MUDr.

Lubomír Hašlík

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Lubomír Hašlík

Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
Nástavbová…
Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • MUDr. Lubomír Hašlík

  Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
  Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
  Nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny.
  Kompletní certifikace FMF – Fetal Medicine Foundation, Londýn (9 certifikátů).
  Certifikace ultrazvukové sekce ČGPS (Česká gynekologicko porodnická společnost) k provádění všech screeningových a superkonziliárních ultrazvukových vyšetření v těhotenství.
  Echocardiography Course FMF – Fetal Medicine Foundation.
  Advanced VISUS 3D Certificate (Vienna International School of 3D Ultrasonography).

  Pracovní zkušenosti
  9/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky ÚPMD
  2/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra fetální medicíny ÚPMD
  2/2012 – dosud Ústav pro péči o matku a dítě, Praha
  8/2011 – 3/2013 Gest s.r.o., Praha
  9/2004 – 1/2012 Gynekologicko - porodnická klinika 1.LFUK a VFN, Praha

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
18 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

  Pan doktor je člověk na svém místě - velký profesionál ve svém oboru a k
  tomu velmi milý a empaticky člověk. Dostala jsem na něj doporučení a nelituji ani minutu toho, že jsem si ho vybrala jako porodníka. Staral se o mě od 35 týdne. Všechna vyšetření velmi pečlivá a šetrná - vše perfektně vysvětlí. Porod ( před 14 dny) nakonec komplikovanější a pan doktor vše zvládl na jedničku. Nebýt tam on, nevím jak by to dopadlo. Poporodní péče také perfektní, bohužel jsem si to mohla vyzkoušet. Měla jsem komplikace s Jizvou po císařském řezu a pan doktor opět vše vyřešil na jedničku. Je stále na příjmu, hned vám zavolá, napíše, zařídí prohlídku. Věnuje se vám na 200%. Kdybych se rozhodla pro třetí těhotenství tak jen pod vedením pana doktorka Haslika. Děkuji za vse!

 • Umístění: Gyn-H s.r.o.Služby: Prevence

  Pan doktor Hašlík je sympatický lékař se skvělým, profesionálním a velmi milým přístupem ke klientovi. Vřele doporučuji.

 • A
  Umístění: Ústav pro péči o matku a dítěSlužby: vedení těhotenství

  Skvělý doktor a člověk s velice milým přístupem. Bezvadně se o nás s dcerou postaral v těhotenství a porod s jeho podporou byla hračka:). Za mne mužu ve všech směrech jedině doporučit. Je to profesionál na svém místě a pokud budeme v budoucnu plánovat další přírůstek do rodiny, budeme chtít jedině pana doktora.

 • L

  Pan doktor pro mě hrozně moc znamená. V roce 2014 mi pomohl u mého prvního porodu, kdy jsem měla větší komplikace a troufám si říct, že mě zachránil od většího průšvihu, který mohl nastat. Když jsem po druhé otěhotněla, začala jsem chodit od začátku rovnou k němu. Ihned jsem byla rozhodnutá rodit s ním ( i když pro hodně lidí je to velká částka, včetně mě - stálo to za to ) Celé těhotenství jsem věděla, že kdykoli zavolám, napíšu - bude k dispozici. Nikdy jsem se nesetkala s výsměchem, arogancí nebo něčím podobným, tím se dostávám k tomu jak úžasný člověk to je. Když jsme se prokousali až k porodu, byl daleko empatičtější než porodní asistentka, i když bych to čekala přesně obráceně. Samotný porod byl luxusní - když porovnám porody svých dvou dcer ( první v roce 2014, který byl veden PA skončil nástřihem hráze, 23 stehů a masivním krvácením, druhý porod před třemi týdny skončil bez nástřihu s jedním stehem, dostalo se mi i technické pomoci - což chápu, že porodní asistentky třeba neumí ). Druhý porod mě zbavit traumatu, který jsem měla z porodu prvního. A určitě na ten den budu i nadále ráda vzpomínat. Co se týče pana doktora, tak k němu samozřejmě budu chodit i nadále ( i když další těhotenství už zřejmě nebude )

 • Pana doktora mohu jen doporučit. Začala jsem k němu docházet až ke konci těhotenství a pan doktor byl přítomen u mého porodu v Podolí před 6 týdny. Díky jeho asistenci, lidskému přístupu, klidu a schopnosti odlehčit atmosféru byl porod mnohem jednodušší záležitostí, než jsem já i můj partner očekávali. Čtyři hodiny po příjmu do porodnice byl syn na světě. Při dalším těhotenství budu chtít určitě využít jeho péče už od začátku těhotenství v jeho soukrémé ordinaci.

 • T

  Uzasny lekar a clovek!! Jsem jeho pacientkou v jeho soukrome ordinaci, kde se o me skvele staral cele me tehotenstvi, na kazdy dotaz jsem dostala odpoved, zaroven zbytecne nestresuje prvorodicku :) s cimz jsem mela bohuzel negativni zkusenost od jine lekarky. Diky obrovskym zkusenostem a profesionalite pana doktora jsem si byla naprosto jista, ze behem tehotenstvi je sledovano a podchyceno vse co je treba. Minuly tyden byl u meho porodu v Podoli, duverovala jsem mu na 110%, vse probehlo bez komplikaci a predevsim musim vyzdvihnout naprosty stoicky KLID pana doktora, coz bylo presne to, co jsme ja i manzel, ktery byl u porodu, hrozne moc ocenili a potrebovali, protoze jsme vubec nevedeli do ceho jdeme :) diky pristupu pana doktora jsem byla jeste na porodnim sale presvedcena, ze si to jeste alespon jednou (az dvakrat :)) zopakuju a doufam, ze vzdy za pritomnosti MUDr. Haslika. Doporucuji moc, naprosty top ve svem oboru!!

 • Pana doktora vřele doporučuji jako gynekologa a porodníka (má zkušenost z porodu obou dětí právě panem doktorem i s profesionální péčí po celou dobu dobu obou těhotenství, rozestup 9 let, čili ani čas jej nezměnil). Poskytuje obsáhlou péči s přístupem nejvíce lidským. Zahoďte obavy a ostych v tomto zdravotním oboru, s panem doktorem můžete probrat veškeré dotazy a nemusíte se ničeho obávat.

 • Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionalní provedeni porodu,ohodnotila bych to na 200%. Za mě ano!

 • N

  Pan doktor ma lidský přístup a je velmi empatický. Byl pritomny memu porodu pred mesicem a nemuzu si ho vynachvalit. Muzu jen doporucit.

 • A

  Pan doktor je velmi příjemný a profesionální, vyjadřuje se srozumitelně. Je vidět, že oboru rozumí, působí jistě a má na vše jasný názor. Byla jsem mile překvapená.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online