Podolské nábřeží 157, Praha
Ústav pro péči o matku a dítě (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Gyn-H s.r.o. (mapa)

Gynekologické vyšetření

MUDr. Lubomír Hašlík Vedoucí lékař Centra fetální medicíny a Centra prenatální diagnostiky ÚPMD. Evropská atestace v oboru gynekologie-porodnictví...

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

June 18 our long-awaited son will be 3 month old and I finally had time to leave a review here. I've had two pregnancies in the past that stopped at 8 weeks. So my third pregnancy I met very nervously...
In the early weeks I came to doctor Hašlik for first ultrasound, he was so calm and confident and had really positive energy, so I understood I need him to care my pregnancy with full device which means constant support and future delivery.. Dr Hašlik provider all required screening, was constantly in touch and answered my endless questions. At the end based on health story the c-cection was planned and performed in the really perfect manner. My baby is healthy and my condition was good, the scar is perfect. I will be glad If Dr Hašlik will lead my pregnancy in future..
Thank you for our son.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Porodu jsem se celý život hrozně bála a proto jsem na základě recenzí na portálu Známý Lékař oslovila pana doktora Hašlíka, jestli bychom mohli využít jeho služeb jako porodníka. Porod byl velmi rychlý a proběhl mnohem lépe, než jak se odehrál v mých představách. Za to vděčím především panu doktorovi, který zařídil vše co slíbil a pomohl mi tak od bolesti, které jsem se tolik bála. Díky němu nemám z porodu trauma, jako mnoho mých známých a naše dcerka se tak v budoucnu může těšit na sourozence. Vřele ho doporučuji všem nastávajícím maminkám, které zvažují mít předem domluveného lékáře k porodu.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Pro naše druhé těhotenství jsme hledali porodníka, který by byl dostatečně empatický a současně profesionální. Od svého gynekologa jsme dostali doporučení na pana doktora Hašlíka. Již po první návštěvě nám bylo jasné, že je to naše jediná a správná volba. Využili jsme nadstandardního balíčku péče v těhotenství a všem jej mohu jen doporučit - pan doktor Hašlík byl vždy milý, citlivý, měla jsem pocit, že mě skutečně poslouchá a vždy se v rámci možností snažil vyjít vstříc. To vše šlo ruku v ruce s absolutně profesionálním přístupem a vyšetřeními. Po celou dobu těhotenství, během porodu i po porodu jsem věděla, co se děje. Obrovským plusem bylo to, že pan doktor Hašlík byl nejen mým porodníkem, ale všechna vyšetření vždy prováděl osobně. Porod proběhl nakonec plánovaným císařským řezem, i když do poslední chvíle jsme doufali (a pan Hašlík pro to udělal maximum) v porod přirozený. Jsem nyní necelý týden po porodu a jako bonus vnímám naprosto krásnou jizvu. Kdybych měla být ještě někdy těhotná, byla by to opět jediná volba, nedokážu si představit lepšího porodníka. Děkujeme!

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě přirozený porod

Vybrali jsme si pana doktora Hašlíka k porodu a péči v poradně pro těhulky a nemohli jsme vybrat lépe.
Tak pozitivní přístup s perfektní péči, vše vysvětlí, poradí a perfektně připraví na vše, co porod obnáší.
Porod pro mě probíhal nečekaně rychle a pan doktor se mnou, i přestože jsem úplně zpanikařila a podlehla strachu a emocim při rozeběhlém porodu, byl neustálě přijemný, uklidňujíci.
Pro mě navíc nedocenitelny lidský a chápavý a jsme mu neskutečně vděční za našeho malého drobečka. Pro další porod bych opět vybrala jan pana doktora Hašlíka.

V péči pana doktora Hašlíka jsem již třetím rokem a neměnila bych za žádnou cenu. Má jedinečnou kombinaci lidských vlastností a profesionálních dovedností, které se u lékaře obtížně hledají. V ordinaci se cítím vždy příjemně a vše mi perfektně vysvětlí. Provedl mě celým prvním těhotenstvím v rámci individuální péče a vedl mi i porod. I přes komplikace a akutní císařský řez měl vše pod kontrolou. Pro mě to byla náročná situace, ve které mě ale pan doktor dokázal uklidnit a měla jsem v něm oporu. Rozhodně mohu doporučit pana doktora jak pro běžnou gynekologickou péči, tak pro jedinečnou péči jaké se Vám od něj dostane v těhotenství. Už se těším na další těhotenství a porod vedený panem doktorem Hašlíkem.

Umístění: Gyn-H s.r.o. vedení těhotenství

Truly amazing doctor, I would give more stars if I could - he took care of my pregnancy from the very beginning including the delivery and it was worth all the money. Thanks to him I have absolutely no trauma connected with child birth and I healed really fast. He speaks really good English, has a very friendly attitude towards a patient, answers all questions thoroughly (even the slightly silly ones from a first-time expecting mom), has a very calming energy. Very competent, capable and with a modern approach. Now however I compare all the other doctors to him and so no one stands a chance to keep up with the high standard ;)

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Tehotenstvi + Porod

Chtela bych touto cestou jeste jednou podekovat MUDR Haslikovi za jeho profesionalni peci a lidsky pristup v prubehu meho tehotenstvi a porodu. Pana Haslika jsem zacala navstevovat na zacatku meho tehotenstvi a staral se o mne cele tehotenstvi vcetne porodu. Puvodne planovany porod C-sekce na 30.10. byl ukoncen o 2 tydny drive akutni sekci po prasknuti plodove vody. Vzhledem k tomu, ze jsem prvorodicka, z celeho porodu jsem byla velmi nervozni a nevedela, co cekat a zejmena v situaci, kdy mi o pulnoci 2 tydny pred terminem praskla voda. MUDR Haslik vysvetlil po tel i v takto pokrocilou dobu, co delat. Na prijmu mne informovali, ze porod bude naplanovan nasledujici den - miminko se vsak rozhodlo jinak - do 3 hodin po silnych kontrakcich bylo nutne zahajit akutni sekci - ac ve 4 hodiny rano, MUDR Haslik do pul hodiny dorazil a vedl operaci cis. Rezu. Diky nemu, mame uzasnou dceru, a i celkovy porod probehl rychle a bez komplikaci. V pripade druheho tehotenstvi se opet rozhodnu pro p. Haslika. Jako maloktery doktor ma velmi lidsky pristup, odpovi na vsechny otazky, je ochotny Vas prohlednout v pripade obtizi a vse zkonzultovat. Rady vychazeji ze zkusenosti nikoli dle pouzivanych statistik a tabulek. Diky nemu cele tehotenstvi bylo jednodussi. Jeste jednou moc dekuji a pana Haslika doporucuji vsem, kdo chteji mit skvelou peci. Lepsiho gynekologa jsem zatim nepotkala! Iva Bartosova

Názor přidán dne 21.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství, porod

U pana doktora jsem rodila v červenci 2018 a bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe a svojí rodinu mohla udělat. Lepší porod a péči během celého těhotenství jsem si ani nemohla přát! Díky němu už se těším na dalšího potomka a na další porod. Pan doktor nám vždy vše vysvětlil a měl velmi lidský a empatický přístup! Docházela jsem k němu na pravidelné kontroly během celého těhotenství, vždy mi na vše odpověděl a vše mi vysvětlil a také mám na památku krásné fotografie našeho prcka. Byl pro nás vždy k dispozici a pomohl mi i při akutních zdravotních problémech. Díky němu jsem byla ušetřena zbytečných antibiotik a léků během těhotenství. Celý porod jsem měla přirozený a přesně tak, jak jsem si ho přála. Kdyby nebyl u příjmu v den mého porodu, nejspíše bych odjela domů a plodová voda by mi praskla cestou domů v tramvaji. Díky jeho rychlé reakci a testu, který mi provedl se však chystající se porod odhalil a během pár hodin jsem tak porodila zdravého syna. Porodu jsem se velmi bála a měla z něho velký stres, ale díky profesionalitě pana doktora se na ten další už těším, protože to byl pozitivní zážitek pro mě i pro manžela. Po celou dobu na porodním sále k nám docházel a o průběhu porodu nás informoval a před každým krokem se optal, zda se vším souhlasím. Troufám si říci, že díky jeho postupu mi zkrátil porod alespoň o hodinu trápení. Přála bych si, aby takových doktorů, jako je pan doktor Hašlík bylo více! Odborník, kterého práce baví a kterého pacienti opravdu zajímají a vždy s nimi vše probere a je pro ně k dispozici i ve svém volnu, za což ho velmi obdivuji. Přivedl nám na svět náš malý zázrak a určitě mu svěříme do rukou i našeho dalšího potomka. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat za vše, co pro mě, manžela a našeho chlapečka udělal. Pana doktora bych doporučila všem ženám, které potřebují mít pocit, že mohou při tak složité situaci, jakou je porod, svému lékaři 100% důvěřovat. Taky má smysl pro humor, takže se při porodu můžete jako bonus i zasmát 

Pro individuální péči v těhotenství u pana doktora Hašlíka včetně jeho asistence u porodu jsme se rozhodli na základě doporučení. Hned na první schůzce jsem věděla, že jsme se rozhodli správně. Pan doktor byl velmi příjemný, empatický a trpělivě odpovídal na veškeré dotazy. Za celou dobu péče nebyl problém se domluvit na termínech schůzek a automaticky nám na emailu přistály fotky a videa z provedených ultrazvuků. Pan doktor je velký profesionál a dle mého názoru ho práce baví a pacientky pro něj nejsou pouhým případem. I přesto, že už jsem měla jeden porod za sebou (a možná právě proto), měla jsem z dalšího porodu obavy, ale pan doktor mě svým jednáním, osobním přístupem, trpělivostí a empatií uklidňoval. Porod neproběhl bez komplikací, nicméně pan doktor nasadil poker face, nenechal na sobě nic znát a předešel tím navýšení už tak dost velké hladiny stresu, za což jsem mu vděčná. Shrnuto podtrženo, dle mého názoru je to člověk na svém místě a pokud bychom ještě v budoucnu byli v očekávání, určitě bychom se zase na pana doktora s důvěrou obrátili. Mohu všem jen doporučit.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství

Thank you for our son.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě Tehotenstvi + Porod

Názor přidán dne 21.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ústav pro péči o matku a dítě vedení těhotenství, porod

• gynekologie a porodnictví