Gyn-H s.r.o.

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví...

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ľ
Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Pretože s manželkou dnes denne žasneme nad našou dcérou Ester chceme vyjadriť vďačnosť p. doktorovi Hašlíkovi, jeho kolegyniam ako aj celému personálu v Podolí. Cestovali sme k vám zo Slovenska plný obáv, ale aj očakávaní. Oceňujeme vašu odbornosť, profesionálny prístup, ľudskosť, úprimnú komunikáciu všetkých informácií, ako aj sprevádzanie počas celého zákroku.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Pan doktor nejen ze je profesni spicka, ale jeho lidsky pristup a empatie jsou vyjimecne. Podoli byla pro me nocni mura a mam z toho ustavu trauma, ale paradoxne bych tam sla znovu kvuli panu doktorovi. Umi zenu ppdporit psychicky jako nikdo jiny. Kdyby bylo vice lidi jaki je on, tak by bylo na svete mnohem lepe!

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Moc děkuji panu doktorovi za jeho péči a přátelský přístup ke mně jako klientce. Vždy mi odpověděl na všechny otázky, rozebral všechny mé strachy a do ničeho mne netlačil. Po prvním těhotenství a porodu u jiného lékaře to bylo jako balzám na duši. Na plánovaný císařský řez i všechny kontroly u pana doktora s radostí vzpomínám.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

V péči pana doktora Hašlíka jsem byla od začátku těhotenství až do porodu. Je to skvělý odborník, který má navíc úžasně lidský přístup ke svým pacientům. Všechny výsledky vyhodnocuje vždy komplexně, zbytečně nestresuje, ale naopak dokáže rozptýlit obavy, uklidnit a povzbudit. Po celou dobu těhotenství jsem věděla, že jsem pod tou nejlepší kontrolou a mohu mu maximálně důvěřovat. Díky němu proběhl i porod bez komplikací a na celé těhotenství mám tak samé krásné vzpomínky. Pan doktor je absolutní profesionál a zároveň moc příjemný člověk, kéž by takových lékařů bylo víc.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Pan doktor Hašlík se staral o celé mé těhotenství a byl u porodu (květen 2021). Jsem rada že mohla to prožít spolu s nim, je to profesionál a hlavně je vstřícný, byl vždycky v kontaktu, byl schopen mi vždycky uklidnit během těhotenství (jsem měla dvě komplikace), vysvětlit všechno profesionálně a zároveň srozumitelné. Je to člověk na svém místě a s velkým talentem. Jsme s přítelem mu moc vděčné za krásný zážitek z porodu, na který budu vzpomínat celý můj život. Ještě jednou mockrát děkuji, a další dítě chceme zase spolu s panem doktorem. Všem kdo hledá odbornost a pochopeni během velice citlivé doby doporučuji pana doktora Hašlíka!!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

V prenatální poradně jsem na něj čekala téměř dvě hodiny protože oběd (cmekala jsem tam než na ten oběd šel, asi 10min předtím než mu měla začít pauza).
Nepředstavil se, neomluvil se, nic, jako kus masa “tam si odložte”.
Vyšetření trvalo 3minuty a poprvé v životě mě u gynekologa bolel obyčejný stěr z pochvy (streptokok).
Arogantní jak doktor tak sestřička.
Celkově jsem tam ten den čekala skoro 4hodiny a jsem velice zklamaná z celého Podolí, “pan” doktor tomu pouze nasadil korunu.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Tohle je strasne hodny pan doktor. V jeho peci jsem stravila pulku tehotenstvi a zejmena necekane komplikovany zaver, kdy me i manzela dokazal svou ohromnou trpelivosti a laskavosti vzdy uklidnit. S panem doktorem mate pocit te nejlepsi a opravdu nonstop pece (na svuj volny cas ci ordinacni hodiny opravdu nehledel a obratem odpovidal treba o pulnoci). Po odborne strance clovek, ktereho bavi jeho prace, ma prehled, zna nejnovejsi trendy, metody, moznosti. Po lidske strance empaticky, klidny, laskavy clovek, ktery i v tech nejvystresovanejsich situacich svuj klid neztratil. Rozhodne doporucuji!!

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

I consider myself blessed to have had Dr. Haslik assist me through my entire pregnancy and delivery! Since I first met him I admired his kind approach, his calm nature and how knowledgeable and professional he is. He communicated with me and my husband in English all throughout, which has been the cherry on top as he provided us with outstanding support through all of our questions and concerns any time any day. The delivery was overall a good experience thanks to Dr. Haslik’s care... I always felt confident I was in great hands and still can’t believe he even managed to make me smile or laugh through it a couple of times! :) Needless to say, I would blindly recommend him to anyone out there!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Pána doktora Hašlíka som vyhľadala potom čo som otehotnela a potrebovala zmeniť gynekológa. A bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v živote. Počas celého tehotenstva bola starostlivosť pána doktora úžasná. Okrem klasických kontrol som u neho absolvovala aj všetky screeningy v UPMD. Vždy bol veľmi profesionálny a precízny. Kedykoľvek som niečo potrebovala bol vždy k dispozícii a ochotný pomôcť. Navyše je pán doktor veľmi pozitívny človek a jeho kľudný prístup som ako prvorodička veľmi ocenila. Využili sme aj možnosť asistencie u pôrodu a vďaka tomu prebehlo všetko bez komplikácií. Pána doktora môžem len a len doporučiť.

Ž
Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Péči pana doktora Hašlíka mi doporučila kamarádka, která si ho nemohla vynachválit a já se k ní po mé zkušenosti také připojuji. Pan doktor je nejen velmi profesionální, ale hlavně lidský, milý, chápavý a také vtipný:-). Před porodem pro mě bylo klíčové vše prožít tak, abychom já i moje miminko byli v klidu a bezpečí a to se díky panu doktorovi také stalo. Byť mě porod dost bolel, prožili jsme ho s manželem a naším synem v klidné atmosféře bez jakýchkoliv problémů nebo traumat. Díky němu a porodním asistentkám budeme mít na porod našeho prvního dítěte krásnou vzpomínku po celý život.

• gynekologie a porodnictví

Publikace a články