MUDr.

Lubomír Hašlík

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví. Nástavbová atestace z perin... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • MUDr. Lubomír Hašlík

  Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
  Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
  Nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny.
  Kompletní certifikace FMF – Fetal Medicine Foundation, Londýn (9 certifikátů).
  Certifikace ultrazvukové sekce ČGPS (Česká gynekologicko porodnická společnost) k provádění všech screeningových a superkonziliárních ultrazvukových vyšetření v těhotenství.
  Echocardiography Course FMF – Fetal Medicine Foundation.
  Advanced VISUS 3D Certificate (Vienna International School of 3D Ultrasonography).

  Pracovní zkušenosti
  9/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky ÚPMD
  2/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra fetální medicíny ÚPMD
  2/2012 – dosud Ústav pro péči o matku a dítě, Praha
  8/2011 – 3/2013 Gest s.r.o., Praha
  9/2004 – 1/2012 Gynekologicko - porodnická klinika 1.LFUK a VFN, Praha

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Obecné skóre
15 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • L

  Pan doktor pro mě hrozně moc znamená. V roce 2014 mi pomohl u mého prvního porodu, kdy jsem měla větší komplikace a troufám si říct, že mě zachránil od většího průšvihu, který mohl nastat. Když jsem po druhé otěhotněla, začala jsem chodit od začátku rovnou k němu. Ihned jsem byla rozhodnutá rodit s ním ( i když pro hodně lidí je to velká částka, včetně mě - stálo to za to ) Celé těhotenství jsem věděla, že kdykoli zavolám, napíšu - bude k dispozici. Nikdy jsem se nesetkala s výsměchem, arogancí nebo něčím podobným, tím se dostávám k tomu jak úžasný člověk to je. Když jsme se prokousali až k porodu, byl daleko empatičtější než porodní asistentka, i když bych to čekala přesně obráceně. Samotný porod byl luxusní - když porovnám porody svých dvou dcer ( první v roce 2014, který byl veden PA skončil nástřihem hráze, 23 stehů a masivním krvácením, druhý porod před třemi týdny skončil bez nástřihu s jedním stehem, dostalo se mi i technické pomoci - což chápu, že porodní asistentky třeba neumí ). Druhý porod mě zbavit traumatu, který jsem měla z porodu prvního. A určitě na ten den budu i nadále ráda vzpomínat. Co se týče pana doktora, tak k němu samozřejmě budu chodit i nadále ( i když další těhotenství už zřejmě nebude )

 • Pana doktora mohu jen doporučit. Začala jsem k němu docházet až ke konci těhotenství a pan doktor byl přítomen u mého porodu v Podolí před 6 týdny. Díky jeho asistenci, lidskému přístupu, klidu a schopnosti odlehčit atmosféru byl porod mnohem jednodušší záležitostí, než jsem já i můj partner očekávali. Čtyři hodiny po příjmu do porodnice byl syn na světě. Při dalším těhotenství budu chtít určitě využít jeho péče už od začátku těhotenství v jeho soukrémé ordinaci.

 • T

  Uzasny lekar a clovek!! Jsem jeho pacientkou v jeho soukrome ordinaci, kde se o me skvele staral cele me tehotenstvi, na kazdy dotaz jsem dostala odpoved, zaroven zbytecne nestresuje prvorodicku :) s cimz jsem mela bohuzel negativni zkusenost od jine lekarky. Diky obrovskym zkusenostem a profesionalite pana doktora jsem si byla naprosto jista, ze behem tehotenstvi je sledovano a podchyceno vse co je treba. Minuly tyden byl u meho porodu v Podoli, duverovala jsem mu na 110%, vse probehlo bez komplikaci a predevsim musim vyzdvihnout naprosty stoicky KLID pana doktora, coz bylo presne to, co jsme ja i manzel, ktery byl u porodu, hrozne moc ocenili a potrebovali, protoze jsme vubec nevedeli do ceho jdeme :) diky pristupu pana doktora jsem byla jeste na porodnim sale presvedcena, ze si to jeste alespon jednou (az dvakrat :)) zopakuju a doufam, ze vzdy za pritomnosti MUDr. Haslika. Doporucuji moc, naprosty top ve svem oboru!!

 • Pana doktora vřele doporučuji jako gynekologa a porodníka (má zkušenost z porodu obou dětí právě panem doktorem i s profesionální péčí po celou dobu dobu obou těhotenství, rozestup 9 let, čili ani čas jej nezměnil). Poskytuje obsáhlou péči s přístupem nejvíce lidským. Zahoďte obavy a ostych v tomto zdravotním oboru, s panem doktorem můžete probrat veškeré dotazy a nemusíte se ničeho obávat.

 • Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionalní provedeni porodu,ohodnotila bych to na 200%. Za mě ano!

 • N

  Pan doktor ma lidský přístup a je velmi empatický. Byl pritomny memu porodu pred mesicem a nemuzu si ho vynachvalit. Muzu jen doporucit.

 • A

  Pan doktor je velmi příjemný a profesionální, vyjadřuje se srozumitelně. Je vidět, že oboru rozumí, působí jistě a má na vše jasný názor. Byla jsem mile překvapená.

 • Pan doktor má neuvěřitelně lidský a profesionální přístup. Přišla jsem za ním v pokročilém stavu těhotenství a bezvadně vše vysvětlil, poradil a vyšetřil. Jsem moc ráda, že jsem ho našla a rozhodně bych ho doporučila všem, co mají špatnou zkušenost se stávajícím gynekologem.

 • S přístupem lékaře jsem byla velmi spokojená. I když těhotenství dopadlo špatně, lékař byl výborný, vyšetření byla šetrná, vždy vše vysvětlil.

 • Příjemný, milý, velmi empatický. Za jeho péči se opravdu vyplatí si připlatit. Prohlídku komentuje, říká co dělá a co bude následovat. Nebojím se ho na nic zeptat, kvalifikovaně odpoví.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online