Kristýna Gelnarová, psycholog Praha

Mediace • 2 000 Kč +4 Více

Partnerská psychoterapie • 1 500 Kč

Psychologické konzultace • 1 200 Kč

Psychologické poradenství pro páry • 1 500 Kč

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

2 000 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Lepší, než jsem čekal. Ve srovnání se všemi možnými terapeuta, kteří mají spíše nějaký kurz, paní Mgr. Gelnarova působí odborněji a profesionálněji.

Paní magistra byla velmi milá a empatická. Snažila se najít optimální řešení mé situace. Hodina s ní byla velmi příjemná a nabíjející.

O

Dobrý den, velmi děkuji paní magistře za empatické vyslechnutí mojí životní situace a za uspořádání priorit do budoucnosti. Velmi doporučuji.

Paní doktorka je skvělá. Pomohla mi uvědomit si věci, které jsem měl před sebou a přesto je neviděl.

S paní psycholožkou mám skvělou zkušenost, je velice milá, vstřícná, empatická a zároveň pragmatická. Její přístup mi moc vyhovoval, po sezení se cítím daleko lépe.

Umístění: jiné místo Jiný

Je super :-) snaží se pomoct. Již po první hodině jsem cítila zlepšení.
A ma moznost i online komunikace

Kristýna je skutečný odborník ve svém řemesle. Celé sezení mělo tu správnou dynamiku a nabíjelo energií. Rozhodně doporučuji.

Názor přidán dne 17.12.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Velice příjemné sezení. Pomohla svou empatii a evidentními zkušenostmi vést rozhovor k cíli, kde uvědomění situace pomohlo k řešení. Efektivní náhled na situaci z více stran.

Názor přidán dne 03.09.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Trauma
  • Deprese