Ladislav Mašek, urolog Praha

Urolog Více

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ...

• Nádory močových cest
  • Urolitiáza, infekce močových cest
  • Nádory prostaty

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

500 Kč

1 000 Kč

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :)
Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví.
S pozdravem Hana P.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. cystoskopie

Naprosto skvělý, empatický doktor, vyslechne vás, netváří se, jako byste byla natvrdlá, pokud se ptáte na otázky, jak to jiní doktoři občas dělají.

Všechna vyšetření byla provedana citlivě, bezbolestně, ale hlavně jsem odešla se správnou diagnózou a navrhovaná léčba mě konečně zbavila chronického zánětu močového měchýře.

Na řadu jsem šla vždy na čas, sestra je příjemná a pan doktor Mašek jak už jsem řekla velice empatický.

Naprosto doporučuju každému, kdo hledá urologa.

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkujeme za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste byla s vyšetřením v naší ambulanci spokojena. Co je nejdůležitější, že se nám snad podařilo zbavit Vás letitých obtíží. S přáním krásného léta. LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. urologické konzultace

To je docela složité ocenit člověka a jeho osobnost a v neposlední řadě doktora Maska.Proc?Protoze,najít odpovídající superlativy je ,v dane situaci, stejně tak nevděčné jako právě přidělený 5 oficiálních hvězdiček ,což je dle mého názoru nedostačující, a proto bych chtěl vyjádřit svojí naprostou spokojenost s panem doktorem Markem , s jeho vysokou profesionalitu a jeho nezaměnitelný charakter. Pan doktor vlastní absolutně všechny nezbytné vlastnosti jak lékařské tak lidské aby mohl vykonávat toto krásné a zároveň těžké povolání ,zvlášť , v dnešní době . Shortly, ,,Klobouk dolů ‘’ před panem doktorem! Prof. Constantin D.

MUDr. Ladislav Mašek

Vážený pane profesore, velice děkuji, že jste si našel čas přispět svým názorem a samozřejmě Vám patří velké díky za kladné hodnocení. Přeji Vám vše dobré a brzy na viděnou v naší ambulanci. LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. vyšetření močových cest

Pan doktor Mašek je profesionál na svém místě! Pomohl mi s problémy záněty močových cest, které jsem měla přes 20 let! Nyní, po 2 letech od léčby, bez jediného problému. Pan doktor vždy vše řádně vysvětlil a k tomu byl moc milý a empatický.
Tímto mu chci moc poděkovat! Pana doktora rozhodně doporučuji!

G
Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Děkuji pěkně panu doktorovi za krásný přístup k pacientům. Návštěva v jeho ordinaci mi pokaždé zvedne náladu, což by na urologické klinice nikdo neočekával. Díky jeho humoru se pokaždé společně zasmějeme a člověk se ani necítí jako u lékaře. Pokud potřebujete cokoliv profesionálně vysvětlit, pan doktor si udělá čas a věnuje se vám s ochotou a úsměvem.
Přeji panu Maškovi jen další spokojené a příjemné pacienty.
Gabriela

Mohu jen souhlasit s ostatními kladnými hodnoceními zde. Bál jsem se se svým problémem k lékaři zajít, zvláště když jde o takto intimní partie, ale pan doktor mne uklidnil. Je naprosto profesionální, pečlivě provede všechna potřebná vyšetření, vyslechne vás, v klidu odpoví na vaše dotazy a vše vysvětlí, což bohužel není dnes u jiných lékařů zvykem. Je velmi empatický, takže vřele doporučuji, nenechte se odradit špatnými zkušenostmi od jiných, často arogantních, lékařů. Ti dobří pořád existují, pan doktor Mašek je toho příkladem.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý dem, velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Jsem rád, že jste se v naší ambulanci necítil nepříjemně a byl jste spokojen. S přáním hezkého dne LM

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Bolest v oblasti močových cest

Pan doktor na základě mých informací udělal potřebné vyšetření, nakonec správně odhadl neurologický problém a poslal mě za specialistou. Zpětně hodnotím velmi pozitivně jeho empatický přístup k pacientovi a přesné dodržení času objednání. S doporučením od PL je vyšetření hrazeno zdravotní pojišťovnou.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den, velice děkuji za Vás komentář a jsem rád, že jste byl s objednáním i vyšetřením spokojený. Přesný čas objednání se vždy snažíme maximálně dodržet. Samozřejmě pokud se vyskytne akutní případ, může dojít k mírnému posunu, ale v 95 % je u nás pacient vyšetřen ve stanovený čas +- 5 minut. S pozdravem LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. Bolesti močového ústrojí

Na základě doporučení pana doktora Maška zde, jsem se rozhodla pro jeho návštěvu. Chtěla bych mu touto cestou velice poděkovat za neskutečně milé, ochotné, profesionální a především lidské chování! Vše pěkně vysvětlí, je velice empatický a hodný. Má léčba bude možná běh na dlouhou trať, ale věřím, že díky panu doktorovi bude úspěšná. Děkuji pane doktore, s pozdravem Vaše pacientka Laura.

MUDr. Ladislav Mašek

Moc děkuji za Váš komentář, Lauro. Jsem moc rád, že jste byla s vyšetřením spokojená. Přestože to určitě bude běh na dlouhou trať, věřím, že se Vám brzy udělá lépe a vše dopadne k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Absolutne skvely , pozitivny a velmi priatelsky pristup k pacientovi! Na urologii som bol prvy krat, a zial na zaklade mojej diagnozy som musel som ist aj na moju prvu operaciu v zivote. Vdaka doktorovi Masekovi som cely proces zvladal s mensim stresom, velmi mi pomahal, vsetko vysvetlil a snazil sa vzdy upokojit akekolkvek moje obavy. Rozhodne odporucam a este raz dakujem!

Dobrý den,
moc děkuji za komentář a omlouvám se za opožděnu reakci. Jsem rád, že jste nakonec vše snesl velmi dobře, i když je logické, že člověk má v takové situaci strach. Doufám, že vše bude v naprostém pořádku!
S pozdravem LM.

Umístění: jiné místo urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše v klidu vysvětlí, vyposlechne pacienta. Škoda, že neordinuje trochu pro nás blíž. Pokud bych měl v budoucnu nějaký podobný problém, určitě bych vyhledal pomoc tohoto lékaře, který okamžitě získal moji důvěru.
Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení a projevenou důvěru. S přáním krásného dne LM.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pane doktore,
objevil jse mi na predkozce cca 1 x 0,5 cm veliky lipom (diagnozu mi stanovil kozni lekar). Je mozne se domluvit na jeho vyriznuti na vasi ambulanci?

Dekuji

Dobrý den. Určitě je možné lipom z předkožky z kosmetických důvodů odstranit v lokální anestézii přímo u nás v ambulanci. Pro podrobnosti a domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem na info@urologieukrajinska.cz.
S pozdravem L. Mašek

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. je mi 16 let a mám Celiakii, občas krvácím z konečníku. Může to být něco vážného?

Dobrý den. Bohužel krvácení z konečníku nespadá do mé odbornosti. Rozhodně doporučuji návstěvu Vašeho praktického lékaře a dovyšetření. S pozdravem L. Mašek

• Nádory močových cest
  • Urolitiáza, infekce močových cest