Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Vážený pan doktor Terich, je nejlaskavější a nejohleduplnější lékař, který má pro pacienty to největší pochopení. Děkuji mnohokrát za ošetření a lidský přístup. Vaše pacientka Věra Petrušková.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Přišel jsem s akutním těžkým stavem alergickým exemem. Přestože jsem nebyl objednan, lékař me přijal a zahájil léčbu.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Normální lekař i sestra,jestli má někdo problém, běžte jinam,není potřeba pomlouvat na internetu, my jsme spokojeni

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Zarazil mne problém s eReceptem (všude jinde to funguje skoro ihned). Tady bylo řečeno, že toho má doktor haldy a budu se muset ozbrojit trpělivostí! Naštěstí jsem uspěl jinde.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Nejhorší kožní ordinace dr. Tericha. Arogantní a neschopní lékař i sestřička. Bez odborných znalostí, na dermatologii stále pacientům předepisuje kortikoidy, i když tím ještě škodí. Nejsou ochotní ani posílat recepty, protože se jim prostě nechce, nedovoláte se do ordinace v pracovní dobu! a když dorazíte osobně, tak Vám protivná sestra zabouchne dveře před nosem. Chování k pacientům katastrofální !.. Pacienti zde vůbec nejsou prioritou. Nedoporučuji kožní ordinaci ! Dr. Terich by měl jít do důchodu, když ho jeho práce obtěžuje! Hlavně že máte čas řešit konspirační bláboly!

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Děkuji MUDr.Terichovi , že se mi věnuje a vždy vyslechne mé zdravotní problémy se suchou pokožkou v zimním období, poradí a předepíše mi mast, která mi zmírní mé obtíže.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor je profesionál, který mi pomohl s dlouholetými kožními problémy. S jeho přístupem a léčbou jsem naprosto spokojen. Poradí, doporučí vhodnou medikaci. Je to člověk na svém místě. Sestřička je rovněž milá.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Děkujeme panu doktorovi za přístup a účinnost léčby,jeden z mála kožních lékařů který své práci rozumí,a sestřičku tam má moc milou a hodnou,díky!

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

S průběhem vyšetření jsem naprosto spokojená. Pan doktor i sestřička byli velice příjemní. Mockrát děkuji za vyšetření, a to především dnes, kdy je téměř nemožné sehnat běžného lékaře dermatologa.

Umístění: CLINICUM a.s. Jiný

Nejlepší pan doktor,chodíme k němu celá rodina několik let,naprostá spokojenost,a je s ním i legrace