TH klinika, s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 2 Více

Na Urologické klinice VFN - dětská urologie v plném rozsahu včetně laparoskopické operativy

Rehabilitace poruch močení u dětí metodou biofeedbacku

Ultrazvukové vyšetření šourku, močového měchýře a ledvin +1 Více

Urodynamické vyšetření funkce močových cest včetně EMG

Zobrazit ostatní urologů v okolí

MUDr.Marcel Drlík, FEAPU je jedním z cca 20 specializovaných dětských urologů v ČR a jediným zástupcem ze střední a východní Evropy v Evropské společn...

• obtíže s močením u dětí
  • vrozené vady močových cest a zevního genitálu u dětí (fimóza, nesestouplá varlata, hypospádie, vesikoureterální reflux, hypospádie, hydronefróza aj.)

Rehabilitace poruch močení u dětí metodou biofeedbacku

TH klinika, s.r.o.

Ultrazvukové vyšetření šourku, močového měchýře a ledvin

Urodynamické vyšetření funkce močových cest včetně EMG

TH klinika, s.r.o.

Umístění: TH klinika, s.r.o. urologicke problemy syna

Pana doktora sme vyhledali na zaklade doporuceni a nasho vlastniho "lustrovani" po internetu. Synovi byli 4 mesice, kdy jsme v TH klinice byli poprve a to po spatne skusenosti z Motola. Pan doktor je velice profesionalny a zaroven lidsky. Mne jako mamu uklidnil a ziskal si moji duveru svoji expertizou - navrhnul nam reseni, ktore vyhovuje. K synovi se take choval pri vysetreni moc hezky. Nekolikrat jsme ho kontaktovali i mimo navstevu s otazkami a vzdy si nasel cas na odpoved. Za mne urcite doktor, za kterym by v pripade jakehokoli urologickeho problemu sla.

Umístění: TH klinika, s.r.o. Zánět močového měchýře.

Nedoporučuji. K panu doktorovi jsem měla doporučení z Motola, kvůli velmi častým zánětům močového měchýře. Nejen, že jsem čekala 3 a půl hodiny v čekárně, kde bylo jedno dítě, ale poté, co jsem se konečně dostala na řadu, pan doktor vůbec nekomunikoval, dělal jako bych ho otravovala, vůbec nebyl schopný mi říct, proč se mi to děje a co bych s tím měla dělat. To i internet vám lépe poradí. Rozhodně nedoporučuji maminkám s malými dětmi, jestli se takhle chová i k nim, tak je to velmi smutné.

Umístění: jiné místo Laparoskopická operace močových cest

Syn byl na Dětské urologii VFN operován pro vrozený defekt odvodu moči z ledvin - tzv. pyeloplastika. Vynikající lékař MUDr. Drlík vše vysvětlil a následně provedl 5ti hodinovou operaci. I ostatní lékaři a sestry byli vynikající a lidští. Jsme velice vděčni!

Víc takových lékařů!!! Bála jsem se nechat ani ne ročního syna operovat, ale operace obou varlatek dopadla dobře, jizvičky se krásně hojí, žádné potíže, profesionální, ale lidský přístup pana doktora Marcela Drlika i zdravotnického personálu v nemocnici na Karlově.Moc děkujeme Alena Stuchlá

Výborný lékař.Operoval syna,na výbornou.Rádi se k němu vracíme i do ambulance.Je příjemný,vstřícný a hlavně nám vše laicky vysvětlil

Milý,vstřícný,vše ochotně vysvětlí. Operoval našeho 14 m. syna. Jen objednací doba na TH Kliniku dost dlouhá.

C

Výborný lékař...operoval mého syna a ještě jednou operovat bude. Je velmi milý a empatický, nemluví v medicínských frázích, ale přímo, srozumitelně, jasně, bez kudrlinek......chová se pěkně jak k dospělým, tak k dětem. Bez obav mu opět svěřím péči o mého syna.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 21 let a již delší dobu trpím únavou a suchostí celého těla. Na endokronologii mi zjistili vysoké hladiny FSH a LH, testosteron byl normální. Na urologii mi zjistili lehkou hypotrofii varlat a to, že trpím azoospermií. Genetické testy mi vyšli v normě. V roce a půl jsem prodělal operaci kvůli nesestouplým varlatům. Na endokronologii mi bylo řečeno, že mám kompenzovaný primární hypogonadismus, ale jinak, že neví čím to je způsobeno a že se to nedá lěčit. Chtěl bych se proto zeptat na Váš názor, zda se jedná opravdu o bezvýchodnou situaci.

Dobrý den,
    poruchy plodnosti jsou bohužel možným důsledkem oboustranné poruchy sestupu varlat. Pokud by jste vážně uvažoval o rodině, pak nejprve konzultujte dospělého androloga (např. dr. Zámečník na urologické klinice VFN). S pozdravem, Drlík

MUDr. Marcel Drlík

• obtíže s močením u dětí