MUDr.

Lubomír Hašlík verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Pan doktor Hašlík nás s manželem uchvátil obrovskou empatií a přímo hmatatelným vnitřním klidem. Jsme citliví lidé a těžko jsme si dokázali představit porod našeho prvního syna s lékařem, kterého poznáme až na sále. Pana doktora Hašlíka jsme zvolili na základě výborných referencí a byla to nejlepší investice v našem životě :-) Celé těhotenství nám pan doktor odpovídal na veškeré otázky (kterých bylo požehnaně, protože jsem jako prvorodička o porodech mnoho nevěděla a porodní kurzy nebyly nic pro nás) a byl neustále k dispozici na telefonu. Snažil se nám vždy vyjít maximálně vstříc i co se týče termínů schůzek. Díky tomu mohl být manžel u ultrazvuků přítomen, čehož si moc ceníme. Mimo jiné máme nádherné obrázky našeho syna ještě z bříška :-) Po celou dobu jsme oceňovali jeho nadmíru přátelský přístup, trpělivost a milé jednání. Díky tomu jsem se na porod doslova těšila. Dnes je to 16 dní, co se náš syn narodil, a musím říct, že porod předčil mé očekávání v tom nejpozitivnějším slova smyslu!!! :-) Pan doktor Hašlík byl tak moc pozitivní, milý a empatický, že jsme po celou dobu porodu byli s manželem v absolutním klidu. Vždy jsem si porod představovala jako velký stres, bolest, adrenalin apod., ale v realitě byl opak pravdou. Díky panu doktorovi jsem syna porodila bez jakéhokoliv poranění v příjemné atmosféře bez stresu či negativních emocí. Celý porod byl pro mě i manžela krásným zážitkem, nikdy na to nezapomeneme... Jsme panu doktorovi maximálně vděční a pokud se nám podaří ještě druhé miminko, nebudeme váhat ani vteřinu. Pokud hledáte lékaře, který se bude skutečně zajímat o to, jak se cítíte, a který Vám dokáže být oporou v těžké chvíli, je pan doktor Hašlík tou nejlepší volbou.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Samer Asad
    Samer Asad
    Branická 479/21, Praha
    Jako vzdy - velice dobry pocit z navstevy pana doktora. Snazi se pokazde pomoci, je mily a hlavne uprimny, cehoz… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor velmi příjemný. Vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Návštěva proběhla rychle bez čekání. Velmi doporučuji… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Budínova 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička… Více

Halina Kačinská
    Halina Kačinská
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem… Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Lubomír Hašlík

Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD.
      Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví.
      Nástavbová atestace z perinatologie a fetomaternální medicíny.
      Kompletní certifikace FMF – Fetal Medicine Foundation, Londýn (9 certifikátů).
      Certifikace ultrazvukové sekce ČGPS (Česká gynekologicko porodnická společnost) k provádění všech screeningových a superkonziliárních ultrazvukových vyšetření v těhotenství.
      Echocardiography Course FMF – Fetal Medicine Foundation.
      Advanced VISUS 3D Certificate (Vienna International School of 3D Ultrasonography).

Pracovní zkušenosti
      9/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra prenatální diagnostiky ÚPMD
      2/2015 – dosud Vedoucí lékař Centra fetální medicíny ÚPMD
      2/2012 – dosud Ústav pro péči o matku a dítě, Praha
      8/2011 – 3/2013 Gest s.r.o., Praha
      9/2004 – 1/2012 Gynekologicko - porodnická klinika 1.LFUK a VFN, Praha

• gynekologie a porodnictví

Služby

Ústav pro péči o matku a dítě

Podolské nábřeží 157, 147 00 Praha, hl. město Praha

Gyn-H s.r.o.

Platnéřská 11, 110 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Pan doktor Hašlík je jednička ve svém oboru. Nikdy, nikde jsem nezažila tak vstřícný a ochotný přístup. Díky panu doktorovi, jsem měla vždy vše pod kontrolou a mohla se na něj ve dne v noci obrátit.
      Mimo jiné! dělá krasné fotky z ultrazvuku :)
      Milý, hodný a sypatický člověk.

Děkuji Vám za vše.

Jana Kužílková

• T
      Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Dnes je to presne týždeň, čo prišla na svet naša malá princezná a aj takto dodatočne by som chcela poďakovať pánovi doktorovi Hašlíkovi za to, že sme to tak luxusne zvládli. Nielen, že je veľký profesionál, ale popri všetkých radách a odbornej pomoci nezabúda byť človekom. Svojím prístupom si počas celého tehotenstva plnohodnotne získal moju dôveru, čo bolo pre mňa ako prvorodičku nesmierne dôležité. V prípade problémov či komplikácií vždy dokonale vysvetlil, čo sa v danej situácii deje, aké sú možné riešenia tak, aby sme obaja, ja ako pacientka, tak aj dieťa boli v poriadku. Aj pri samotnom pôrode svojím prístupom dodal potrebné sily, presne inštruoval, čo je potrebné robiť a aj vďaka nemu sme to zvládli k vzájomnej spokojnosti mňa aj malej. Aj napriek tomu, že pôrod ako taký ďaleko predčil moje očakávania o úrovni bolesti, na čo Vás ale nikto nepripraví, dovolím si tvrdiť, že s Mudr. Hašlíkom, sa dá zvládnuť čokoľvek. Takže jednoznačne odporúčam.

• Umístění: Gyn-H s.r.o.

Pana doktora Hašlíka mohu s klidným srdcem doporučit, lepšího doktora jsem nezažila. Během celého těhotenství byl nad míru ochotný. Je vidět, že práci rozumí a baví ho.

• Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Uzasny doktor s prijemnym a ludskym pristupom. Ako prvorodicke vsetky otazky trpezlivo vysvetlil, z poradny som vzdy odchadzala s dobrym pocitom ze som v dobrych rukach aj ked som prenasala 10 dni. Pristup pana doktora u porodu posobil ukludnujuco, panovala prijemna atmosfera, vsetky kroky vysvetloval.. V pripade dalsieho tehotenstva a porodu sa urcite znova obratim na pana doktora. Mozem len odporucit!

• Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě

Pan doktor je člověk na svém místě - velký profesionál ve svém oboru a k
      tomu velmi milý a empaticky člověk. Dostala jsem na něj doporučení a nelituji ani minutu toho, že jsem si ho vybrala jako porodníka. Staral se o mě od 35 týdne. Všechna vyšetření velmi pečlivá a šetrná - vše perfektně vysvětlí. Porod ( před 14 dny) nakonec komplikovanější a pan doktor vše zvládl na jedničku. Nebýt tam on, nevím jak by to dopadlo. Poporodní péče také perfektní, bohužel jsem si to mohla vyzkoušet. Měla jsem komplikace s Jizvou po císařském řezu a pan doktor opět vše vyřešil na jedničku. Je stále na příjmu, hned vám zavolá, napíše, zařídí prohlídku. Věnuje se vám na 200%. Kdybych se rozhodla pro třetí těhotenství tak jen pod vedením pana doktorka Haslika. Děkuji za vse!

• Umístění: Gyn-H s.r.o.Služby: Prevence

Pan doktor Hašlík je sympatický lékař se skvělým, profesionálním a velmi milým přístupem ke klientovi. Vřele doporučuji.

• A
      Umístění: Ústav pro péči o matku a dítěSlužby: vedení těhotenství

Skvělý doktor a člověk s velice milým přístupem. Bezvadně se o nás s dcerou postaral v těhotenství a porod s jeho podporou byla hračka:). Za mne mužu ve všech směrech jedině doporučit. Je to profesionál na svém místě a pokud budeme v budoucnu plánovat další přírůstek do rodiny, budeme chtít jedině pana doktora.

• L

Pan doktor pro mě hrozně moc znamená. V roce 2014 mi pomohl u mého prvního porodu, kdy jsem měla větší komplikace a troufám si říct, že mě zachránil od většího průšvihu, který mohl nastat. Když jsem po druhé otěhotněla, začala jsem chodit od začátku rovnou k němu. Ihned jsem byla rozhodnutá rodit s ním ( i když pro hodně lidí je to velká částka, včetně mě - stálo to za to ) Celé těhotenství jsem věděla, že kdykoli zavolám, napíšu - bude k dispozici. Nikdy jsem se nesetkala s výsměchem, arogancí nebo něčím podobným, tím se dostávám k tomu jak úžasný člověk to je. Když jsme se prokousali až k porodu, byl daleko empatičtější než porodní asistentka, i když bych to čekala přesně obráceně. Samotný porod byl luxusní - když porovnám porody svých dvou dcer ( první v roce 2014, který byl veden PA skončil nástřihem hráze, 23 stehů a masivním krvácením, druhý porod před třemi týdny skončil bez nástřihu s jedním stehem, dostalo se mi i technické pomoci - což chápu, že porodní asistentky třeba neumí ). Druhý porod mě zbavit traumatu, který jsem měla z porodu prvního. A určitě na ten den budu i nadále ráda vzpomínat. Co se týče pana doktora, tak k němu samozřejmě budu chodit i nadále ( i když další těhotenství už zřejmě nebude )

• Pana doktora mohu jen doporučit. Začala jsem k němu docházet až ke konci těhotenství a pan doktor byl přítomen u mého porodu v Podolí před 6 týdny. Díky jeho asistenci, lidskému přístupu, klidu a schopnosti odlehčit atmosféru byl porod mnohem jednodušší záležitostí, než jsem já i můj partner očekávali. Čtyři hodiny po příjmu do porodnice byl syn na světě. Při dalším těhotenství budu chtít určitě využít jeho péče už od začátku těhotenství v jeho soukrémé ordinaci.