MUDr.

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře poliklin... Více

• Opakované uro-gyn infekce

Dobrý den, již třetím rokem se mi opakují infekce močových cest - způsobuje vždy e.coli. V posledním roce se přidaly i mykozy na gynekologii. Zkoušela jsem již všechno možné, ale stále se to vrací - vždy po sexu. Prošla jsem urologickým vyšetřením včetně cystoskopie a vše je v pořádku. Urolog mi řekl,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ladislav Mašek

Dobrý den. Vždy je nutné zjistit, jestli opakující se infekce moč. cest nejsou jen projeven nějakého jiného onemocnění. Vy však již podle toho co píšete kompletně vyšetřená jste. Pokud byla cystoskopie… Více

• Bolest uzdičky

Dobrý den,
    rád bych se zeptal, co může způsobovat můj problém a jaká jsou možná řešení. Při silné erekci a úplném přetížení předkožky je uzdička tak natažená, že až palčivě bolí. Je mi 18 a tento problém mám již déle, jen mi dříve nepřipadal nijak závažný a nepotřeboval jsem ho řešit, ale teď… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ladislav Mašek

Dobrý den. Zkrácení uzdičky je poměrně častý nález, takže uzdička může při erekci tahat. Jedná se o neškodnou věc. Pokud je to však palčivě bolestivé, bylo by dobré tento problém řešit provedením tzv,.… Více

Adresy

• Urologie Ukrajinská s.r.o.

Ukrajinská 11/900
    10100 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře polikliniky Vršovice v Ukrajinské ulici. Operační den každou středu v Nemocnici Na Bulovce. Menší zákroky lze po domluvě provést formou jednodenní chirurgie v poliklinice Vysočany. Každý pátek dopoledne působí v andrologické poradně IVF sanatoria Pronatal v Praze 4, provádí operační zákroky k získání spermií microTESE. Specializuje se na diagnostiku a terapii nádorů prostaty, měchýře, andrologii, urologické infekce a urolitiázu. Objednat na vyšetření se pacienti mohou na adrese www.urologieukrajinska.cz nebo telefonicky. Nabízíme možnost bezbolestného provedení všech ambulantních zákroků v inhalační analgézii Entonoxem. Tento moderní způsob znecitlivění je pacienty pro jeho bezpečnost a vysokou účinnost velice vyhledávaný.

• urologie

Nemoci

• nádory močových cest
  • urolitiáza, infekce močových cest
  • nádory prostaty
  • benigní hyperplázie prostaty
  • onemocnění genitálu
  • poruchy erekce a ejakulace
  • andrologie
  • poruchy plodnosti

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V
    Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.Služby: vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

• P

Konečně dobrý doktor, který mě vyšetřil a nenabídl při akutních obtížích pouze jednorázovou pomoc. Velmi přívětivý a chapavý člověk na pravém místě.

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-07

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!
    S pozdravem LM.

• Pan doktor je velice milý a šikovný! Paní sestřička je také moc fajn a ordinace působí příjemně, jen doporučuji! Děkuji, Sládková

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-02

Děkuji, Deniso, že jste si našla čas a ohodnotila naší ambulanci. Jsem moc rád, že jste byla spokojená a cítíte se u nás příjemně!
    S pozdravem LM

• A

Ne mel jsem zadny problem, sel jen tak na prevenci. Pan doktor je velice mily clovek, vsechno vysvetlil. Jsem spokojen na 100%, vrele doporucuji.

MUDr. Ladislav Mašek2016-08-29

Dobrý den. Velice děkuji za kladné hodnocení a jsem moc rád, že jste byl s vyšetřením v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM.

• M

Po problémech s fimózou, kdy jsem navštěvoval různé doktory, jsem se rozhodl navštívit pana doktora Maška. Až mě zarazilo jak příjemná může být návštěva urologa, hned při první návštěvě vše hezky a stručně vysvětli a doporučil patřičné řešení. Operace byla profesionálně provedena. Pana doktora mohu JEN A JEN DOPORUČIT!!!

MUDr. Ladislav Mašek2016-06-28

Dobrý den. Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení a jsem rád, že jste byl s vyšetřením i samotným zákrokem spokojen. Uvidíme se na kontrole.
    S pozdravem LM.

• P

K panu doktoru Maškovi jsem se objednala na základě zdejších kladných recenzí. Byla to má první návštěva na urologii a s dr. Maškem jsem neprohloupila. Pan doktor je velice milý, empatický a lidský člověk s profesionálním lékařským přístupem. Vyšetření, kterého jsem se velmi bála, proběhlo díky panu doktorovi, skvělé sestřičce a Entonoxu v naprosté pohodě. U pana doktora jde ruku v ruce precizní práce a velmi vstřícné, trpělivé a přátelské jednání s pacientem. Ráda bych pochválila i úžasnou paní sestřičku, která na mě chvilku po vyšetření dohlížela.
    Ještě jednou bych touto cestou ráda panu dokotorovi i sestřičce poděkovala za perfektní péči a všem, kteří váhají, tuto lékařskou ordinaci vřele doporučuji. PM

MUDr. Ladislav Mašek2016-04-21

Dobrý den Petro. Velice Vám děkuji za hodnocení. Vím, že vyšetření, které jste podstoupila je nepříjemné a že jste z něj měla obavy. Jsem rád, že jste to zvládla skvěle a je to za Vámi a těší mě, že jste byla s naší péčí spokojená. Ještě jednou upřímně děkuji za čas, který jste si našla, aby jste ohodnotila naší ambulanci a zdravím Vás. LM

• J

Profesionální přístup, fantastické jednání, jsem fascinován. Po předchozích lékařích co působili na poliklinice Ukrajinská si připadám u pana doktora Maška jak v jiném světě.

MUDr. Ladislav Mašek2016-04-19

Dobrý den. Omlouvám se za opožděnou reakci a moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu. Jsem rád, že jste v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM-

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan MUDr. Mašek je dle mého názoru lékař, který umí jít s dobou. Je vstřícný, chápavý a je vždy po ruce když ho člověk potřebuje !!!

MUDr. Ladislav Mašek2016-02-02

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení, vážím si toho.

• Po pomerne velkem lekarskem kolotoci jsem doposud zadne hodnoceni nezanechala, ale u pana doktora Maska nemuzu jinak. Popravde jsem se asi nikdy s tak fantastickym pristupem jeste nesetkala. Pan doktor je strasne mily a vzdy usmevavy, se smyslem pro humor. Navic vse detailne a se zajmem vysvetli a jeho trpelivost a snaha cloveka uklidnit je opravdu obdivuhodna. Jeste jednou Vam, pane doktore, i Vasi hodne pani sestricce dekuji za Vas uzasny lidsky a citlivy pristup, za trpelive zodpovidani veskerych mych dotazu a take za to, ze jste me presvedcil o tom, ze s Vami neni treba se vysetreni az tak obavat :-) Eva St.

MUDr. Ladislav Mašek2015-12-18

Dobrý den Evo. Já děkuji za Váš milý komentář a jsem moc rád, že jste vyšetření statečně a bezproblémově zvládla i když jste se jej velmi obávala. Přeji Vám krásné svátky a do dalšího roku hlavně zdraví.

• V

Zdravm Vás pane doktore.Vždy,když Vás navštívím mám pocit ,jako bych byl na navštěvě u kamaráda.
    Pohodový chlap se smyslem pro humor, kterému se mohu svěřit s čímkoliv.
    Ordinoval na Kladně a já ho navštívil v Praze.
    Kdyby jako lékař a člověk stál za nic,do Prahy bych za ním nejezdil.
    Vždy se k němu rád vracím,protože nedělá machra,jako někteří jeho kolegové,kteří si myslí,že když mají bílý plášt,že jsou mistři světa.
    Takový on není.Je to borec.Míra C.

MUDr. Ladislav Mašek2015-11-19

Také Vás moc zdravím. Jsem moc rád, že jste si ke mě našel cestu a opět jsme se po delší době viděli! Velice děkuji za Váš komentář a těším se na shledanou.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online