zuby reagovaly lehce jinak nez by chtela. Rovnez tak i sestricka velmi prijemna. Po dlouhe dobe se k zubari docela i tesim, i kdyz ji asi trapim, ze me to casto nevychazi jak bych chtel.