MUDr.

Lubomír Hašlík

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví. Nástavbová atestace z perin... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Lubomír Hašlík

Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
    Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
    Nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny.
    Kompletní certifikace FMF – Fetal Medicine Foundation, Londýn (9 certifikátů).
    Certifikace ultrazvukové sekce ČGPS (Česká gynekologicko porodnická společnost) k provádění všech screeningových a superkonziliárních ultrazvukových vyšetření v těhotenství.
    Echocardiography Course FMF – Fetal Medicine Foundation.
    Advanced VISUS 3D Certificate (Vienna International School of 3D Ultrasonography).

Pracovní zkušenosti
    9/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky ÚPMD
    2/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra fetální medicíny ÚPMD
    2/2012 – dosud Ústav pro péči o matku a dítě, Praha
    8/2011 – 3/2013 Gest s.r.o., Praha
    9/2004 – 1/2012 Gynekologicko - porodnická klinika 1.LFUK a VFN, Praha

Hodnocení pacientů:

• Pana doktora vřele doporučuji jako gynekologa a porodníka (má zkušenost z porodu obou dětí právě panem doktorem i s profesionální péčí po celou dobu dobu obou těhotenství, rozestup 9 let, čili ani čas jej nezměnil). Poskytuje obsáhlou péči s přístupem nejvíce lidským. Zahoďte obavy a ostych v tomto zdravotním oboru, s panem doktorem můžete probrat veškeré dotazy a nemusíte se ničeho obávat.

• Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionalní provedeni porodu,ohodnotila bych to na 200%. Za mě ano!

• Pan doktor ma lidský přístup a je velmi empatický. Byl pritomny memu porodu pred mesicem a nemuzu si ho vynachvalit. Muzu jen doporucit.

• Pan doktor je velmi příjemný a profesionální, vyjadřuje se srozumitelně. Je vidět, že oboru rozumí, působí jistě a má na vše jasný názor. Byla jsem mile překvapená.

• Pan doktor má neuvěřitelně lidský a profesionální přístup. Přišla jsem za ním v pokročilém stavu těhotenství a bezvadně vše vysvětlil, poradil a vyšetřil. Jsem moc ráda, že jsem ho našla a rozhodně bych ho doporučila všem, co mají špatnou zkušenost se stávajícím gynekologem.

• S přístupem lékaře jsem byla velmi spokojená. I když těhotenství dopadlo špatně, lékař byl výborný, vyšetření byla šetrná, vždy vše vysvětlil.

• Příjemný, milý, velmi empatický. Za jeho péči se opravdu vyplatí si připlatit. Prohlídku komentuje, říká co dělá a co bude následovat. Nebojím se ho na nic zeptat, kvalifikovaně odpoví.

• U pana doktora jsem byla sice pouze na ultrazvuku v 15. týdnu těhotenství a byla jsem moc spokojená. Byl velmi milý, pečlivý, všechno krásně popsal, miminko několikrát přeměřoval, vše zkontroloval, nic neuspěchal. Byla jsem na UZ s manželem, i na toho byl milý. Byli jsme s ním opravdu velmi spokojeni.

• Vyplatí se připlatit si za jeho péči v soukromém zařízení. Prohlídku komentuje, přesně vím, co právě provádí. Nebojím se ho na nic zeptat, kvalifikovaně odpoví.

• Vynikající lékař a užásný člověk, který přivedl na svět moji dceru Amálku. Neměla jsem žádný strach během porodu a to díky p. doktorovi, který svým slovem a přístupem uklidní. U dalšího porodu budu chtít opět mudr. Lubomíra Hašlíka a nikoho jiného :). Tímto ještě jednou děkuji pane doktore!!!!!!!!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online