Kristýna Gelnarová, psycholog Praha

721 56.....

Běžný termín • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Krizová intervence • 1 000 Kč +6 Více

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• trauma

Psychologické poradenství pro páry

1 200 Kč

Psychoterapie

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie

Byla jsem na návštěvě pouze jednou, ale byla jsem velmi spokojená. Terapie mi pomohla, paní psycholožka je velmi empatická a dokázala se dobře vcítit do mých problémů.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie

Paní psycholožka je profesionální, velmi empatická, milá a lidská. Umí říct svůj názor, nebo naopak dovést člověka k tomu, aby si odpověděl sám. Doporučuji! :-)

Paní Gelnarová je milá, energická žena, která mě dokázala vyslechnout a na první seanci se nesnažila nic vštěpovat. Ocenil jsem především její orientaci v poměrně složité a propletené situaci, ve které jsem. Přemýšlím nad další konzultací.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Úzkost

Velmi příjemná slečna, dobře se s ní hovoří a dokáže druhému porozumět. Určitě doporučuji její návštěvu.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe osobní psychoterapie

Mohu naprosto doporučit . Nejlepší psycholožka kterou sem kdy měla a to jsem jich dost prošla.Resi opravdu vas problém a řekne vám názor na věc .VZdy kdyz jsem potrebovala stacilo zavolat a mela sem termin opravdu brzo coz v situaci kdyz je vam opravdu na nic je k nezaplaceni .Naprostá spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Pani Gelnarova vytvori velice prijemne, pratelske a mile prostredi a uz po prvni schuzce se clovek citi mnohem lepe.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Moc milá paní, moc mi pomohla s řešením pro mě obtížné situace. Dala mi pár dobrých rad, dokázala mne uklidnit a navrhla řešení do budoucnosti.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Velmi příjemná paní, která mi vše objasnila. Moc dekuju a určitě doporucuji, kdo mate nejake problémy :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Velmi prijemna navsteva,pani doktorka mi pomohla vse usporadat a ujasnit si, co je dulezite.Diky jejimu rychlemu a flexibilnimu jednani pomohla velmi brzy.Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

Paní doktorka Zavadilová dokáže svým naprosto báječným přístupem ulevit snad každé osobě. Mockrát děkuji! Vrátím se. S pozdravem, Lucie.

• trauma
  • deprese