MUDr.

Urolog, Chirurg

Kontaktní informace

• TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna

• P

Výborný lékař.Operoval syna,na výbornou.Rádi se k němu vracíme i do ambulance.Je příjemný,vstřícný a hlavně nám vše laicky vysvětlil

• Zkušenosti a dovednosti

• MUDr.Marcel Drlík, FEAPU je jedním z cca 20 specializovaných dětských urologů v ČR a jediným zástupcem ze střední a východní Evropy v Evropské společnosti dětské urologie (ESPU - educational comittee)
      K ambulantnímu vyšetření je možno se objednat na TH klinice s.r.o.:
      úterý 16:30 - 19:30
      čtvrtek 8:30 - 16:00
      Chirurgické zákroky provádí na Urologické klinice VFN a 1. LF UK, Ke Karlovu 6, Praha 2

Nemoci

• obtíže s močením u dětí
    • vrozené vady močových cest a zevního genitálu u dětí (fimóza, nesestouplá varlata, hypospádie, vesikoureterální reflux, hypospádie, hydronefróza aj.)

Services

TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Ultrazvukové vyšetření šourku, močového měchýře a ledvin
    Urodynamické vyšetření funkce močových cest včetně emg
    Rehabilitace poruch močení u dětí metodou biofeedbacku
    Na urologické klinice vfn - dětská urologie v plném rozsahu včetně laparoskopické operativy

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Marcel Drlík Urolog, Chirurg Praha
    Dobrý den,
    poruchy plodnosti jsou bohužel možným důsledkem oboustranné poruchy sestupu varlat. Pokud by jste vážně uvažoval o rodině, pak nejprve konzultujte dospělého androloga (např. dr. Zámečník… Více

Hodnocení pacientů

• P

• A

Milý,vstřícný,vše ochotně vysvětlí. Operoval našeho 14 m. syna. Jen objednací doba na TH Kliniku dost dlouhá.

• C

Výborný lékař...operoval mého syna a ještě jednou operovat bude. Je velmi milý a empatický, nemluví v medicínských frázích, ale přímo, srozumitelně, jasně, bez kudrlinek......chová se pěkně jak k dospělým, tak k dětem. Bez obav mu opět svěřím péči o mého syna.