Mediconet
Hybešova 43, Brno

Paní zubařku Cvengrošovou jsem dostala místo mé původní, která z kliniky odešla. Přístup byl arogantní, velice rychlý a hlavně odborná reakce na mé zuby mě dost zaskočila. Mám 2 mléčné zuby, na které mi řekla, že by je rovnou vytrhla, že jim dává max rok, a ať si začnu laskavě šetřit, přitom moc dobře vím, že mi vydrží ještě klidně 10-20let. Cena za implantát je samozřejmě 30-40k. Během minuty mi našla 2 malé kazy, na které jsem se měla objednat někdy jindy. Udělala čistě lokální rentgeny, ze kterých nebyl ale patrný žádný problém. Jelikož jsem za ní již nechtěla a našla si jinou kliniku, tam mi bylo po celoústním rentgenu řečeno, že žádné kazy nemám a potvrzeno, že mé mléčné stoličky ještě pár let mít budu.

Výborná zubařka.Profesionální přístup, vše předem vysvětlí, než se do něčeho pustí a domluví se na postupu i platbě za výkon. Pracuje na pojišťovnu i s doplácením, dle volby pacienta.Vždy hledá optimální řešení pro konkrétní situaci.Dokáže pomoct při bolesti, ale i v estetických záležitostech jsem velmi spokojená. Bílé plomby od této zubařky jsou velmi pěkné, drží. Ošetření u ní je nebolestivé, vždy, když je třeba, zub opíchne. V čekárně se u ní dlouho nečeká, přijdu na řadu téměř vždy včas dle objednání. V posledním roce mi zachránila zub, který by jiný zubař už dávno vytrhnul a vůbec by se s tím nemazlil! Drží mi na něm můstek, proto jsem ho potřebovala zachránit. Bohužel, tento úkon opravdu pojišťovna nehradí a bylo to s doplatkem, ale- co byste pro záchranu zubu neudělali? A co víc? Vždy mi v ordinaci věnuje maximum času,neboli - neodbyde mne, jak slovem- vysvětlování, tak činem - na mých zubech při ošetřování kazů.

Paní doktorka dělá vše pro to, aby byl chrup v pořádku a to nejen v danou chvíli ( jako většina jejích kolegů ), ale aby měl člověk klid i do budoucna. Vystřídal jsem více zubních lékařů a musím říci, že je to první z nich, kdo se nekouká jen na peníze, ale také na to, abych neměl se zuby problémy. Vždy mi udělali např. plombu a přitom věděli, že za dva nebo tři měsíce musí vypadnout. Pak se to opakuje klidně do nekonečna a pacient platí a platí. Toto tato doktorka nedělá a proto si jí velmi vážím a neměnil bych. Mohu vřele doporučit každému, kdo chce jít na zákrok jednou a mít klid.

Veľmi si cením profesionálny a ochotný prístup MUDr. Cvengrošovej, ktorá mi zachránila zuby múdrosti. V porovnaní s inými lekármi, u ktorých som bola ošetrovaná ma pozitívne prekvapila otvorenosť, záujem a veľmi milý prístup, ako aj alternatívy k riešeniu môjho zdravotného problému.
Celkovo hodnotím lekárku veľmi dobre, s dôrazom na osobitný prístup k pacientovi.

Standardní přístup, příjemná komunikace, nikdy dlouho nečekám, v rámci možností rychlá návštěva.

Profesionálny prístup. Dáva mi do poriadku chrup čo iný doktor odflákol.
Nestretol som sa s arogantným prístupom, ba naopak je stále milá a usmiata.
Vysvetlí postup práce a uvedie aj alternatívne riešenia.
Ak by bol každý lekár taký, tak by pacienti boli spokojní.
Názor Šárky a Honzu je blud.
Ing. Štefan Výrost

pani doktorka se starala o můj chrup dva roky,zpočátku se mi zdála jako dobrá profesionála do chvíle než narazila na problémový zub, který namísto toho aby se snažila zachránit tak měla jednoznačné řešení vytrhnout. absolutně neměla potrebu navrhnou jinou variantu jak by šel zub spravit a rovnou řekla"já by som do toho ne investovala já by som ho rovno vytrhla " a chtela okamzite behem minuty moje rozhodnuti. Kdyz jsem nesouhlasila zacala byt arogantni.takto mi to řekla u dvou zubu. Za vyplne v jeji ordinaci jsem platila za jednu výplň
1500 kc a za cisteni kanalku za jeden 700 kc. Nyní jsem u paní doktorky Ventrubové, která mi zuby navržené paní doktorkou Cvengrosovou k vytrhnuti zachránila a postupně mi spravuje mi dává zuby dohromady, včetně těch zubu které mi neprofesionálne ošetřila Dr. Cvengrošova.

Zubařka dobrá, jen mi přijde arogantní a naposledy, když jsem tam byl tak mě nechala hodinu čekat v prázdné čekárně bez jediného slova nebo omluvy a to mi na soukromou kliniku příjde dost slabé. Tak jsem se sbalil a už nikdy nepříjdu. Pokud bych přišel já o hodinu pozdě na jednání, tak žádné jednání už nebude. Je škoda, že i mladí lidé v takovémto oboru se chovají jako by jim na pacientovy vůbec nezáleželo.