MUDr.

Urolog, Chirurg

Kontaktní informace

• TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna

• P

Výborný lékař.Operoval syna,na výbornou.Rádi se k němu vracíme i do ambulance.Je příjemný,vstřícný a hlavně nám vše laicky vysvětlil

• Urologové poblíž Praha

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• MUDr.Marcel Drlík, FEAPU je jedním z cca 20 specializovaných dětských urologů v ČR a jediným zástupcem ze střední a východní Evropy v Evropské společnosti dětské urologie (ESPU - educational comittee)
      K ambulantnímu vyšetření je možno se objednat na TH klinice s.r.o.:
      úterý 16:30 - 19:30
      čtvrtek 8:30 - 16:00
      Chirurgické zákroky provádí na Urologické klinice VFN a 1. LF UK, Ke Karlovu 6, Praha 2

Nemoci

• obtíže s močením u dětí
    • vrozené vady močových cest a zevního genitálu u dětí (fimóza, nesestouplá varlata, hypospádie, vesikoureterální reflux, hypospádie, hydronefróza aj.)

Services

pin-iconCreated with Sketch.

TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Ultrazvukové vyšetření šourku, močového měchýře a ledvin
    Urodynamické vyšetření funkce močových cest včetně emg
    Rehabilitace poruch močení u dětí metodou biofeedbacku
    Na urologické klinice vfn - dětská urologie v plném rozsahu včetně laparoskopické operativy

Dysfunkce varlat

Dobrý den, je mi 21 let a již delší dobu trpím únavou a suchostí celého těla. Na endokronologii mi zjistili vysoké hladiny FSH a LH, testosteron byl normální. Na urologii mi zjistili lehkou hypotrofii varlat a to, že trpím azoospermií. Genetické testy mi vyšli v normě. V roce a půl jsem prodělal operaci kvůli nesestouplým varlatům. Na endokronologii mi bylo řečeno, že mám kompenzovaný primární hypogonadismus, ale jinak, že neví čím to je způsobeno a že se to nedá lěčit. Chtěl bych se proto zeptat na Váš názor, zda se jedná opravdu o bezvýchodnou situaci.
    Marcel Drlík Urolog, Chirurg Praha
    Dobrý den, poruchy plodnosti jsou bohužel možným důsledkem oboustranné poruchy sestupu varlat. Pokud by jste vážně uvažoval o rodině, pak nejprve konzultujte dospělého androloga (např. dr. Zámečník na urologické klinice VFN). S pozdravem, Drlík

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

• A

Milý,vstřícný,vše ochotně vysvětlí. Operoval našeho 14 m. syna. Jen objednací doba na TH Kliniku dost dlouhá.

• Výborný lékař...operoval mého syna a ještě jednou operovat bude. Je velmi milý a empatický, nemluví v medicínských frázích, ale přímo, srozumitelně, jasně, bez kudrlinek......chová se pěkně jak k dospělým, tak k dětem. Bez obav mu opět svěřím péči o mého syna.