MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše v klidu vysvětlí, vyposlechne pacienta. Škoda, že neordinuje trochu pro nás blíž. Pokud bych měl v budoucnu nějaký podobný problém, určitě bych vyhledal pomoc tohoto lékaře, který okamžitě získal moji důvěru.
    Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

Ladislav Mašek2018-02-20

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení a projevenou důvěru. S přáním krásného dne LM.

• Zkušenosti a dovednosti

• Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře polikliniky Vršovice v Ukrajinské ulici. Operační den každou středu v Nemocnici Na Bulovce. Menší zákroky lze po domluvě provést formou jednodenní chirurgie v poliklinice Vysočany. Každý pátek dopoledne působí v andrologické poradně IVF sanatoria Pronatal v Praze 4, provádí operační zákroky k získání spermií microTESE. Specializuje se na diagnostiku a terapii nádorů prostaty, měchýře, andrologii, urologické infekce a urolitiázu. Objednat na vyšetření se pacienti mohou na adrese www.urologieukrajinska.cz nebo telefonicky. Nabízíme možnost bezbolestného provedení všech ambulantních zákroků v inhalační analgézii Entonoxem. Tento moderní způsob znecitlivění je pacienty pro jeho bezpečnost a vysokou účinnost velice vyhledávaný.

• urologie

Nemoci

• nádory močových cest
    • urolitiáza, infekce močových cest
    • nádory prostaty
    • benigní hyperplázie prostaty
    • onemocnění genitálu
    • poruchy erekce a ejakulace
    • andrologie
    • poruchy plodnosti

Služby

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Ukrajinská 11/900, 10100 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Urolog
    Praha
    Dobrý den. Bohužel krvácení z konečníku nespadá do mé odbornosti. Rozhodně doporučuji návstěvu Vašeho praktického lékaře a dovyšetření. S pozdravem L. Mašek

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: urologické konzultace

Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

Ladislav Mašek2018-02-20

• Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Přidávám se ke kladným hodnocením pana doktora Maška. Vstřícný, milý, ochotný a se zájmem o pacienta. I když zrovna nejste pacient s velmi závažnou diagnózou, pan doktor se vám věnuje a nemáte pocit, že obtěžujete. A ještě ke všem těmto plusům je velice vtipný! Nemalým bonusem ordinace je samozřejmě i milá sestřička. Děkuji za péči a těším se na další kontroly. Linda Frýbertová

Ladislav Mašek2018-02-20

Dobrý den LIndo, velice Vám děkuji za Vaše kladné hodnocení a jsem moc rád, že se v naší ordinaci cítíte příjemně. Není lehčích či méně závažných diagnóz, protože i onemocnění, které Vás nijak výrazně zdravotně neohrožuje, Vám může pořádně znepříjemnit život.
      Těším se na další návštěvu a přeji hezký den. S pozdravem LM

• Umístění: jiné místo

Ráda bych touto cestou velmi upřímně poděkovala panu doktorovi za péči o mě o víkendu 7.a 8.10.2017 na Bulovce. Staral se více než 100 %, s úsměvem, vše vysvětlil a já věděla, že vše dobře dopadne. Děkuji PANE DOKTORE! ????

Ladislav Mašek2017-10-30

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a hlavně za trpělivost, s jakou jste vše přečkala. Nyní už snad můžeme říci, že nakonec vše dobře dopadlo, což je hlavní.Moc zdravím. L. Mašek

• A
      Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Nejlepší doktor.Bohužel jsem oběhala tolik doktorů,než jsem našla pana Maška.Škoda,že vsichni doktoři nejsou jako on.Měli by si z něj vzít příklad.Konečně někdo,kdo mě opravdu poslouchá a léčí.Strašně jsem se bála vyšetření a bylo zcela bezbolestné.Navíc je i vtipný což je velké plus.Moc doporučuju.Už se těším na další návštěvu.Tereza L.

Ladislav Mašek2017-10-30

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a slova chvály. Jsem moc rád, že Vás vyšetření, kterého jste se tak obávala, nebolelo. Také už se těším, až přijdete na kontrolu. S pozdravem L. Mašek

• V
      Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.Služby: vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

Ladislav Mašek2017-07-27

Jsem moc rád, že Vám léčba pomohla a jste nyní spokojená. Velice děkuji za Váš pozitivní komentář a za čas, který jste mu věnovala.

• P

Konečně dobrý doktor, který mě vyšetřil a nenabídl při akutních obtížích pouze jednorázovou pomoc. Velmi přívětivý a chapavý člověk na pravém místě.

Ladislav Mašek2017-03-07

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!
      S pozdravem LM.

• Pan doktor je velice milý a šikovný! Paní sestřička je také moc fajn a ordinace působí příjemně, jen doporučuji! Děkuji, Sládková

Ladislav Mašek2017-03-02

Děkuji, Deniso, že jste si našla čas a ohodnotila naší ambulanci. Jsem moc rád, že jste byla spokojená a cítíte se u nás příjemně!
      S pozdravem LM

• A

Ne mel jsem zadny problem, sel jen tak na prevenci. Pan doktor je velice mily clovek, vsechno vysvetlil. Jsem spokojen na 100%, vrele doporucuji.

Ladislav Mašek2016-08-29

Dobrý den. Velice děkuji za kladné hodnocení a jsem moc rád, že jste byl s vyšetřením v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM.

• M

Po problémech s fimózou, kdy jsem navštěvoval různé doktory, jsem se rozhodl navštívit pana doktora Maška. Až mě zarazilo jak příjemná může být návštěva urologa, hned při první návštěvě vše hezky a stručně vysvětli a doporučil patřičné řešení. Operace byla profesionálně provedena. Pana doktora mohu JEN A JEN DOPORUČIT!!!

Ladislav Mašek2016-06-28

Dobrý den. Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení a jsem rád, že jste byl s vyšetřením i samotným zákrokem spokojen. Uvidíme se na kontrole.

• P

K panu doktoru Maškovi jsem se objednala na základě zdejších kladných recenzí. Byla to má první návštěva na urologii a s dr. Maškem jsem neprohloupila. Pan doktor je velice milý, empatický a lidský člověk s profesionálním lékařským přístupem. Vyšetření, kterého jsem se velmi bála, proběhlo díky panu doktorovi, skvělé sestřičce a Entonoxu v naprosté pohodě. U pana doktora jde ruku v ruce precizní práce a velmi vstřícné, trpělivé a přátelské jednání s pacientem. Ráda bych pochválila i úžasnou paní sestřičku, která na mě chvilku po vyšetření dohlížela.
      Ještě jednou bych touto cestou ráda panu dokotorovi i sestřičce poděkovala za perfektní péči a všem, kteří váhají, tuto lékařskou ordinaci vřele doporučuji. PM

Ladislav Mašek2016-04-21

Dobrý den Petro. Velice Vám děkuji za hodnocení. Vím, že vyšetření, které jste podstoupila je nepříjemné a že jste z něj měla obavy. Jsem rád, že jste to zvládla skvěle a je to za Vámi a těší mě, že jste byla s naší péčí spokojená. Ještě jednou upřímně děkuji za čas, který jste si našla, aby jste ohodnotila naší ambulanci a zdravím Vás. LM