MUDr.

Lubomír Hašlík

Gynekolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Umístění: Gyn-H s.r.o.

  Pana doktora Hašlíka mohu s klidným srdcem doporučit, lepšího doktora jsem nezažila. Během celého těhotenství byl nad míru ochotný. Je vidět, že práci rozumí a baví ho.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • MUDr. Lubomír Hašlík

   Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
   Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
   Nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny.
   Kompletní certifikace FMF – Fetal Medicine Foundation, Londýn (9 certifikátů).
   Certifikace ultrazvukové sekce ČGPS (Česká gynekologicko porodnická společnost) k provádění všech screeningových a superkonziliárních ultrazvukových vyšetření v těhotenství.
   Echocardiography Course FMF – Fetal Medicine Foundation.
   Advanced VISUS 3D Certificate (Vienna International School of 3D Ultrasonography).

   Pracovní zkušenosti
   9/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky ÚPMD
   2/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra fetální medicíny ÚPMD
   2/2012 – dosud Ústav pro péči o matku a dítě, Praha
   8/2011 – 3/2013 Gest s.r.o., Praha
   9/2004 – 1/2012 Gynekologicko - porodnická klinika 1.LFUK a VFN, Praha

  Specializace

  • gynekologie a porodnictví

  Služby

  Ústav pro péči o matku a dítě

  Podolské nábřeží 157, 147 00 Praha, hl. město Praha


  Gyn-H s.r.o.

  Platnéřská 11, 110 00 Praha, hl. město Praha

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Umístění: Gyn-H s.r.o.

   Pana doktora Hašlíka mohu s klidným srdcem doporučit, lepšího doktora jsem nezažila. Během celého těhotenství byl nad míru ochotný. Je vidět, že práci rozumí a baví ho.

  • Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

   Uzasny doktor s prijemnym a ludskym pristupom. Ako prvorodicke vsetky otazky trpezlivo vysvetlil, z poradny som vzdy odchadzala s dobrym pocitom ze som v dobrych rukach aj ked som prenasala 10 dni. Pristup pana doktora u porodu posobil ukludnujuco, panovala prijemna atmosfera, vsetky kroky vysvetloval.. V pripade dalsieho tehotenstva a porodu sa urcite znova obratim na pana doktora. Mozem len odporucit!

  • Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

   Pan doktor je člověk na svém místě - velký profesionál ve svém oboru a k
   tomu velmi milý a empaticky člověk. Dostala jsem na něj doporučení a nelituji ani minutu toho, že jsem si ho vybrala jako porodníka. Staral se o mě od 35 týdne. Všechna vyšetření velmi pečlivá a šetrná - vše perfektně vysvětlí. Porod ( před 14 dny) nakonec komplikovanější a pan doktor vše zvládl na jedničku. Nebýt tam on, nevím jak by to dopadlo. Poporodní péče také perfektní, bohužel jsem si to mohla vyzkoušet. Měla jsem komplikace s Jizvou po císařském řezu a pan doktor opět vše vyřešil na jedničku. Je stále na příjmu, hned vám zavolá, napíše, zařídí prohlídku. Věnuje se vám na 200%. Kdybych se rozhodla pro třetí těhotenství tak jen pod vedením pana doktorka Haslika. Děkuji za vse!

  • Umístění: Gyn-H s.r.o.Služby: Prevence

   Pan doktor Hašlík je sympatický lékař se skvělým, profesionálním a velmi milým přístupem ke klientovi. Vřele doporučuji.

  • A
   Umístění: Ústav pro péči o matku a dítěSlužby: vedení těhotenství

   Skvělý doktor a člověk s velice milým přístupem. Bezvadně se o nás s dcerou postaral v těhotenství a porod s jeho podporou byla hračka:). Za mne mužu ve všech směrech jedině doporučit. Je to profesionál na svém místě a pokud budeme v budoucnu plánovat další přírůstek do rodiny, budeme chtít jedině pana doktora.

  • L

   Pan doktor pro mě hrozně moc znamená. V roce 2014 mi pomohl u mého prvního porodu, kdy jsem měla větší komplikace a troufám si říct, že mě zachránil od většího průšvihu, který mohl nastat. Když jsem po druhé otěhotněla, začala jsem chodit od začátku rovnou k němu. Ihned jsem byla rozhodnutá rodit s ním ( i když pro hodně lidí je to velká částka, včetně mě - stálo to za to ) Celé těhotenství jsem věděla, že kdykoli zavolám, napíšu - bude k dispozici. Nikdy jsem se nesetkala s výsměchem, arogancí nebo něčím podobným, tím se dostávám k tomu jak úžasný člověk to je. Když jsme se prokousali až k porodu, byl daleko empatičtější než porodní asistentka, i když bych to čekala přesně obráceně. Samotný porod byl luxusní - když porovnám porody svých dvou dcer ( první v roce 2014, který byl veden PA skončil nástřihem hráze, 23 stehů a masivním krvácením, druhý porod před třemi týdny skončil bez nástřihu s jedním stehem, dostalo se mi i technické pomoci - což chápu, že porodní asistentky třeba neumí ). Druhý porod mě zbavit traumatu, který jsem měla z porodu prvního. A určitě na ten den budu i nadále ráda vzpomínat. Co se týče pana doktora, tak k němu samozřejmě budu chodit i nadále ( i když další těhotenství už zřejmě nebude )

  • Pana doktora mohu jen doporučit. Začala jsem k němu docházet až ke konci těhotenství a pan doktor byl přítomen u mého porodu v Podolí před 6 týdny. Díky jeho asistenci, lidskému přístupu, klidu a schopnosti odlehčit atmosféru byl porod mnohem jednodušší záležitostí, než jsem já i můj partner očekávali. Čtyři hodiny po příjmu do porodnice byl syn na světě. Při dalším těhotenství budu chtít určitě využít jeho péče už od začátku těhotenství v jeho soukrémé ordinaci.

  • T

   Uzasny lekar a clovek!! Jsem jeho pacientkou v jeho soukrome ordinaci, kde se o me skvele staral cele me tehotenstvi, na kazdy dotaz jsem dostala odpoved, zaroven zbytecne nestresuje prvorodicku :) s cimz jsem mela bohuzel negativni zkusenost od jine lekarky. Diky obrovskym zkusenostem a profesionalite pana doktora jsem si byla naprosto jista, ze behem tehotenstvi je sledovano a podchyceno vse co je treba. Minuly tyden byl u meho porodu v Podoli, duverovala jsem mu na 110%, vse probehlo bez komplikaci a predevsim musim vyzdvihnout naprosty stoicky KLID pana doktora, coz bylo presne to, co jsme ja i manzel, ktery byl u porodu, hrozne moc ocenili a potrebovali, protoze jsme vubec nevedeli do ceho jdeme :) diky pristupu pana doktora jsem byla jeste na porodnim sale presvedcena, ze si to jeste alespon jednou (az dvakrat :)) zopakuju a doufam, ze vzdy za pritomnosti MUDr. Haslika. Doporucuji moc, naprosty top ve svem oboru!!

  • Pana doktora vřele doporučuji jako gynekologa a porodníka (má zkušenost z porodu obou dětí právě panem doktorem i s profesionální péčí po celou dobu dobu obou těhotenství, rozestup 9 let, čili ani čas jej nezměnil). Poskytuje obsáhlou péči s přístupem nejvíce lidským. Zahoďte obavy a ostych v tomto zdravotním oboru, s panem doktorem můžete probrat veškeré dotazy a nemusíte se ničeho obávat.

  • Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionalní provedeni porodu,ohodnotila bych to na 200%. Za mě ano!