MUDr.

Marcel Drlík verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

Kontaktní informace

• TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místoSlužby: Laparoskopická operace močových cest

Syn byl na Dětské urologii VFN operován pro vrozený defekt odvodu moči z ledvin - tzv. pyeloplastika. Vynikající lékař MUDr. Drlík vše vysvětlil a následně provedl 5ti hodinovou operaci. I ostatní lékaři a sestry byli vynikající a lidští. Jsme velice vděčni!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Karlovo nám. 32, Praha

Tomáš Novotný
    Tomáš Novotný
    Želetavská 5/1447, Praha
    Pan doktor je vskutku specialita na vysoké úrovni. K pacientovi při řešení zdravotních problému přistupuje svědomitě… Více

Martin Lukeš
    Martin Lukeš
    Želetavská 5/1447, Praha
    Pan doktor Lukeš je specialista na velice vysoké úrovni. Přístup k pacientovi a jeho problémům má pan doktor velice… Více

Jiří Klečka
    Jiří Klečka
    Slovanská 27, Plzeň
    Moje první návštěva s panem doktorem i jeho personálem , příjemné vystupování , vyšetření proběhlo přesně podle… Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr.Marcel Drlík, FEAPU je jedním z cca 20 specializovaných dětských urologů v ČR a jediným zástupcem ze střední a východní Evropy v Evropské společnosti dětské urologie (ESPU - educational comittee)
      K ambulantnímu vyšetření je možno se objednat na TH klinice s.r.o.:
      úterý 16:30 - 19:30
      čtvrtek 8:30 - 16:00
      Chirurgické zákroky provádí na Urologické klinice VFN a 1. LF UK, Ke Karlovu 6, Praha 2

Nemoci

• obtíže s močením u dětí
    • vrozené vady močových cest a zevního genitálu u dětí (fimóza, nesestouplá varlata, hypospádie, vesikoureterální reflux, hypospádie, hydronefróza aj.)

Služby

TH klinika, s.r.o.

Karlovo nám 319/3, 128 00 Praha, hl. město Praha

Ultrazvukové vyšetření šourku, močového měchýře a ledvin
    Urodynamické vyšetření funkce močových cest včetně emg
    Rehabilitace poruch močení u dětí metodou biofeedbacku
    Na urologické klinice vfn - dětská urologie v plném rozsahu včetně laparoskopické operativy

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Marcel Drlík
    Marcel Drlík
    Urolog, Chirurg
    Praha
    Dobrý den,
    poruchy plodnosti jsou bohužel možným důsledkem oboustranné poruchy sestupu varlat. Pokud by jste vážně uvažoval o rodině, pak nejprve konzultujte dospělého androloga (např. dr. Zámečník… Více

Hodnocení pacientů

Umístění: jiné místoSlužby: Laparoskopická operace močových cest

• A

Víc takových lékařů!!! Bála jsem se nechat ani ne ročního syna operovat, ale operace obou varlatek dopadla dobře, jizvičky se krásně hojí, žádné potíže, profesionální, ale lidský přístup pana doktora Marcela Drlika i zdravotnického personálu v nemocnici na Karlově.Moc děkujeme Alena Stuchlá

• P

Výborný lékař.Operoval syna,na výbornou.Rádi se k němu vracíme i do ambulance.Je příjemný,vstřícný a hlavně nám vše laicky vysvětlil

• A

Milý,vstřícný,vše ochotně vysvětlí. Operoval našeho 14 m. syna. Jen objednací doba na TH Kliniku dost dlouhá.

• C

Výborný lékař...operoval mého syna a ještě jednou operovat bude. Je velmi milý a empatický, nemluví v medicínských frázích, ale přímo, srozumitelně, jasně, bez kudrlinek......chová se pěkně jak k dospělým, tak k dětem. Bez obav mu opět svěřím péči o mého syna.