MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše v klidu vysvětlí, vyposlechne pacienta. Škoda, že neordinuje trochu pro nás blíž. Pokud bych měl v budoucnu nějaký podobný problém, určitě bych vyhledal pomoc tohoto lékaře, který okamžitě získal moji důvěru.
    Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

MUDr. Ladislav Mašek2018-02-20

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení a projevenou důvěru. S přáním krásného dne LM.

• Zkušenosti a dovednosti

• Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře polikliniky Vršovice v Ukrajinské ulici. Operační den každou středu v Nemocnici Na Bulovce. Menší zákroky lze po domluvě provést formou jednodenní chirurgie v poliklinice Vysočany. Každý pátek dopoledne působí v andrologické poradně IVF sanatoria Pronatal v Praze 4, provádí operační zákroky k získání spermií microTESE. Specializuje se na diagnostiku a terapii nádorů prostaty, měchýře, andrologii, urologické infekce a urolitiázu. Objednat na vyšetření se pacienti mohou na adrese www.urologieukrajinska.cz nebo telefonicky. Nabízíme možnost bezbolestného provedení všech ambulantních zákroků v inhalační analgézii Entonoxem. Tento moderní způsob znecitlivění je pacienty pro jeho bezpečnost a vysokou účinnost velice vyhledávaný.

• urologie

Nemoci

• nádory močových cest
    • urolitiáza, infekce močových cest
    • nádory prostaty
    • benigní hyperplázie prostaty
    • onemocnění genitálu
    • poruchy erekce a ejakulace
    • andrologie
    • poruchy plodnosti

Services

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Ukrajinská 11/900, 10100 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Urolog
    Praha
    Dobrý den. Určitě je možné lipom z předkožky z kosmetických důvodů odstranit v lokální anestézii přímo u nás v ambulanci. Pro podrobnosti a domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky… Více

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: urologické konzultace

Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

MUDr. Ladislav Mašek2018-02-20

• Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Přidávám se ke kladným hodnocením pana doktora Maška. Vstřícný, milý, ochotný a se zájmem o pacienta. I když zrovna nejste pacient s velmi závažnou diagnózou, pan doktor se vám věnuje a nemáte pocit, že obtěžujete. A ještě ke všem těmto plusům je velice vtipný! Nemalým bonusem ordinace je samozřejmě i milá sestřička. Děkuji za péči a těším se na další kontroly. Linda Frýbertová

MUDr. Ladislav Mašek2018-02-20

Dobrý den LIndo, velice Vám děkuji za Vaše kladné hodnocení a jsem moc rád, že se v naší ordinaci cítíte příjemně. Není lehčích či méně závažných diagnóz, protože i onemocnění, které Vás nijak výrazně zdravotně neohrožuje, Vám může pořádně znepříjemnit život.
      Těším se na další návštěvu a přeji hezký den. S pozdravem LM

• Umístění: jiné místo

Ráda bych touto cestou velmi upřímně poděkovala panu doktorovi za péči o mě o víkendu 7.a 8.10.2017 na Bulovce. Staral se více než 100 %, s úsměvem, vše vysvětlil a já věděla, že vše dobře dopadne. Děkuji PANE DOKTORE! ????

MUDr. Ladislav Mašek2017-10-30

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a hlavně za trpělivost, s jakou jste vše přečkala. Nyní už snad můžeme říci, že nakonec vše dobře dopadlo, což je hlavní.Moc zdravím. L. Mašek

• A
      Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Nejlepší doktor.Bohužel jsem oběhala tolik doktorů,než jsem našla pana Maška.Škoda,že vsichni doktoři nejsou jako on.Měli by si z něj vzít příklad.Konečně někdo,kdo mě opravdu poslouchá a léčí.Strašně jsem se bála vyšetření a bylo zcela bezbolestné.Navíc je i vtipný což je velké plus.Moc doporučuju.Už se těším na další návštěvu.Tereza L.

MUDr. Ladislav Mašek2017-10-30

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a slova chvály. Jsem moc rád, že Vás vyšetření, kterého jste se tak obávala, nebolelo. Také už se těším, až přijdete na kontrolu. S pozdravem L. Mašek

• V
      Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.Služby: vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

MUDr. Ladislav Mašek2017-07-27

Jsem moc rád, že Vám léčba pomohla a jste nyní spokojená. Velice děkuji za Váš pozitivní komentář a za čas, který jste mu věnovala.

• P

Konečně dobrý doktor, který mě vyšetřil a nenabídl při akutních obtížích pouze jednorázovou pomoc. Velmi přívětivý a chapavý člověk na pravém místě.

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-07

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!
      S pozdravem LM.

• Pan doktor je velice milý a šikovný! Paní sestřička je také moc fajn a ordinace působí příjemně, jen doporučuji! Děkuji, Sládková

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-02

Děkuji, Deniso, že jste si našla čas a ohodnotila naší ambulanci. Jsem moc rád, že jste byla spokojená a cítíte se u nás příjemně!
      S pozdravem LM

• A

Ne mel jsem zadny problem, sel jen tak na prevenci. Pan doktor je velice mily clovek, vsechno vysvetlil. Jsem spokojen na 100%, vrele doporucuji.

MUDr. Ladislav Mašek2016-08-29

Dobrý den. Velice děkuji za kladné hodnocení a jsem moc rád, že jste byl s vyšetřením v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM.

• M

Po problémech s fimózou, kdy jsem navštěvoval různé doktory, jsem se rozhodl navštívit pana doktora Maška. Až mě zarazilo jak příjemná může být návštěva urologa, hned při první návštěvě vše hezky a stručně vysvětli a doporučil patřičné řešení. Operace byla profesionálně provedena. Pana doktora mohu JEN A JEN DOPORUČIT!!!

MUDr. Ladislav Mašek2016-06-28

Dobrý den. Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení a jsem rád, že jste byl s vyšetřením i samotným zákrokem spokojen. Uvidíme se na kontrole.

• P

K panu doktoru Maškovi jsem se objednala na základě zdejších kladných recenzí. Byla to má první návštěva na urologii a s dr. Maškem jsem neprohloupila. Pan doktor je velice milý, empatický a lidský člověk s profesionálním lékařským přístupem. Vyšetření, kterého jsem se velmi bála, proběhlo díky panu doktorovi, skvělé sestřičce a Entonoxu v naprosté pohodě. U pana doktora jde ruku v ruce precizní práce a velmi vstřícné, trpělivé a přátelské jednání s pacientem. Ráda bych pochválila i úžasnou paní sestřičku, která na mě chvilku po vyšetření dohlížela.
      Ještě jednou bych touto cestou ráda panu dokotorovi i sestřičce poděkovala za perfektní péči a všem, kteří váhají, tuto lékařskou ordinaci vřele doporučuji. PM

MUDr. Ladislav Mašek2016-04-21

Dobrý den Petro. Velice Vám děkuji za hodnocení. Vím, že vyšetření, které jste podstoupila je nepříjemné a že jste z něj měla obavy. Jsem rád, že jste to zvládla skvěle a je to za Vámi a těší mě, že jste byla s naší péčí spokojená. Ještě jednou upřímně děkuji za čas, který jste si našla, aby jste ohodnotila naší ambulanci a zdravím Vás. LM