Praktický zubní lékař
Rybkova 9, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Zranění po pádu

Vždy absolutní spokojenost, včetně hledání nejlepšího řešení. Prostě odborník na svém místě. A vřele ho doporučuji všem svým známým. A ještě jednou děkuji. JM

Profesionální přístup, moderní vybavení ordinace, na pana doktora nedám dopustit, vždy dá přednost levnější, ale přitom kvalitní variantě. Pravidelně dělá RTG, díky němuž odhalí včas i malý kaz. Zákroky nebolí, dává bez ptaní injekce proti bolesti. Chodíme k němu celá rodina, všichni spokojeni. Dal nám zuby do pořádku po velmi špatné zubařce paní Standarové.

Velmi dobrý, ochotný, vstřícný.Dobře vybavená ordinace, zkušený, manuelně zručný, citlivý přístup

Velmi dobry stomatolog a clovek.

Pan doktor je úžasný. Nemůžu říct nic špatného.

Tento stomatolog je, podle mých zkušeností, výborný odborník. Zuby máme celá rodïna v naprostém pořádku. Horší je to s jeho arogancí. To mu bohužel kazí reputaci. Otázkou je zda mu na tom záleží. Pamatuji ho když začínal, to byl opravdu jiný člověk. Dnes má pověst výborného zubaře a podle toho si diktuje ceny. Pravda taky je, že vybavení a služby, které poskytuje tomu odpovídají. Objednací lhůty jsou dlouhé, ale na dobré lékaře si musí často člověk počkat. Tuto zkušenost mám i u jiných odborností. Raději vydržím tu aroganci, za kvalitu práce mi to stojí. A vy se nad tím pane doktore alespoň zamyslete.

Co navstevuji pana doktora Bartu, nebojim se zubare. Vrele doporucuji ! ZG

spickovy odbornik...bohuzel i ceny zakroku jsou na spicce

Souhlasím s předešlým názorem "pacienta". K panu doktorovi jsem chodila asi 15 let,z počátku velice příjemný a milý. Postupně se ale jeho chování měnilo k horšímu, jakoby bez skutečného zájmu k pacientům, alespoň k takovým jako já, kteří vesměs chodili jen na preventivní prohlídky a nebylo u nich potřeba větších zákroků.Objednací lhůty bych ještě chápala, ale neskutečně dlouhé čekání před ordinací bývalo pravidlem, zpestřené sokromými hovory pana doktora, které byly velice dobře přes dveře slyšet. Má poslední návštěva v listopadu dopadla tak, že po dvou měsících , co jsem byla objednána a po více jak půlhodinovém čekání, kdy už měla sestra v ordinaci moji kartičku pojišťovny, jsem se od pana doktora dozvěděla, že mě neošetří, protože už má smlouvu jen se dvěmi pojišťovnami, VZP a MV (já mám OZP) a že to všem pacientům dávali vědět - což není pravda, protože i moje kamarádka a maminka, které k panu doktorovi chodí, mají jinou pojišťovnu a žádné oznámení neobdrželi. Navrhl mi, že si můžu preventivní vyšetření zaplatit, cca 700 Kč, což je pro mě, jelikož jsem na mateřské docela velká částka. Tak jsem navrhla, že bych se přehlásila k jiné pojíšťovně, se kterou tedy smlouvu má, na což mi odpověděl, že uvažuje, že od nového roku nebude mít smouvu s žádnou, protože kdo se s nimi má pořád dohadovat, že?
Pan doktor mě dohnal k slzám, jelikož jsem doma nechala nemocné dvouleté dítě, těžce sháněla hlídání, pak jsem seděla zbytečně v čekárně, když on už dávno věděl podle kartičky, že mě neošetří.
Mám z toho pocit, že pan doktor už o normální pacienty, ze kterých nic nemá, zájem nemá a v budoucnu se asi bude specializovat jen na bohatou klientelu, která má dost peněz na privátního stomatologa a zahraniční klientelu, která například z Rakouska to k nám nemá daleko a může si dovolit hradit panu doktorovi jeho odborné zákroky v plné výši.
Nicméně mu přeji, ať se mu v práci daří a má hodně spokojených pacientů.
Pro mě byl ale po takové době, co jsem k němu chodila velkým zklamáním.

Musim poopravit předešlý názor.Pan doktor je dobrý odborník,ale jeho chování je arogantní. Sestřička v poslední době neochotná a nepříjemná k pacientům.Dalším mínusem jsou neskutečně dlouhé objednávací termíny.