Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ...

• Nádory močových cest
  • Urolitiáza, infekce močových cest
  • Nádory prostaty

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

500 Kč

1 000 Kč

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Jiný

Super doktor opravdu doporučuji sympaťák pomůže velmi si ho vážím. Chodím k němu na pravidelné kontroly s manželkou již dlouho vždy velmi poctivý a dokonalý vše vysvětlí a pomůže.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Jiný

Ohledne jeho profese a pristupu, asi není zapotrebi slov.Pan dr. ,je velmi mily chlap s humanním pristupem .Za me je super !!!

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkuji za kladný komentář a přeji krásný den. LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Jiný

Super pan doktor. Vše mi podrobně vysvětlil a doporučil léčbu. Jsem maximálně spokojený s přístupem pana doktora :-)

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za Váš kladný komentář a jsem moc rád, že jste v naší ordinaci spokojený. S přáním krásného dne LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. urologické konzultace

U pana doktora jsem byl dvakrát. Poprvé před pár lety a byl přesně takový, jako tu všichni píší - empatický, profesionální, lidský. Chování při druhé návštěvě ale bylo nejhorší, co jsem od doktora kdy zažil. Přišel jsem za ním v důvěře, že s ním mohu konzultovat problémy, které mě trápí už dlouhou dobu. Místo toho se mi dostalo arogance, sarkastických poznámek a nejlépe, aby člověk přišel už s diagnózou a nezdržoval. Nerozumím tomu a nepochopil jsem důvod takového jednání. Objednán jsem byl dlouho dopředu. Pokud tedy zastihnete pana doktora v dobré náladě, jedná se o výborného doktora a budete spokojení. V opačném případě Vám to dá značně najevo. Za mě obrovské lidské zklamání a pevně doufám, že se už v životě nepotkáme.

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Dovolím si nesouhlasit s tím, že bych byl nejraději, kdyby pacienti chodili již s diagnózou. Osobně si diagnózu stanovím rád sám na základě provedených vyšetření a dif. diagnostické úvahy. U Vás byl urologický nález zcela normální. S pozdravem LM

Umístění: jiné místo Jiný

Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :)
Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví.
S pozdravem Hana P.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den, velice děkuji za Váš komentář a jsem rád, že jste byla s vyšetřením spokojena a hlavně, že se Vám ulevilo. S přáním pevného zdraví LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. cystoskopie

Naprosto skvělý, empatický doktor, vyslechne vás, netváří se, jako byste byla natvrdlá, pokud se ptáte na otázky, jak to jiní doktoři občas dělají.

Všechna vyšetření byla provedana citlivě, bezbolestně, ale hlavně jsem odešla se správnou diagnózou a navrhovaná léčba mě konečně zbavila chronického zánětu močového měchýře.

Na řadu jsem šla vždy na čas, sestra je příjemná a pan doktor Mašek jak už jsem řekla velice empatický.

Naprosto doporučuju každému, kdo hledá urologa.

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkujeme za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste byla s vyšetřením v naší ambulanci spokojena. Co je nejdůležitější, že se nám snad podařilo zbavit Vás letitých obtíží. S přáním krásného léta. LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. urologické konzultace

To je docela složité ocenit člověka a jeho osobnost a v neposlední řadě doktora Maska.Proc?Protoze,najít odpovídající superlativy je ,v dane situaci, stejně tak nevděčné jako právě přidělený 5 oficiálních hvězdiček ,což je dle mého názoru nedostačující, a proto bych chtěl vyjádřit svojí naprostou spokojenost s panem doktorem Markem , s jeho vysokou profesionalitu a jeho nezaměnitelný charakter. Pan doktor vlastní absolutně všechny nezbytné vlastnosti jak lékařské tak lidské aby mohl vykonávat toto krásné a zároveň těžké povolání ,zvlášť , v dnešní době . Shortly, ,,Klobouk dolů ‘’ před panem doktorem! Prof. Constantin D.

MUDr. Ladislav Mašek

Vážený pane profesore, velice děkuji, že jste si našel čas přispět svým názorem a samozřejmě Vám patří velké díky za kladné hodnocení. Přeji Vám vše dobré a brzy na viděnou v naší ambulanci. LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. vyšetření močových cest

Pan doktor Mašek je profesionál na svém místě! Pomohl mi s problémy záněty močových cest, které jsem měla přes 20 let! Nyní, po 2 letech od léčby, bez jediného problému. Pan doktor vždy vše řádně vysvětlil a k tomu byl moc milý a empatický.
Tímto mu chci moc poděkovat! Pana doktora rozhodně doporučuji!

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkuji za pozitivní ohlas a přeji Vám, aby se obtíže tohoto rázu již nevracely. S pozdravem LM.

G
Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Děkuji pěkně panu doktorovi za krásný přístup k pacientům. Návštěva v jeho ordinaci mi pokaždé zvedne náladu, což by na urologické klinice nikdo neočekával. Díky jeho humoru se pokaždé společně zasmějeme a člověk se ani necítí jako u lékaře. Pokud potřebujete cokoliv profesionálně vysvětlit, pan doktor si udělá čas a věnuje se vám s ochotou a úsměvem.
Přeji panu Maškovi jen další spokojené a příjemné pacienty.
Gabriela

MUDr. Ladislav Mašek

Vážená Gabrielo, moc mě těší, že jste u nás v ordinaci vždy spokojena. Přeci jen návštěva lékaře není příjemná záležitost, tak je potřeba občas uvolnit atmosféru a třeba se i zasmát. Moc děkuji za kladné hodnocení a jsem s pozdravem. LM

Mohu jen souhlasit s ostatními kladnými hodnoceními zde. Bál jsem se se svým problémem k lékaři zajít, zvláště když jde o takto intimní partie, ale pan doktor mne uklidnil. Je naprosto profesionální, pečlivě provede všechna potřebná vyšetření, vyslechne vás, v klidu odpoví na vaše dotazy a vše vysvětlí, což bohužel není dnes u jiných lékařů zvykem. Je velmi empatický, takže vřele doporučuji, nenechte se odradit špatnými zkušenostmi od jiných, často arogantních, lékařů. Ti dobří pořád existují, pan doktor Mašek je toho příkladem.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý dem, velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Jsem rád, že jste se v naší ambulanci necítil nepříjemně a byl jste spokojen. S přáním hezkého dne LM

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pane doktore,
objevil jse mi na predkozce cca 1 x 0,5 cm veliky lipom (diagnozu mi stanovil kozni lekar). Je mozne se domluvit na jeho vyriznuti na vasi ambulanci?

Dekuji

Dobrý den. Určitě je možné lipom z předkožky z kosmetických důvodů odstranit v lokální anestézii přímo u nás v ambulanci. Pro podrobnosti a domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem na info@urologieukrajinska.cz.
S pozdravem L. Mašek

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. je mi 16 let a mám Celiakii, občas krvácím z konečníku. Může to být něco vážného?

Dobrý den. Bohužel krvácení z konečníku nespadá do mé odbornosti. Rozhodně doporučuji návstěvu Vašeho praktického lékaře a dovyšetření. S pozdravem L. Mašek

• Nádory močových cest
  • Urolitiáza, infekce močových cest