Hotovost, Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Entonox • 500 Kč +6 Více

Katetrizace močového měchýře

Nádorové markery

Spermiogram

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ...

• nádory močových cest

1 000 Kč

Vyšetření močových cest

G
Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Děkuji pěkně panu doktorovi za krásný přístup k pacientům. Návštěva v jeho ordinaci mi pokaždé zvedne náladu, což by na urologické klinice nikdo neočekával. Díky jeho humoru se pokaždé společně zasmějeme a člověk se ani necítí jako u lékaře. Pokud potřebujete cokoliv profesionálně vysvětlit, pan doktor si udělá čas a věnuje se vám s ochotou a úsměvem.
Přeji panu Maškovi jen další spokojené a příjemné pacienty.
Gabriela

Mohu jen souhlasit s ostatními kladnými hodnoceními zde. Bál jsem se se svým problémem k lékaři zajít, zvláště když jde o takto intimní partie, ale pan doktor mne uklidnil. Je naprosto profesionální, pečlivě provede všechna potřebná vyšetření, vyslechne vás, v klidu odpoví na vaše dotazy a vše vysvětlí, což bohužel není dnes u jiných lékařů zvykem. Je velmi empatický, takže vřele doporučuji, nenechte se odradit špatnými zkušenostmi od jiných, často arogantních, lékařů. Ti dobří pořád existují, pan doktor Mašek je toho příkladem.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý dem, velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Jsem rád, že jste se v naší ambulanci necítil nepříjemně a byl jste spokojen. S přáním hezkého dne LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Bolest v oblasti močových cest

Pan doktor na základě mých informací udělal potřebné vyšetření, nakonec správně odhadl neurologický problém a poslal mě za specialistou. Zpětně hodnotím velmi pozitivně jeho empatický přístup k pacientovi a přesné dodržení času objednání. S doporučením od PL je vyšetření hrazeno zdravotní pojišťovnou.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den, velice děkuji za Vás komentář a jsem rád, že jste byl s objednáním i vyšetřením spokojený. Přesný čas objednání se vždy snažíme maximálně dodržet. Samozřejmě pokud se vyskytne akutní případ, může dojít k mírnému posunu, ale v 95 % je u nás pacient vyšetřen ve stanovený čas +- 5 minut. S pozdravem LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Bolesti močového ústrojí

Na základě doporučení pana doktora Maška zde, jsem se rozhodla pro jeho návštěvu. Chtěla bych mu touto cestou velice poděkovat za neskutečně milé, ochotné, profesionální a především lidské chování! Vše pěkně vysvětlí, je velice empatický a hodný. Má léčba bude možná běh na dlouhou trať, ale věřím, že díky panu doktorovi bude úspěšná. Děkuji pane doktore, s pozdravem Vaše pacientka Laura.

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkuji za Váš komentář, Lauro. Jsem moc rád, že jste byla s vyšetřením spokojená. Přestože to určitě bude běh na dlouhou trať, věřím, že se Vám brzy udělá lépe a vše dopadne k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Absolutne skvely , pozitivny a velmi priatelsky pristup k pacientovi! Na urologii som bol prvy krat, a zial na zaklade mojej diagnozy som musel som ist aj na moju prvu operaciu v zivote. Vdaka doktorovi Masekovi som cely proces zvladal s mensim stresom, velmi mi pomahal, vsetko vysvetlil a snazil sa vzdy upokojit akekolkvek moje obavy. Rozhodne odporucam a este raz dakujem!

Dobrý den,
moc děkuji za komentář a omlouvám se za opožděnu reakci. Jsem rád, že jste nakonec vše snesl velmi dobře, i když je logické, že člověk má v takové situaci strach. Doufám, že vše bude v naprostém pořádku!
S pozdravem LM.

Umístění: jiné místo urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše v klidu vysvětlí, vyposlechne pacienta. Škoda, že neordinuje trochu pro nás blíž. Pokud bych měl v budoucnu nějaký podobný problém, určitě bych vyhledal pomoc tohoto lékaře, který okamžitě získal moji důvěru.
Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení a projevenou důvěru. S přáním krásného dne LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Přidávám se ke kladným hodnocením pana doktora Maška. Vstřícný, milý, ochotný a se zájmem o pacienta. I když zrovna nejste pacient s velmi závažnou diagnózou, pan doktor se vám věnuje a nemáte pocit, že obtěžujete. A ještě ke všem těmto plusům je velice vtipný! Nemalým bonusem ordinace je samozřejmě i milá sestřička. Děkuji za péči a těším se na další kontroly. Linda Frýbertová

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den LIndo, velice Vám děkuji za Vaše kladné hodnocení a jsem moc rád, že se v naší ordinaci cítíte příjemně. Není lehčích či méně závažných diagnóz, protože i onemocnění, které Vás nijak výrazně zdravotně neohrožuje, Vám může pořádně znepříjemnit život.
Těším se na další návštěvu a přeji hezký den. S pozdravem LM

Umístění: jiné místo

Ráda bych touto cestou velmi upřímně poděkovala panu doktorovi za péči o mě o víkendu 7.a 8.10.2017 na Bulovce. Staral se více než 100 %, s úsměvem, vše vysvětlil a já věděla, že vše dobře dopadne. Děkuji PANE DOKTORE! ????

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a hlavně za trpělivost, s jakou jste vše přečkala. Nyní už snad můžeme říci, že nakonec vše dobře dopadlo, což je hlavní.Moc zdravím. L. Mašek

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Nejlepší doktor.Bohužel jsem oběhala tolik doktorů,než jsem našla pana Maška.Škoda,že vsichni doktoři nejsou jako on.Měli by si z něj vzít příklad.Konečně někdo,kdo mě opravdu poslouchá a léčí.Strašně jsem se bála vyšetření a bylo zcela bezbolestné.Navíc je i vtipný což je velké plus.Moc doporučuju.Už se těším na další návštěvu.Tereza L.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a slova chvály. Jsem moc rád, že Vás vyšetření, kterého jste se tak obávala, nebolelo. Také už se těším, až přijdete na kontrolu. S pozdravem L. Mašek

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

MUDr. Ladislav Mašek

Jsem moc rád, že Vám léčba pomohla a jste nyní spokojená. Velice děkuji za Váš pozitivní komentář a za čas, který jste mu věnovala.
S pozdravem LM.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pane doktore,
    objevil jse mi na predkozce cca 1 x 0,5 cm veliky lipom (diagnozu mi stanovil kozni lekar). Je mozne se domluvit na jeho vyriznuti na vasi ambulanci?

Dekuji

Dobrý den. Určitě je možné lipom z předkožky z kosmetických důvodů odstranit v lokální anestézii přímo u nás v ambulanci. Pro podrobnosti a domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem na info@urologieukrajinska.cz.
    S pozdravem L. Mašek

MUDr. Ladislav Mašek

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. je mi 16 let a mám Celiakii, občas krvácím z konečníku. Může to být něco vážného?

Dobrý den. Bohužel krvácení z konečníku nespadá do mé odbornosti. Rozhodně doporučuji návstěvu Vašeho praktického lékaře a dovyšetření. S pozdravem L. Mašek

• nádory močových cest
  • urolitiáza, infekce močových cest