Halasovo náměstí 1, Brno
Praktická zubní lékařka

S kvalitou péče paní zubařky jsem spokojen. A to jak co se týká péče o zub s kazem, tak i doplňování části ulomeného předního zubu, když se jednou za pár let nastavení ulomí. Paní zubařku mohu doporučit. Při odchodu z ordinace vám nezůstane průvan v peněžence, jak se doslýchám o jiných ordinacích.

K pani zubarce jsem chodila asi 3roky...zezacatku nadseni,ale s odstupen casu..kdy me neustale zuby boleli a ja ji musela upozornit ze kaz mam tam a tam..jsem.navstivila jineho zubare..a ten se zhrozil!ze tak silene zdemolovane zuby primo zubarem nevidel..pani zubarka by za plombovani dostala 5!a cele zuby mi pan doktor musi po ni opravovat..!!takze ne!!uz nikdy!!

Bohužel, musím změnit názor na paní doktorku. Několik let jsem byla spokojená, pak jsem si kvůli opakovaným bolestem zubů, které paní doktorka bagatelizovala, nechala udělat rentgen na jiném pracovišti a NESTAČILA JSEM SE DIVIT. Kanálky "mrtvých" zubů nejsou docpané, v jednom kanálku je dokonce ZALOMEN HROT KOVOVÉHO NÁSTROJE, pod plombami (které mi paní doktorka kontrolovala měsíc před rentgenem) jsou kazy! Takže je mi líto, ale k paní doktorce již nikdy více!

K paní doktorce chodím už přes 10let a jsem moc spokojená. Je to normální ženská, ke které chodím s důvěrou a zatím mě nezklamala. Můstek, který mi dělala, drží už cca 8 let. Je fakt, že standarně nenabízí nadastardarní péči (jako bílé plomby a vůbec věci, které by si pacient musel platit), ale věřím tomu, že kdybych o to požádala, tak to dostanu. Nerv mi také trhala, ale s umrtvením a ačkoliv jsem se hodně bála, vůbec to nebolelo.
Už jsem k ní přihlásila i syna a druhého nahlásím také.
Já ji mohu jen pochválit.
Ale sestřičky by mohla mít stálé a milejší....

K paní doktorce chodím už prakticky 30 roků a nemůžu ji než chválit. Kdybych měl jakékoliv výhrady, určitě bych stomatologa za tu dobu změnil. Příjemná, komunikativní a hlavně profesionál jak má být a nesnaží se jako mnozí jiní z pacienta tahat zbytečně peníze.

Profesional na urovni....

s paní doktorkou jsem velmi spokojená

Paní doktorka pracuje rychle, ale odborně a pečlivě. Nechápu zdejší negativní komentáře a příspěvky typu "trhala mi zuby bez znecitlivění" apod. S její prací jsem byla vždy spokojená, ať se jednalo o plombování zubů (plomby od paní doktorky mám už 6 let a stále drží), léčby zubního zánětu nebo trhání zubů moudrosti. Mohu jen doporučit.

Je zarážející, jak ji někteří lidé pomlouvají. Nejspíš je chyba v nich, nerozumí stomatologii nebo jsou sami namyšlení. Nejlepší zubařka, jakou jsem zažil. Co spraví, to drží a vydrží. Děkuji

SUprová zubařka, od který chodím vysmátý.