Ústav pro péči o matku a dítě

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Vedení těhotenství

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví...

Ž
Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Péči pana doktora Hašlíka mi doporučila kamarádka, která si ho nemohla vynachválit a já se k ní po mé zkušenosti také připojuji. Pan doktor je nejen velmi profesionální, ale hlavně lidský, milý, chápavý a také vtipný:-). Před porodem pro mě bylo klíčové vše prožít tak, abychom já i moje miminko byli v klidu a bezpečí a to se díky panu doktorovi také stalo. Byť mě porod dost bolel, prožili jsme ho s manželem a naším synem v klidné atmosféře bez jakýchkoliv problémů nebo traumat. Díky němu a porodním asistentkám budeme mít na porod našeho prvního dítěte krásnou vzpomínku po celý život.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Porod

K panu doktorovi jsem chodila na prohlídky během těhotenství a později vedl i můj porod. Jeho přístup byl vždy velmi profesionální a pozitivní a svými názory mi usnadnil důležitá rozhodnutí v mém porodním plánu. Jako prvorodička jsem také ocenila jeho klidný postoj během samotného porodu. Určitě bych ho každému doporučila.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

V starostlivosti doktora Hašlíka som bola takmer od úplného začiatku druhého tehotenstva a len vďaka tomu som si moje druhé tehotenstvo užila a ušetrila sa zbytočného stresu. Pán doktor si pri každej mojej otázke či pochybnosti našiel dostatok času a vždy všetko ochotne a zrozumiteľne vysvetlil. Dr. Hašlík je veľký profesionál a zároveň veľmi empatický a trpezlivý človek, ktorého nerozhodil ani náš nočný vystresovaný telefonát pri nečakanom odtoku plodovej vody.
Pánovi doktorovi patrí náš veľký obdiv a vďaka, lepšiu starostlivosť si neviem predstaviť. Ďakujeme!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

June 18 our long-awaited son will be 3 month old and I finally had time to leave a review here. I've had two pregnancies in the past that stopped at 8 weeks. So my third pregnancy I met very nervously...
In the early weeks I came to doctor Hašlik for first ultrasound, he was so calm and confident and had really positive energy, so I understood I need him to care my pregnancy with full device which means constant support and future delivery.. Dr Hašlik provider all required screening, was constantly in touch and answered my endless questions. At the end based on health story the c-cection was planned and performed in the really perfect manner. My baby is healthy and my condition was good, the scar is perfect. I will be glad If Dr Hašlik will lead my pregnancy in future..
Thank you for our son.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Porodu jsem se celý život hrozně bála a proto jsem na základě recenzí na portálu Známý Lékař oslovila pana doktora Hašlíka, jestli bychom mohli využít jeho služeb jako porodníka. Porod byl velmi rychlý a proběhl mnohem lépe, než jak se odehrál v mých představách. Za to vděčím především panu doktorovi, který zařídil vše co slíbil a pomohl mi tak od bolesti, které jsem se tolik bála. Díky němu nemám z porodu trauma, jako mnoho mých známých a naše dcerka se tak v budoucnu může těšit na sourozence. Vřele ho doporučuji všem nastávajícím maminkám, které zvažují mít předem domluveného lékáře k porodu.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Pro naše druhé těhotenství jsme hledali porodníka, který by byl dostatečně empatický a současně profesionální. Od svého gynekologa jsme dostali doporučení na pana doktora Hašlíka. Již po první návštěvě nám bylo jasné, že je to naše jediná a správná volba. Využili jsme nadstandardního balíčku péče v těhotenství a všem jej mohu jen doporučit - pan doktor Hašlík byl vždy milý, citlivý, měla jsem pocit, že mě skutečně poslouchá a vždy se v rámci možností snažil vyjít vstříc. To vše šlo ruku v ruce s absolutně profesionálním přístupem a vyšetřeními. Po celou dobu těhotenství, během porodu i po porodu jsem věděla, co se děje. Obrovským plusem bylo to, že pan doktor Hašlík byl nejen mým porodníkem, ale všechna vyšetření vždy prováděl osobně. Porod proběhl nakonec plánovaným císařským řezem, i když do poslední chvíle jsme doufali (a pan Hašlík pro to udělal maximum) v porod přirozený. Jsem nyní necelý týden po porodu a jako bonus vnímám naprosto krásnou jizvu. Kdybych měla být ještě někdy těhotná, byla by to opět jediná volba, nedokážu si představit lepšího porodníka. Děkujeme!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Vybrali jsme si pana doktora Hašlíka k porodu a péči v poradně pro těhulky a nemohli jsme vybrat lépe.
Tak pozitivní přístup s perfektní péči, vše vysvětlí, poradí a perfektně připraví na vše, co porod obnáší.
Porod pro mě probíhal nečekaně rychle a pan doktor se mnou, i přestože jsem úplně zpanikařila a podlehla strachu a emocim při rozeběhlém porodu, byl neustálě přijemný, uklidňujíci.
Pro mě navíc nedocenitelny lidský a chápavý a jsme mu neskutečně vděční za našeho malého drobečka. Pro další porod bych opět vybrala jan pana doktora Hašlíka.

V péči pana doktora Hašlíka jsem již třetím rokem a neměnila bych za žádnou cenu. Má jedinečnou kombinaci lidských vlastností a profesionálních dovedností, které se u lékaře obtížně hledají. V ordinaci se cítím vždy příjemně a vše mi perfektně vysvětlí. Provedl mě celým prvním těhotenstvím v rámci individuální péče a vedl mi i porod. I přes komplikace a akutní císařský řez měl vše pod kontrolou. Pro mě to byla náročná situace, ve které mě ale pan doktor dokázal uklidnit a měla jsem v něm oporu. Rozhodně mohu doporučit pana doktora jak pro běžnou gynekologickou péči, tak pro jedinečnou péči jaké se Vám od něj dostane v těhotenství. Už se těším na další těhotenství a porod vedený panem doktorem Hašlíkem.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Truly amazing doctor, I would give more stars if I could - he took care of my pregnancy from the very beginning including the delivery and it was worth all the money. Thanks to him I have absolutely no trauma connected with child birth and I healed really fast. He speaks really good English, has a very friendly attitude towards a patient, answers all questions thoroughly (even the slightly silly ones from a first-time expecting mom), has a very calming energy. Very competent, capable and with a modern approach. Now however I compare all the other doctors to him and so no one stands a chance to keep up with the high standard ;)

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Tehotenstvi + Porod

Chtela bych touto cestou jeste jednou podekovat MUDR Haslikovi za jeho profesionalni peci a lidsky pristup v prubehu meho tehotenstvi a porodu. Pana Haslika jsem zacala navstevovat na zacatku meho tehotenstvi a staral se o mne cele tehotenstvi vcetne porodu. Puvodne planovany porod C-sekce na 30.10. byl ukoncen o 2 tydny drive akutni sekci po prasknuti plodove vody. Vzhledem k tomu, ze jsem prvorodicka, z celeho porodu jsem byla velmi nervozni a nevedela, co cekat a zejmena v situaci, kdy mi o pulnoci 2 tydny pred terminem praskla voda. MUDR Haslik vysvetlil po tel i v takto pokrocilou dobu, co delat. Na prijmu mne informovali, ze porod bude naplanovan nasledujici den - miminko se vsak rozhodlo jinak - do 3 hodin po silnych kontrakcich bylo nutne zahajit akutni sekci - ac ve 4 hodiny rano, MUDR Haslik do pul hodiny dorazil a vedl operaci cis. Rezu. Diky nemu, mame uzasnou dceru, a i celkovy porod probehl rychle a bez komplikaci. V pripade druheho tehotenstvi se opet rozhodnu pro p. Haslika. Jako maloktery doktor ma velmi lidsky pristup, odpovi na vsechny otazky, je ochotny Vas prohlednout v pripade obtizi a vse zkonzultovat. Rady vychazeji ze zkusenosti nikoli dle pouzivanych statistik a tabulek. Diky nemu cele tehotenstvi bylo jednodussi. Jeste jednou moc dekuji a pana Haslika doporucuji vsem, kdo chteji mit skvelou peci. Lepsiho gynekologa jsem zatim nepotkala! Iva Bartosova

• gynekologie a porodnictví

Publikace a články