Lubomír Hašlík, gynekolog Praha

MUDr.
Lubomír Hašlík verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Truly amazing doctor, I would give more stars if I could - he took care of my pregnancy from the very beginning including the delivery and it was worth all the money. Thanks to him I have absolutely no trauma connected with child birth and I healed really fast. He speaks really good English, has a very friendly attitude towards a patient, answers all questions thoroughly (even the slightly silly ones from a first-time expecting mom), has a very calming energy. Very competent, capable and with a modern approach. Now however I compare all the other doctors to him and so no one stands a chance to keep up with the high standard ;)

Podolské nábřeží 157, Praha
Ústav pro péči o matku a dítě (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Gyn-H s.r.o. (mapa)

Gynekologické vyšetření

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví...

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Tehotenstvi + Porod

Chtela bych touto cestou jeste jednou podekovat MUDR Haslikovi za jeho profesionalni peci a lidsky pristup v prubehu meho tehotenstvi a porodu. Pana Haslika jsem zacala navstevovat na zacatku meho tehotenstvi a staral se o mne cele tehotenstvi vcetne porodu. Puvodne planovany porod C-sekce na 30.10. byl ukoncen o 2 tydny drive akutni sekci po prasknuti plodove vody. Vzhledem k tomu, ze jsem prvorodicka, z celeho porodu jsem byla velmi nervozni a nevedela, co cekat a zejmena v situaci, kdy mi o pulnoci 2 tydny pred terminem praskla voda. MUDR Haslik vysvetlil po tel i v takto pokrocilou dobu, co delat. Na prijmu mne informovali, ze porod bude naplanovan nasledujici den - miminko se vsak rozhodlo jinak - do 3 hodin po silnych kontrakcich bylo nutne zahajit akutni sekci - ac ve 4 hodiny rano, MUDR Haslik do pul hodiny dorazil a vedl operaci cis. Rezu. Diky nemu, mame uzasnou dceru, a i celkovy porod probehl rychle a bez komplikaci. V pripade druheho tehotenstvi se opet rozhodnu pro p. Haslika. Jako maloktery doktor ma velmi lidsky pristup, odpovi na vsechny otazky, je ochotny Vas prohlednout v pripade obtizi a vse zkonzultovat. Rady vychazeji ze zkusenosti nikoli dle pouzivanych statistik a tabulek. Diky nemu cele tehotenstvi bylo jednodussi. Jeste jednou moc dekuji a pana Haslika doporucuji vsem, kdo chteji mit skvelou peci. Lepsiho gynekologa jsem zatim nepotkala! Iva Bartosova

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 21.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství, porod

U pana doktora jsem rodila v červenci 2018 a bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe a svojí rodinu mohla udělat. Lepší porod a péči během celého těhotenství jsem si ani nemohla přát! Díky němu už se těším na dalšího potomka a na další porod. Pan doktor nám vždy vše vysvětlil a měl velmi lidský a empatický přístup! Docházela jsem k němu na pravidelné kontroly během celého těhotenství, vždy mi na vše odpověděl a vše mi vysvětlil a také mám na památku krásné fotografie našeho prcka. Byl pro nás vždy k dispozici a pomohl mi i při akutních zdravotních problémech. Díky němu jsem byla ušetřena zbytečných antibiotik a léků během těhotenství. Celý porod jsem měla přirozený a přesně tak, jak jsem si ho přála. Kdyby nebyl u příjmu v den mého porodu, nejspíše bych odjela domů a plodová voda by mi praskla cestou domů v tramvaji. Díky jeho rychlé reakci a testu, který mi provedl se však chystající se porod odhalil a během pár hodin jsem tak porodila zdravého syna. Porodu jsem se velmi bála a měla z něho velký stres, ale díky profesionalitě pana doktora se na ten další už těším, protože to byl pozitivní zážitek pro mě i pro manžela. Po celou dobu na porodním sále k nám docházel a o průběhu porodu nás informoval a před každým krokem se optal, zda se vším souhlasím. Troufám si říci, že díky jeho postupu mi zkrátil porod alespoň o hodinu trápení. Přála bych si, aby takových doktorů, jako je pan doktor Hašlík bylo více! Odborník, kterého práce baví a kterého pacienti opravdu zajímají a vždy s nimi vše probere a je pro ně k dispozici i ve svém volnu, za což ho velmi obdivuji. Přivedl nám na svět náš malý zázrak a určitě mu svěříme do rukou i našeho dalšího potomka. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat za vše, co pro mě, manžela a našeho chlapečka udělal. Pana doktora bych doporučila všem ženám, které potřebují mít pocit, že mohou při tak složité situaci, jakou je porod, svému lékaři 100% důvěřovat. Taky má smysl pro humor, takže se při porodu můžete jako bonus i zasmát 

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pro individuální péči v těhotenství u pana doktora Hašlíka včetně jeho asistence u porodu jsme se rozhodli na základě doporučení. Hned na první schůzce jsem věděla, že jsme se rozhodli správně. Pan doktor byl velmi příjemný, empatický a trpělivě odpovídal na veškeré dotazy. Za celou dobu péče nebyl problém se domluvit na termínech schůzek a automaticky nám na emailu přistály fotky a videa z provedených ultrazvuků. Pan doktor je velký profesionál a dle mého názoru ho práce baví a pacientky pro něj nejsou pouhým případem. I přesto, že už jsem měla jeden porod za sebou (a možná právě proto), měla jsem z dalšího porodu obavy, ale pan doktor mě svým jednáním, osobním přístupem, trpělivostí a empatií uklidňoval. Porod neproběhl bez komplikací, nicméně pan doktor nasadil poker face, nenechal na sobě nic znát a předešel tím navýšení už tak dost velké hladiny stresu, za což jsem mu vděčná. Shrnuto podtrženo, dle mého názoru je to člověk na svém místě a pokud bychom ještě v budoucnu byli v očekávání, určitě bychom se zase na pana doktora s důvěrou obrátili. Mohu všem jen doporučit.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Pan doktor Hašlík nás s manželem uchvátil obrovskou empatií a přímo hmatatelným vnitřním klidem. Jsme citliví lidé a těžko jsme si dokázali představit porod našeho prvního syna s lékařem, kterého poznáme až na sále. Pana doktora Hašlíka jsme zvolili na základě výborných referencí a byla to nejlepší investice v našem životě :-) Celé těhotenství nám pan doktor odpovídal na veškeré otázky (kterých bylo požehnaně, protože jsem jako prvorodička o porodech mnoho nevěděla a porodní kurzy nebyly nic pro nás) a byl neustále k dispozici na telefonu. Snažil se nám vždy vyjít maximálně vstříc i co se týče termínů schůzek. Díky tomu mohl být manžel u ultrazvuků přítomen, čehož si moc ceníme. Mimo jiné máme nádherné obrázky našeho syna ještě z bříška :-) Po celou dobu jsme oceňovali jeho nadmíru přátelský přístup, trpělivost a milé jednání. Díky tomu jsem se na porod doslova těšila. Dnes je to 16 dní, co se náš syn narodil, a musím říct, že porod předčil mé očekávání v tom nejpozitivnějším slova smyslu!!! :-) Pan doktor Hašlík byl tak moc pozitivní, milý a empatický, že jsme po celou dobu porodu byli s manželem v absolutním klidu. Vždy jsem si porod představovala jako velký stres, bolest, adrenalin apod., ale v realitě byl opak pravdou. Díky panu doktorovi jsem syna porodila bez jakéhokoliv poranění v příjemné atmosféře bez stresu či negativních emocí. Celý porod byl pro mě i manžela krásným zážitkem, nikdy na to nezapomeneme... Jsme panu doktorovi maximálně vděční a pokud se nám podaří ještě druhé miminko, nebudeme váhat ani vteřinu. Pokud hledáte lékaře, který se bude skutečně zajímat o to, jak se cítíte, a který Vám dokáže být oporou v těžké chvíli, je pan doktor Hašlík tou nejlepší volbou.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Pan doktor Hašlík je jednička ve svém oboru. Nikdy, nikde jsem nezažila tak vstřícný a ochotný přístup. Díky panu doktorovi, jsem měla vždy vše pod kontrolou a mohla se na něj ve dne v noci obrátit.
Mimo jiné! dělá krasné fotky z ultrazvuku :)
Milý, hodný a sypatický člověk.

Děkuji Vám za vše.

Jana Kužílková

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Dnes je to presne týždeň, čo prišla na svet naša malá princezná a aj takto dodatočne by som chcela poďakovať pánovi doktorovi Hašlíkovi za to, že sme to tak luxusne zvládli. Nielen, že je veľký profesionál, ale popri všetkých radách a odbornej pomoci nezabúda byť človekom. Svojím prístupom si počas celého tehotenstva plnohodnotne získal moju dôveru, čo bolo pre mňa ako prvorodičku nesmierne dôležité. V prípade problémov či komplikácií vždy dokonale vysvetlil, čo sa v danej situácii deje, aké sú možné riešenia tak, aby sme obaja, ja ako pacientka, tak aj dieťa boli v poriadku. Aj pri samotnom pôrode svojím prístupom dodal potrebné sily, presne inštruoval, čo je potrebné robiť a aj vďaka nemu sme to zvládli k vzájomnej spokojnosti mňa aj malej. Aj napriek tomu, že pôrod ako taký ďaleko predčil moje očakávania o úrovni bolesti, na čo Vás ale nikto nepripraví, dovolím si tvrdiť, že s Mudr. Hašlíkom, sa dá zvládnuť čokoľvek. Takže jednoznačne odporúčam.

Umístění: Gyn-H s.r.o.

Pana doktora Hašlíka mohu s klidným srdcem doporučit, lepšího doktora jsem nezažila. Během celého těhotenství byl nad míru ochotný. Je vidět, že práci rozumí a baví ho.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Uzasny doktor s prijemnym a ludskym pristupom. Ako prvorodicke vsetky otazky trpezlivo vysvetlil, z poradny som vzdy odchadzala s dobrym pocitom ze som v dobrych rukach aj ked som prenasala 10 dni. Pristup pana doktora u porodu posobil ukludnujuco, panovala prijemna atmosfera, vsetky kroky vysvetloval.. V pripade dalsieho tehotenstva a porodu sa urcite znova obratim na pana doktora. Mozem len odporucit!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Tehotenstvi + Porod

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 21.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství, porod

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Mimo jiné! dělá krasné fotky z ultrazvuku :)
Milý, hodný a sypatický člověk.

Děkuji Vám za vše.

Jana Kužílková