Lubomír Hašlík, gynekolog Praha

MUDr. Lubomír Hašlík

Gynekolog Více

Gyn-H s.r.o.

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví...

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

V péči pana doktora Hašlíka jsem byla od začátku těhotenství až do porodu. Je to skvělý odborník, který má navíc úžasně lidský přístup ke svým pacientům. Všechny výsledky vyhodnocuje vždy komplexně, zbytečně nestresuje, ale naopak dokáže rozptýlit obavy, uklidnit a povzbudit. Po celou dobu těhotenství jsem věděla, že jsem pod tou nejlepší kontrolou a mohu mu maximálně důvěřovat. Díky němu proběhl i porod bez komplikací a na celé těhotenství mám tak samé krásné vzpomínky. Pan doktor je absolutní profesionál a zároveň moc příjemný člověk, kéž by takových lékařů bylo víc.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Pan doktor Hašlík se staral o celé mé těhotenství a byl u porodu (květen 2021). Jsem rada že mohla to prožít spolu s nim, je to profesionál a hlavně je vstřícný, byl vždycky v kontaktu, byl schopen mi vždycky uklidnit během těhotenství (jsem měla dvě komplikace), vysvětlit všechno profesionálně a zároveň srozumitelné. Je to člověk na svém místě a s velkým talentem. Jsme s přítelem mu moc vděčné za krásný zážitek z porodu, na který budu vzpomínat celý můj život. Ještě jednou mockrát děkuji, a další dítě chceme zase spolu s panem doktorem. Všem kdo hledá odbornost a pochopeni během velice citlivé doby doporučuji pana doktora Hašlíka!!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

V prenatální poradně jsem na něj čekala téměř dvě hodiny protože oběd (cmekala jsem tam než na ten oběd šel, asi 10min předtím než mu měla začít pauza).
Nepředstavil se, neomluvil se, nic, jako kus masa “tam si odložte”.
Vyšetření trvalo 3minuty a poprvé v životě mě u gynekologa bolel obyčejný stěr z pochvy (streptokok).
Arogantní jak doktor tak sestřička.
Celkově jsem tam ten den čekala skoro 4hodiny a jsem velice zklamaná z celého Podolí, “pan” doktor tomu pouze nasadil korunu.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Tohle je strasne hodny pan doktor. V jeho peci jsem stravila pulku tehotenstvi a zejmena necekane komplikovany zaver, kdy me i manzela dokazal svou ohromnou trpelivosti a laskavosti vzdy uklidnit. S panem doktorem mate pocit te nejlepsi a opravdu nonstop pece (na svuj volny cas ci ordinacni hodiny opravdu nehledel a obratem odpovidal treba o pulnoci). Po odborne strance clovek, ktereho bavi jeho prace, ma prehled, zna nejnovejsi trendy, metody, moznosti. Po lidske strance empaticky, klidny, laskavy clovek, ktery i v tech nejvystresovanejsich situacich svuj klid neztratil. Rozhodne doporucuji!!

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

I consider myself blessed to have had Dr. Haslik assist me through my entire pregnancy and delivery! Since I first met him I admired his kind approach, his calm nature and how knowledgeable and professional he is. He communicated with me and my husband in English all throughout, which has been the cherry on top as he provided us with outstanding support through all of our questions and concerns any time any day. The delivery was overall a good experience thanks to Dr. Haslik’s care... I always felt confident I was in great hands and still can’t believe he even managed to make me smile or laugh through it a couple of times! :) Needless to say, I would blindly recommend him to anyone out there!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Pána doktora Hašlíka som vyhľadala potom čo som otehotnela a potrebovala zmeniť gynekológa. A bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v živote. Počas celého tehotenstva bola starostlivosť pána doktora úžasná. Okrem klasických kontrol som u neho absolvovala aj všetky screeningy v UPMD. Vždy bol veľmi profesionálny a precízny. Kedykoľvek som niečo potrebovala bol vždy k dispozícii a ochotný pomôcť. Navyše je pán doktor veľmi pozitívny človek a jeho kľudný prístup som ako prvorodička veľmi ocenila. Využili sme aj možnosť asistencie u pôrodu a vďaka tomu prebehlo všetko bez komplikácií. Pána doktora môžem len a len doporučiť.

Ž
Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Péči pana doktora Hašlíka mi doporučila kamarádka, která si ho nemohla vynachválit a já se k ní po mé zkušenosti také připojuji. Pan doktor je nejen velmi profesionální, ale hlavně lidský, milý, chápavý a také vtipný:-). Před porodem pro mě bylo klíčové vše prožít tak, abychom já i moje miminko byli v klidu a bezpečí a to se díky panu doktorovi také stalo. Byť mě porod dost bolel, prožili jsme ho s manželem a naším synem v klidné atmosféře bez jakýchkoliv problémů nebo traumat. Díky němu a porodním asistentkám budeme mít na porod našeho prvního dítěte krásnou vzpomínku po celý život.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Porod

K panu doktorovi jsem chodila na prohlídky během těhotenství a později vedl i můj porod. Jeho přístup byl vždy velmi profesionální a pozitivní a svými názory mi usnadnil důležitá rozhodnutí v mém porodním plánu. Jako prvorodička jsem také ocenila jeho klidný postoj během samotného porodu. Určitě bych ho každému doporučila.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

V starostlivosti doktora Hašlíka som bola takmer od úplného začiatku druhého tehotenstva a len vďaka tomu som si moje druhé tehotenstvo užila a ušetrila sa zbytočného stresu. Pán doktor si pri každej mojej otázke či pochybnosti našiel dostatok času a vždy všetko ochotne a zrozumiteľne vysvetlil. Dr. Hašlík je veľký profesionál a zároveň veľmi empatický a trpezlivý človek, ktorého nerozhodil ani náš nočný vystresovaný telefonát pri nečakanom odtoku plodovej vody.
Pánovi doktorovi patrí náš veľký obdiv a vďaka, lepšiu starostlivosť si neviem predstaviť. Ďakujeme!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

June 18 our long-awaited son will be 3 month old and I finally had time to leave a review here. I've had two pregnancies in the past that stopped at 8 weeks. So my third pregnancy I met very nervously...
In the early weeks I came to doctor Hašlik for first ultrasound, he was so calm and confident and had really positive energy, so I understood I need him to care my pregnancy with full device which means constant support and future delivery.. Dr Hašlik provider all required screening, was constantly in touch and answered my endless questions. At the end based on health story the c-cection was planned and performed in the really perfect manner. My baby is healthy and my condition was good, the scar is perfect. I will be glad If Dr Hašlik will lead my pregnancy in future..
Thank you for our son.

• gynekologie a porodnictví