Kučírek Kučírek, chirurg Praha

MUDr. Kučírek Kučírek

Uložit

Chirurg Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Městská Poliklinika Praha chirurgické vyšetření

Velice ochotný a milý pan doktor. Pan doktor mne neváhal ošetřit i přesto, že se blížil konec ordinačních hodin. Mohu vřele doporučit!


P
Ověřeny pacient

Lékař působí velice zmateně, jeho vyšetření i doba v čekárně jsou příliš dlouhé. Nevěří svým vlastním diagnózám. Osobně bych se bál nechat se u něj vyšetřit či ošetřit.


N
Ověřeny pacient

Lékař nedodržuje ordinační hodiny, ráno začíná o hodinu déle, odpoledne také, působí dojmem zmatenosti a požití nějakých látek či alkoholu. Už budu chodit pouze do vedlejší ordinace Mudr. Tylšové, tato lékařka je opravdu odborník.


Můj dojem je velmi pozitivní, milý pan doktor, ošetřil i po ordinační době a jěště zarecitoval pár básniček a prohodil pár citátů, ale hlavně ošetřil důkladně a ještě poradil při komunikaci s pojištovnou a případné bolestné. Velmi vstřícný a důkladný. Chce si to, ale vyhradit dostatek času, to je pravda :)


Milý a důkladný. Leč s permanentně otrávenou, sekýrující a úsečnou sestřičkou.


Velice pečlivý - člověka může zarazit celková pomalost, poněkud svérázné vyjadřování a všudypřítomný nepořádek. Ale svoji práce dělá důkladně a to je podstatné. Nenechala jsem se vyděsit sekýrnickou sestrou a docela se to vyplatilo.


Byla jsem u pana doktora s ošklivou spáleninou, která se nehojila. Pan doktor byl sice trochu pomalejší, ale ochotný a hodný. Ošetřil mě bez objednání a okamžitě, i když bylo chvilku před koncem ordinační doby. Dokonce mi se sestřičkou dali vše potřebné na převazy, abych nemusela do lékárny.


P
Ověřeny pacient

Doporučuji, se zákrokem jsem spokojen, dobrá komunikace, pan doktor rád poradí.


S doktorem Kucirkem jsem byl spokojen, byla s nim prijemna komunikace o problemech spojenych s diagnozou i mimo ni. Nevnucuje pacientovy zbytecnosti jako jsou dodatecne lecby nebo leky, kdyz si mysli, ze to pacientovi nepomuze.fd


Je to takovy typicky roztrzity profesor. Pusobi na me velmi legracne, ale s mymi problemy mi pomohl (vykloubene rameno). Mozna je trochu pomalejsi, ale spis rozvaznejsi. Je u nej vic lidi nez vedle u konkurence, proto se dele ceka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti