Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Absolutne skvely , pozitivny a velmi priatelsky pristup k pacientovi! Na urologii som bol prvy krat, a zial na zaklade mojej diagnozy som musel som ist aj na moju prvu operaciu v zivote. Vdaka doktorovi Masekovi som cely proces zvladal s mensim stresom, velmi mi pomahal, vsetko vysvetlil a snazil sa vzdy upokojit akekolkvek moje obavy. Rozhodne odporucam a este raz dakujem!

Ukrajinská 11/900, Praha
Urologie Ukrajinská s.r.o. (mapa)

Hotovost, Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Urologické konzultace (1 000 Kč)

Entonox (500 Kč)

Vyšetření močových cest + 6 Více

Biopsie prostaty

Katetrizace močového měchýře

Cystoskopie

Po ukončení studia na 3. LF UK v Praze působil přes 10 let na Urologickém oddělení ON Kladno. Nyní pracuje v nově zrekonstruované privátní urologické ...

• nádory močových cest
  • urolitiáza, infekce močových cest
  • nádory prostaty

Umístění: jiné místo urologické konzultace

Velice si vážím profesionálního a hlavně lidského přístupu k pacientům. Vše v klidu vysvětlí, vyposlechne pacienta. Škoda, že neordinuje trochu pro nás blíž. Pokud bych měl v budoucnu nějaký podobný problém, určitě bych vyhledal pomoc tohoto lékaře, který okamžitě získal moji důvěru.
Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za Vaše hodnocení a projevenou důvěru. S přáním krásného dne LM.

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Přidávám se ke kladným hodnocením pana doktora Maška. Vstřícný, milý, ochotný a se zájmem o pacienta. I když zrovna nejste pacient s velmi závažnou diagnózou, pan doktor se vám věnuje a nemáte pocit, že obtěžujete. A ještě ke všem těmto plusům je velice vtipný! Nemalým bonusem ordinace je samozřejmě i milá sestřička. Děkuji za péči a těším se na další kontroly. Linda Frýbertová

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den LIndo, velice Vám děkuji za Vaše kladné hodnocení a jsem moc rád, že se v naší ordinaci cítíte příjemně. Není lehčích či méně závažných diagnóz, protože i onemocnění, které Vás nijak výrazně zdravotně neohrožuje, Vám může pořádně znepříjemnit život.
Těším se na další návštěvu a přeji hezký den. S pozdravem LM

Umístění: jiné místo

Ráda bych touto cestou velmi upřímně poděkovala panu doktorovi za péči o mě o víkendu 7.a 8.10.2017 na Bulovce. Staral se více než 100 %, s úsměvem, vše vysvětlil a já věděla, že vše dobře dopadne. Děkuji PANE DOKTORE! ????

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a hlavně za trpělivost, s jakou jste vše přečkala. Nyní už snad můžeme říci, že nakonec vše dobře dopadlo, což je hlavní.Moc zdravím. L. Mašek

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o.

Nejlepší doktor.Bohužel jsem oběhala tolik doktorů,než jsem našla pana Maška.Škoda,že vsichni doktoři nejsou jako on.Měli by si z něj vzít příklad.Konečně někdo,kdo mě opravdu poslouchá a léčí.Strašně jsem se bála vyšetření a bylo zcela bezbolestné.Navíc je i vtipný což je velké plus.Moc doporučuju.Už se těším na další návštěvu.Tereza L.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Moc děkuji za hodnocení a slova chvály. Jsem moc rád, že Vás vyšetření, kterého jste se tak obávala, nebolelo. Také už se těším, až přijdete na kontrolu. S pozdravem L. Mašek

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. vyšetření močových cest

Nejlepsi doktor ktereho ja potkala ohledne leceni cystitidy. Nemohla jsem zbavit cystitidy jeste z Ruska asi 10 let, a pan doktor vyborne s tym pomohl, cystitida sa navratila uz pulroka, driv jsem mela zanety kazdy mesic! Moc dekuju panu doktoru a vrele doporucuju vsem :)

MUDr. Ladislav Mašek

Jsem moc rád, že Vám léčba pomohla a jste nyní spokojená. Velice děkuji za Váš pozitivní komentář a za čas, který jste mu věnovala.
S pozdravem LM.

Konečně dobrý doktor, který mě vyšetřil a nenabídl při akutních obtížích pouze jednorázovou pomoc. Velmi přívětivý a chapavý člověk na pravém místě.

MUDr. Ladislav Mašek

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!
S pozdravem LM.

Pan doktor je velice milý a šikovný! Paní sestřička je také moc fajn a ordinace působí příjemně, jen doporučuji! Děkuji, Sládková

MUDr. Ladislav Mašek

Děkuji, Deniso, že jste si našla čas a ohodnotila naší ambulanci. Jsem moc rád, že jste byla spokojená a cítíte se u nás příjemně!
S pozdravem LM

Ne mel jsem zadny problem, sel jen tak na prevenci. Pan doktor je velice mily clovek, vsechno vysvetlil. Jsem spokojen na 100%, vrele doporucuji.

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za kladné hodnocení a jsem moc rád, že jste byl s vyšetřením v naší ambulanci spokojen. S pozdravem LM.

Po problémech s fimózou, kdy jsem navštěvoval různé doktory, jsem se rozhodl navštívit pana doktora Maška. Až mě zarazilo jak příjemná může být návštěva urologa, hned při první návštěvě vše hezky a stručně vysvětli a doporučil patřičné řešení. Operace byla profesionálně provedena. Pana doktora mohu JEN A JEN DOPORUČIT!!!

MUDr. Ladislav Mašek

Dobrý den. Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení a jsem rád, že jste byl s vyšetřením i samotným zákrokem spokojen. Uvidíme se na kontrole.

Vyšetření močových cest

500 Kč

500 Kč

Spermiogram

Umístění: jiné místo urologické konzultace

Přeji mnoho takto spokojených pacientů, jako jsem já.

Těším se na další návštěvu a přeji hezký den. S pozdravem LM

Umístění: jiné místo

Umístění: Urologie Ukrajinská s.r.o. vyšetření močových cest

MUDr. Ladislav Mašek

Velice děkuji za Váš komentář a pozitivní hodnocení. Moc si toho vážím!

S pozdravem LM

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pane doktore,
    objevil jse mi na predkozce cca 1 x 0,5 cm veliky lipom (diagnozu mi stanovil kozni lekar). Je mozne se domluvit na jeho vyriznuti na vasi ambulanci?

Dekuji

Dobrý den. Určitě je možné lipom z předkožky z kosmetických důvodů odstranit v lokální anestézii přímo u nás v ambulanci. Pro podrobnosti a domluvení termínu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem na info@urologieukrajinska.cz.
    S pozdravem L. Mašek

MUDr. Ladislav Mašek

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. je mi 16 let a mám Celiakii, občas krvácím z konečníku. Může to být něco vážného?

Dobrý den. Bohužel krvácení z konečníku nespadá do mé odbornosti. Rozhodně doporučuji návstěvu Vašeho praktického lékaře a dovyšetření. S pozdravem L. Mašek

• nádory močových cest
  • urolitiáza, infekce močových cest