Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Un souffle au coeur .

Le docteur Sklenar est acceuillant, à l'écoute du patient, un professionnel attentif et efficace. Je me fais suivre par lui depuis 20 ans. J'habite à Berroun et cela ne m'a pas dissuadé à trouver une consultation plus proche de chez moi! Merci docteur.

Mně pan doktor pomohl, aniž došlo na "skutečnou léčbu". Stačilo vše probrat, trochu mi otevřít oči, že holt každý stárne a že od sebe nemůžu čekat výkony jako ve dvaceti. Doporučení přestat se stresovat nesmysly pomohlo víc a lépe než tuny prášků. S tímto přístupem jsem určitě spokojenější než s "tupým" přikyvováním, léčením neexistujících chorob a předepisováním prášků, abychom se mohli předhánět, kdo jich pojídá více...

Pan doktor je erudovaný odborník, má komplexní přístup k pacientovi a nic nezanedbá. Ke mně osobně byl příjemný, na jednání si nemohu stěžovat. Má trochu zvláštní projev, který se možná někomu může zdát jako arogantní, ale myslím si, že to je hlavně tím, že je ve stresu a snaží se jednat co nejrychleji, aby stihl včas všechny pacienty. Nemá sestru, takže musí vše zvládnout sám. Třičtvrtě roku dopředu má plno, což by asi neměl, kdyby nebyl dobrý a i přes takovou vytíženost, když člověk potřebuje, tak ho někam vecpe (třeba i hned druhý den) a snaží se vyjít vstříct.

Stress z každičké návštěvy,jednání s pacienty dle nálady,nehezké.
Neovládá své emoce,arogantní.Pan doktor by se měl nad sebou zamyslet!
Jak potom důvěřovat takovému lékaři,když péče o pacienty je nulová!?

Pana doktora znám ještě z interní kliniky na Vinohradech. Chodil jsem k němu do ambulance a musím říct, že se jedná o velmi schopného a erudovaného odborníka. Má komplexní přístup k pacientovi a mě osobně velmi pomohl.

Arogantní, nevychovaný hulvát, který to nikam nedotáhl a má z toho trauma. Pravděpodobně si ho léčí na svých pacientech, které zesměšňuje a povyšuje se. Mého bratra, který za ním přišel v doprovodu své ženy týden po propuštění z nemocnice po prodělaných dvou mrtvicích sjel na chodbě jen proto, že přišli o hodinu a půl dřív než byl objednán. Podotýkám, že se bratr špatně pohybuje takže neodhadli, jak jim cesta na polikliniku bude dlouho trvat. I lidi v čekárně nevěřícně kroutili hlavou, z nepochopitelného chování člověka, který vystudoval za naše peníze a měl by si každeho pacienata vážit a pomáhat.Našli jsme braškovi nového internistu-odborníka, kde se nemusí stresovat z každé návštěvy.