Kristýna Gelnarová, psycholog Praha

Hotovost

Běžný termín • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč +6 Více

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• Trauma

Psychologické poradenství pro páry

1 200 Kč

Psychoterapie

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Běžný termín

Velice příjemné sezení. Pomohla svou empatii a evidentními zkušenostmi vést rozhovor k cíli, kde uvědomění situace pomohlo k řešení. Efektivní náhled na situaci z více stran.

Názor přidán dne 03.09.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie

Byla to moje první návštěva, příjemná a empatická paní doktorka, která oslovuje jménem, což navozuje neskutečně příjemný dojem a pocit zájmu.

Byla jsem na návštěvě pouze jednou, ale byla jsem velmi spokojená. Terapie mi pomohla, paní psycholožka je velmi empatická a dokázala se dobře vcítit do mých problémů.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie

Paní psycholožka je profesionální, velmi empatická, milá a lidská. Umí říct svůj názor, nebo naopak dovést člověka k tomu, aby si odpověděl sám. Doporučuji! :-)

Paní Gelnarová je milá, energická žena, která mě dokázala vyslechnout a na první seanci se nesnažila nic vštěpovat. Ocenil jsem především její orientaci v poměrně složité a propletené situaci, ve které jsem. Přemýšlím nad další konzultací.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Úzkost

Velmi příjemná slečna, dobře se s ní hovoří a dokáže druhému porozumět. Určitě doporučuji její návštěvu.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe osobní psychoterapie

Mohu naprosto doporučit . Nejlepší psycholožka kterou sem kdy měla a to jsem jich dost prošla.Resi opravdu vas problém a řekne vám názor na věc .VZdy kdyz jsem potrebovala stacilo zavolat a mela sem termin opravdu brzo coz v situaci kdyz je vam opravdu na nic je k nezaplaceni .Naprostá spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Pani Gelnarova vytvori velice prijemne, pratelske a mile prostredi a uz po prvni schuzce se clovek citi mnohem lepe.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Moc milá paní, moc mi pomohla s řešením pro mě obtížné situace. Dala mi pár dobrých rad, dokázala mne uklidnit a navrhla řešení do budoucnosti.

• Trauma
  • Deprese