Kristýna Gelnarová, psycholog Praha

Krizová intervence • 900 Kč +6 Více

Mediace • 1 500 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Psychologické konzultace • 900 Kč

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• trauma

Psychologické poradenství pro páry

1 000 Kč

Psychoterapie

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Úzkost

Velmi příjemná slečna, dobře se s ní hovoří a dokáže druhému porozumět. Určitě doporučuji její návštěvu.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe osobní psychoterapie

Mohu naprosto doporučit . Nejlepší psycholožka kterou sem kdy měla a to jsem jich dost prošla.Resi opravdu vas problém a řekne vám názor na věc .VZdy kdyz jsem potrebovala stacilo zavolat a mela sem termin opravdu brzo coz v situaci kdyz je vam opravdu na nic je k nezaplaceni .Naprostá spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Pani Gelnarova vytvori velice prijemne, pratelske a mile prostredi a uz po prvni schuzce se clovek citi mnohem lepe.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Moc milá paní, moc mi pomohla s řešením pro mě obtížné situace. Dala mi pár dobrých rad, dokázala mne uklidnit a navrhla řešení do budoucnosti.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Velmi příjemná paní, která mi vše objasnila. Moc dekuju a určitě doporucuji, kdo mate nejake problémy :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Velmi prijemna navsteva,pani doktorka mi pomohla vse usporadat a ujasnit si, co je dulezite.Diky jejimu rychlemu a flexibilnimu jednani pomohla velmi brzy.Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

Paní doktorka Zavadilová dokáže svým naprosto báječným přístupem ulevit snad každé osobě. Mockrát děkuji! Vrátím se. S pozdravem, Lucie.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

I visited Mgr. Zavadilová twice and I'm planning to arrange more meetings, our discussions were very helpful and she was really nice

Kristyna is a wonderful therapist, she is sympathetic, kind, understanding and professional. Her English is perfect, which was also important for me. All over all, she was a great help.

Návštěva mi velice pomohla, paní psycholožka mi pomohla uvědomit si několik věcí, dát do souvistlostí a také dobře poradit.

• trauma
  • deprese