Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
22 názorů

S
Ověřeny pacient

S kvalitou péče paní zubařky jsem spokojen. A to jak co se týká péče o zub s kazem, tak i doplňování části ulomeného předního zubu, když se jednou za pár let nastavení ulomí. Paní zubařku mohu doporučit. Při odchodu z ordinace vám nezůstane průvan v peněžence, jak se doslýchám o jiných ordinacích.


Z
Ověřeny pacient

K pani zubarce jsem chodila asi 3roky...zezacatku nadseni,ale s odstupen casu..kdy me neustale zuby boleli a ja ji musela upozornit ze kaz mam tam a tam..jsem.navstivila jineho zubare..a ten se zhrozil!ze tak silene zdemolovane zuby primo zubarem nevidel..pani zubarka by za plombovani dostala 5!a cele zuby mi pan doktor musi po ni opravovat..!!takze ne!!uz nikdy!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Bohužel, musím změnit názor na paní doktorku. Několik let jsem byla spokojená, pak jsem si kvůli opakovaným bolestem zubů, které paní doktorka bagatelizovala, nechala udělat rentgen na jiném pracovišti a NESTAČILA JSEM SE DIVIT. Kanálky "mrtvých" zubů nejsou docpané, v jednom kanálku je dokonce ZALOMEN HROT KOVOVÉHO NÁSTROJE, pod plombami (které mi paní doktorka kontrolovala měsíc před rentgenem) jsou kazy! Takže je mi líto, ale k paní doktorce již nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes 10let a jsem moc spokojená. Je to normální ženská, ke které chodím s důvěrou a zatím mě nezklamala. Můstek, který mi dělala, drží už cca 8 let. Je fakt, že standarně nenabízí nadastardarní péči (jako bílé plomby a vůbec věci, které by si pacient musel platit), ale věřím tomu, že kdybych o to požádala, tak to dostanu. Nerv mi také trhala, ale s umrtvením a ačkoliv jsem se hodně bála, vůbec to nebolelo.
Už jsem k ní přihlásila i syna a druhého nahlásím také.
Já ji mohu jen pochválit.
Ale sestřičky by mohla mít stálé a milejší....


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už prakticky 30 roků a nemůžu ji než chválit. Kdybych měl jakékoliv výhrady, určitě bych stomatologa za tu dobu změnil. Příjemná, komunikativní a hlavně profesionál jak má být a nesnaží se jako mnozí jiní z pacienta tahat zbytečně peníze.


Profesional na urovni....


s paní doktorkou jsem velmi spokojená


Ověřeny pacient

Paní doktorka pracuje rychle, ale odborně a pečlivě. Nechápu zdejší negativní komentáře a příspěvky typu "trhala mi zuby bez znecitlivění" apod. S její prací jsem byla vždy spokojená, ať se jednalo o plombování zubů (plomby od paní doktorky mám už 6 let a stále drží), léčby zubního zánětu nebo trhání zubů moudrosti. Mohu jen doporučit.


Je zarážející, jak ji někteří lidé pomlouvají. Nejspíš je chyba v nich, nerozumí stomatologii nebo jsou sami namyšlení. Nejlepší zubařka, jakou jsem zažil. Co spraví, to drží a vydrží. Děkuji


A

SUprová zubařka, od který chodím vysmátý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti