Umístění: CLINICUM a.s. ekzem nohou

Dlouhodobe jsem trpel ekzemem obou nohou, zejmena pri zapoceni. Navstivil jsem nepreberne mnozstvi "specialistu" i zahranicnich a "zarucenych masti", bohuzel vsechny selhaly. Kdyz me pan Dr. Terich predepsal kombinaci 2 masti byl jsem vice nez skepticky, nicmene po cca. tydnu jsem pozoroval zlepseni a po cca. 12 dnech ekzemy zmizely a ja se citim jako znovu narozeny. Hlubokou poklonu odbornikovi panu dr. Terichovi!

Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: CLINICUM a.s. dermatologická konzultace

Doktora Tericha absolutně nedoporučuji! Neuvěřítelný přístup k pacientům! Objednání na odstranění znaménka trvá několik měsíců, přijdete do prázdné čekárny ještě před objednaným časem. Další dva paciety, kteří přijdou po Vás doktor přijme přednostně, pak odejde a nechá Vás čekat hodinu v prázdné čekárně zatím co v ordinaci nikdo není a zvesela si vyřizuje své osobní věci. Absolutně nedoporučuji. Další doktor, který si myslí že je bůh.

Umístění: CLINICUM a.s. kožní problémy

Pan doktor Terich je opravdový zázrak.Už k němu chodím několik let,když mám nějaký problém.Je pečlivý a vždy mi dobře poradí a pomůže od různých věcí.Za mě nejlepší kožní lékař,kterého znám.
Moc mu děkuji.Eva N.

Milý a schopný dermatolog. Vyléčil jsem u něj zarostlé nehty, u kterých mi jiná lékařka sdělila, že nepůjdou řešit jinak než operací.

Umístění: CLINICUM a.s. dermatologická konzultace

Umístění: CLINICUM a.s. kožní problémy