Kristýna Gelnarová, psycholog Praha

Krizová intervence • 1 200 Kč +4 Více

Mediace • 2 000 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 500 Kč

Psychologické poradenství pro páry • 1 500 Kč

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

2 000 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Mila a empaticka pani doktorka. Mam pocit, ze me hned na prvnim posezeni odhadla a vedela jak smerovat. Rada se vratim.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Nerada pisi recenze a uz vubec ne spatne. Ale zkusenost s pani Gelnarovou byla pro me velice neprijemna a rada bych pomohla jinym klientum, kteri se mozna citi jeste hure a upinaji se na profesionalni pomoc. Z me zkusenosti, naprosto neprofesionalni pristup. Klienty si pani naobjedna presne po hodine, takze neni ani fyziky mozne, se s jednim rozloucit a druheho usadit. Byla jsem objednana na 17:00 a to mela jeste klienta predemnou. Cekala sem na dvore rodinneho domu pres 10 min. Kdyz jsem popisovala svuj problem, necitila jsem ani naznak zajmu, pani si nedelala vubec zadne poznamky, jen srkala kavu a prikyvovala. Pak me v vprostred vety vytrhl zvonek dalsiho klienta. Pani odlozila kavu, rekla, ze to mam tezke, ze me budete tedy muset jeste "zkasnout" a ze sup sup, uz mam dalsiho klienta.
Vzdyt dat si min 15 minutove pauzy mezi klienty je prece zaklad, aby se mohla aspoň slusne rozloucit s jednim, představit se a usadit dalšího. Pokud ma pani tolik klientu v tak kratnem casovem intervalu, tak prece není mozne si ani zapamatovat fakta od všech, natoz pripravit vhodnou terapii. A to nemluvim o tom, ze prece nenechate mluvit klienta do uplneho konce jeho terapie, kde je pak ta část, kde se zapoji terapeut? Pro klienta je opravdu psychicky narocne se otevřít cizimu cloveku a terapeut je tam od toho aby managoval cas. Dále bych cekala, ze pani aspoň navrhne nejaky další postup terapie, jak často bych mela docházet, nebo se aspoň zepta na pomery v rodine nebo na cokoliv, s cim se mohlo zacit pracovat. Citila jsem se opravdu spatne, ze jsem se otevrela nekomu, kdo nemá zajem pomáhat, jen vtěsnat co nejvic klientu do svého obyvaku.

Mgr. Kristýna Gelnarová

Je mi líto, že se paní necítí dobře, nicméně žádná z těchto poznámek není pravdivá, těžko tedy na cokoli z toho reagovat. Je možné, že navštívila jiného lékaře.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Dnes jsem byla u paní Kristýny poprvé.Byla moc milá vše se snažila vysvětlit,poradit,mohu ji jen doporučit

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Pani magistra mi dala par tipu, jak zlepsit vnimani svych trablu, byla velmi mila a vstricna, ukazala nadhled nad situaci, urcite doporucuji. A dekuji :)

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Kdo váhá, váhá zbytečně. Návštěva byla příjemná, nenucená a odcházela jsem vyklidněná a pozitivně naladěná. Opravdu doporučuju.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Příjemné prostředí, skvělá terapeutka. Vyslechne poradí a navede, jak ze složitých situací. Mohu jen doporučit,

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Je opravdu moc fajn si popovídat s někým, kdo vás nesoudí a řekne vám svůj pohled na věc. Cítím se lépe.:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe krizová intervence

Paní, je úžasná emaptická milá vstřícna prostě člověk na svém místě dlouho jsem se odhodlávala někam zajít moc mi pomohla těším se na další sezení

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Skvělý přístup a nadhled na věc. Velmi příjemná a užitečná návštěva. Pokud uvažujete nad možností si nechat pomoci, doporučuji navštívit právě tuto paní psychložku.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Po prvním sezení jsem byla mile překvapena, milá a vstřícná komunikace, druhý pohled na problém pomohl.

• Trauma
  • Deprese