MUDr.

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře polikliniky… Více

• Student spšt

Freunoplastika
    Nejspíš mám fimozu, ale doktor mi navrhl freunoplasiku jelikož nevidí penis ve stopořeném stavu tak to nemůže vidět přesně... Nejspíš mám i krátkou uzdičku, ale když zkouším přetáhnout předkožku přes žalud dám to max do půlky a žalud se jakoby škrtí je možné že to freunoplastika… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ladislav Mašek

Dobrý den. Frenuloplastika pouze prodlouží uzdičku.Pokud jsou problémy s kompletním přetažením předkožky pomůže cirkumcize.

• Předčasná ejakulace

Dobry den, je možné se předčasné ejakulace zbavit obřízkou? nechci totiž jíst všemožné prášky a doufat že možná třeba asi pomůžou. děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ladislav Mašek

Dobrý den. Na předčasnou ejakulaci jsou dostupné léky, které se užívají ve formě tablet. Účinnost je ověřená a dobrá. S pozdravem L. Mašek

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ambulanci ve 2. patře polikliniky Vršovice v Ukrajinské ulici. Operační den každou středu v Nemocnici Na Bulovce. Menší zákroky lze po domluvě provést formou jednodenní chirurgie v poliklinice Vysočany. Každý pátek dopoledne působí v andrologické poradně IVF sanatoria Pronatal v Praze 4, provádí operační zákroky k získání spermií microTESE. Specializuje se na diagnostiku a terapii nádorů prostaty, měchýře, andrologii, urologické infekce a urolitiázu. Objednat na vyšetření se pacienti mohou na adrese www.urologieukrajinska.cz nebo telefonicky. Nabízíme možnost bezbolestného provedení všech ambulantních zákroků v inhalační analgézii Entonoxem. Tento moderní způsob znecitlivění je pacienty pro jeho bezpečnost a vysokou účinnost velice vyhledávaný.

• urologie

Nemoci

• nádory močových cest
  • urolitiáza, infekce močových cest
  • nádory prostaty
  • benigní hyperplázie prostaty
  • onemocnění genitálu
  • poruchy erekce a ejakulace
  • andrologie
  • poruchy plodnosti

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V
    Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.Služby: vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

MUDr. Ladislav Mašek2017-07-27

Jsem moc rád, že Vám léčba pomohla a jste nyní spokojená. Velice děkuji za Váš pozitivní komentář a za čas, který jste mu věnovala.

• P

Konečně dobrý doktor, který mě vyšetřil a nenabídl při akutních obtížích pouze jednorázovou pomoc. Velmi přívětivý a chapavý člověk na pravém místě.

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-07

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!
    S pozdravem LM.

• Pan doktor je velice milý a šikovný! Paní sestřička je také moc fajn a ordinace působí příjemně, jen doporučuji! Děkuji, Sládková

MUDr. Ladislav Mašek2017-03-02

Děkuji, Deniso, že jste si našla čas a ohodnotila naší ambulanci. Jsem moc rád, že jste byla spokojená a cítíte se u nás příjemně!
    S pozdravem LM

• A

Ne mel jsem zadny problem, sel jen tak na prevenci. Pan doktor je velice mily clovek, vsechno vysvetlil. Jsem spokojen na 100%, vrele doporucuji.

MUDr. Ladislav Mašek2016-08-29

Dobrý den. Velice děkuji za kladné hodnocení a jsem moc rád, že jste byl s vyšetřením v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM.

• M

Po problémech s fimózou, kdy jsem navštěvoval různé doktory, jsem se rozhodl navštívit pana doktora Maška. Až mě zarazilo jak příjemná může být návštěva urologa, hned při první návštěvě vše hezky a stručně vysvětli a doporučil patřičné řešení. Operace byla profesionálně provedena. Pana doktora mohu JEN A JEN DOPORUČIT!!!

MUDr. Ladislav Mašek2016-06-28

Dobrý den. Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení a jsem rád, že jste byl s vyšetřením i samotným zákrokem spokojen. Uvidíme se na kontrole.

• P

K panu doktoru Maškovi jsem se objednala na základě zdejších kladných recenzí. Byla to má první návštěva na urologii a s dr. Maškem jsem neprohloupila. Pan doktor je velice milý, empatický a lidský člověk s profesionálním lékařským přístupem. Vyšetření, kterého jsem se velmi bála, proběhlo díky panu doktorovi, skvělé sestřičce a Entonoxu v naprosté pohodě. U pana doktora jde ruku v ruce precizní práce a velmi vstřícné, trpělivé a přátelské jednání s pacientem. Ráda bych pochválila i úžasnou paní sestřičku, která na mě chvilku po vyšetření dohlížela.
    Ještě jednou bych touto cestou ráda panu dokotorovi i sestřičce poděkovala za perfektní péči a všem, kteří váhají, tuto lékařskou ordinaci vřele doporučuji. PM

MUDr. Ladislav Mašek2016-04-21

Dobrý den Petro. Velice Vám děkuji za hodnocení. Vím, že vyšetření, které jste podstoupila je nepříjemné a že jste z něj měla obavy. Jsem rád, že jste to zvládla skvěle a je to za Vámi a těší mě, že jste byla s naší péčí spokojená. Ještě jednou upřímně děkuji za čas, který jste si našla, aby jste ohodnotila naší ambulanci a zdravím Vás. LM

• J

Profesionální přístup, fantastické jednání, jsem fascinován. Po předchozích lékařích co působili na poliklinice Ukrajinská si připadám u pana doktora Maška jak v jiném světě.

MUDr. Ladislav Mašek2016-04-19

Dobrý den. Omlouvám se za opožděnou reakci a moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu. Jsem rád, že jste v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM-

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan MUDr. Mašek je dle mého názoru lékař, který umí jít s dobou. Je vstřícný, chápavý a je vždy po ruce když ho člověk potřebuje !!!

MUDr. Ladislav Mašek2016-02-02

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení, vážím si toho.

• Po pomerne velkem lekarskem kolotoci jsem doposud zadne hodnoceni nezanechala, ale u pana doktora Maska nemuzu jinak. Popravde jsem se asi nikdy s tak fantastickym pristupem jeste nesetkala. Pan doktor je strasne mily a vzdy usmevavy, se smyslem pro humor. Navic vse detailne a se zajmem vysvetli a jeho trpelivost a snaha cloveka uklidnit je opravdu obdivuhodna. Jeste jednou Vam, pane doktore, i Vasi hodne pani sestricce dekuji za Vas uzasny lidsky a citlivy pristup, za trpelive zodpovidani veskerych mych dotazu a take za to, ze jste me presvedcil o tom, ze s Vami neni treba se vysetreni az tak obavat :-) Eva St.

MUDr. Ladislav Mašek2015-12-18

Dobrý den Evo. Já děkuji za Váš milý komentář a jsem moc rád, že jste vyšetření statečně a bezproblémově zvládla i když jste se jej velmi obávala. Přeji Vám krásné svátky a do dalšího roku hlavně zdraví.

• V

Zdravm Vás pane doktore.Vždy,když Vás navštívím mám pocit ,jako bych byl na navštěvě u kamaráda.
    Pohodový chlap se smyslem pro humor, kterému se mohu svěřit s čímkoliv.
    Ordinoval na Kladně a já ho navštívil v Praze.
    Kdyby jako lékař a člověk stál za nic,do Prahy bych za ním nejezdil.
    Vždy se k němu rád vracím,protože nedělá machra,jako někteří jeho kolegové,kteří si myslí,že když mají bílý plášt,že jsou mistři světa.
    Takový on není.Je to borec.Míra C.

MUDr. Ladislav Mašek2015-11-19

Také Vás moc zdravím. Jsem moc rád, že jste si ke mě našel cestu a opět jsme se po delší době viděli! Velice děkuji za Váš komentář a těším se na shledanou.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online