Umístění: Stomatologická klinika K 11 Jiný

Paní zubařka je skvělá, snaží se vždy najít to nejlepší řešení pro pacienta, se všemi ohledy na něj. Vždy si dá nad míru záležet, je milá, hodná a po každé návštěvě mám radost, jak skvělou zubařku mám. Tak i sestra, vždy vyjde vstříc, u zákroku na vás mluví, obě mají starost jestli něco nebolí, jsou milé a přátelské. Lepší péči jsem si nemohla přát :).

Umístění: Stomatologická klinika K 11 Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nejen profesionálně , ale i lidsky .
Dokonalá práce , bezbolestné zákroky / a že jich mám od paní doktorky docela hodně /, milé chování k pacientovi .
Cítím se u nich naprosto v bezpečí .
Jsem tak ráda , že jsem měla takové štěstí a mohu své zoubky léčit právě u této paní doktorky a sestřičky .

Umístění: Stomatologická klinika K 11 Bílá plomba

Naprosto pecliva, pracovita. Mam od pani dr. vice plomb a naporoto k nerozeznani od vlastnich zubu, ne-li lepsi. Pokud byl zakrok komplikovanejsi, praci neurychluje a pracuje prescas. Vysledek byl vzdy perfektni, cely zakrok naprosto bezbolestny. Pani sestricka je taky velmi mila a vesela.

paní doktorka je skvělá vyšetření je vždy bezbolestné jenom mě připadá že paní doktorka nerozhoduje o pacientech ale sestra to mě docela vadí

X

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a navíc perfekcionistka, což je v tomto oboru myslím na místě. Ošetření je opravdu na úrovni, bezbolestné, celý postup zákroku nejdříve vysvětlí a zdůvodní a hlavně neřeší problém pacienta tou nejjednodušší a nejrychlejší cestou, jak to mnohde bývá, ale snaží se najít nejoptimálnější řešení konkrétního problému s ohledem i na budoucnost chrupu. Bílé výplně dělá krásné, také mi dostavovala ulomenou stoličku a i ta je k nerozeznání od zdravého zubu. A navíc jsem u tohoto zákroku usínala, takže úplná pohoda. Dokonce paní doktorka kvůli mně protáhla pracovní dobu, aby v klidu a perfektně dokončila práci. Bude k ní chodit celá naše rodina, chci aby i děti měly od samého začátku zdravé a pěkné zuby. Chválím a doporučuji ve všech směrech. Také má příjemnou sestřičku.

Paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá, ošetření zcela bezbolestné, jednoznačně doporučuji i pro ošetření dětí.